Staré časy

Pokud máte návrhy, jak zpestřit hru, máte nápad na zajímavý event apod., můžete se o své návrhy podělit právě v tomto fóru. Zde jsou vypisovány i oficiální akce serveru.

Staré časy

Příspěvekod KecalJ » 21.září 2018, 19:20

Zdravím jistě hodně lidí z bývalých hráčů nemá zájem zde byt ale Drahy tak známe se osobně že :D Nejen ty dva se poznaly jak píše na úvodní stránce stejně tak sem to měl mimo jiné já ale to tu neřeším rád si zapařím s vám BG ale jak sem dostal zpět lidi ? Jednoduché aspoň pro mě pošly maily těm co máš jako registrované účty věřím že se někdo ozve
Jaképak vysedávání v hospodě - vožrat a domů!
Člověk není opilý, dokud dokáže ležet na zemi, aniž by se musel přidržovat.

Cira and Callisto the Pivař Heaven Sentinels
KecalJ
Znám již fialové itemy
Znám již fialové itemy

Re: Staré časy

Příspěvekod Drahy » 21.září 2018, 20:34

Ahoj,

oslovení bývalých hráčů je v reseni a chceme je oslovit az jakmile budeme mit funkcni WG system, doopravene otevrene instance a Recruit a Friend program, novy web, optimalizovany server pro nápor atp. Do te doby to asi bude na vas.

Jelikoz je email osobni udaj nemuzeme je verejne sirit ...
Být bohatý neznamená to, kolik toho máte, ale kolik toho můžete dát druhým.

Nikdy se nevzdávej, nikdo nikdy nevyhrál tím, že se vzdal.

Nepočítají se peníze, ale rány které vám život udělil a vy je ustáli.
Drahy
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod dadacz1 » 22.září 2018, 21:12

Čaute,
Jedním slovem wow, číst po 10 letech co jsem psal tady, co psali ostatní lidé a nicky lidí, které si pamatuji do dnes. Staré dobré časy, na drahy.com vzpomínám jen v dobrém a speciálně na lidi jako byli Tiberius a Golem. Vážně když porovnám WoW, které hraju dnes a časy na drahym, tak je to těžce neporovnatelná zábava a těch lidí co jsem zde poznal a viděl osobně a některé znám dodnes. Mít tu ty lidi, tak bych klidně začal zas tu hrát. Vážně hezké a zajímavé rozjíždět tohle.
dadacz1
Znám již šedé itemy
Znám již šedé itemy

Příspěvekod Empire » 28.září 2018, 20:26

Já bych se taky rád vrátil na server :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:
Drahy píše:Btw hezká fotka u tveho avataru, docela mě těší, že si nekdo dá mou fotku se kterou pak vystupuje, jsem byl fešák :-)
Empire
Neznám ještě žádné itemy
Neznám ještě žádné itemy

Příspěvekod chlup » 12.listopad 2018, 18:03

si pamatuju kdyz jsi to rozjizdel s par lidmi, po tydnu tu bylo 500lidi a server lagoval jako krava :D
chlup
Neznám ještě žádné itemy
Neznám ještě žádné itemy

Zpět na Akce, eventy, turnaje