Rozloučení

Vše co vás napadne v oblasti World of Warcraft a nevejde se jinam. Zkrátka pokec o WOW.

Rozloučení

Příspěvekod Drahy » 12.březen 2015, 10:55

Toto téma je založeno striktně pro reakci na novinku o ukončení serveru - hibernaci. Vulgarity a jiné nevhodné příspěvky či diskuze na jiné téma budou promazány.

Děkuji ještě jednou všem za krásných skvěle prožitých 8 let s vámi, nelituju ani jedné hodiny věnované serveru a ani jedné koruny za něj utracené.
Být bohatý neznamená to, kolik toho máte, ale kolik toho můžete dát druhým.

Nikdy se nevzdávej, nikdo nikdy nevyhrál tím, že se vzdal.

Nepočítají se peníze, ale rány které vám život udělil a vy je ustáli.
Drahy
Administrátor
Administrátor

Re: Rozloučení

Příspěvekod sajfi » 12.březen 2015, 11:43

Diky Drahy za vse :-) snad se tu jeste nekdy potkame a do zivota ti preju jen to nejlepsi.. jinak to preju aji ostatnim hracum :smile: Hlavne Guilde Argent Crusade a No Mercy a jinym lidem z jinych guild co sem poznaz . Mejte se famfarove Meiya, Sajfi, Pilulka
Naposledy upravil sajfi dne 12.březen 2015, 15:03, celkově upraveno 1
sajfi
Znám již zelené itemy
Znám již zelené itemy

Příspěvekod Firello » 12.březen 2015, 12:52

Strávil jsem na serveru víc času, než abych tuto novinu přešel beze slova. Přeju ti tedy vše nej do života Drahy. Poskytl jsi nám roky výborné zábavy. Jsem velice rád, že jsem se tehdá dostal na tento server. Ikdyž toho mnohdy moc nefungovalo, měl jsem ho radši než jiné větší servery. Doufám, že se tu ještě někdy všichni sejdeme :hihi:

Ještě jednou Díky! :smile:
Meefire - Elemental .. "Vykouřenej shaman, co nosí flagy :D" >>
http://www.imagehosting.cz/images/loleosana.jpg
Firello
WOW Znalec
WOW Znalec

Příspěvekod JohnySVK » 12.březen 2015, 14:14

je to smutne každy znas tu nechal čast života tak či onak určite mi to tu bude chybat a ak sa to dakedy rozbehne určite by som sa vratil takze Drahymu a všetkym vratane Thalasa prajem len to najlepšie do života a dufam/e ze sa tu stretneme časom zas. Taktiez dakujem Guildam No Mercy a The Keepers-Immortals za užasne raidy a za straveny čas aj ked nie vždy to bolo idealne ale vždy dako bolo a šlo to tymto guildam patri moje VELKE DAKUJEM a VELKY RESPEKT mier všetkym ! ;)
JohnySVK
Znám již zelené itemy
Znám již zelené itemy

Příspěvekod skates » 12.březen 2015, 15:43

tak a farmení koně ve stratholmu je ztraceno...krásných 2 měsíce mého života. co mi poradíte dělat ?
skates
Znám již modré itemy
Znám již modré itemy

Příspěvekod Propaganda » 12.březen 2015, 16:18

Nerád bývam sentimentálny, ale v niektorých prípadoch sa inak proste nedá. Aj keď tu už dlho nehrám, tak tento server vždy bol a bude niečo načo sa len tak nezabúda. Začal som tu hrať hru, na ktorú nikdy nezabudnem a spoznal som tu ľudí, s ktorých mnoho poznám osobne alebo mám na FB či Skype. Ďakujem všetkým za dlhé spoločné chvíle mohol by som menovať pol dňa tie mená a guildy, ale hlavne ďakujem Drahymu,že tu spojil komunitu ľudí, ktorý si užívali spoločné hranie 8 rokov. Parádny server, totálne nezárobkový projekt, ktorý Drahy robil len pre ľudí a v tom bol taký čarovný. Je mi to veľmi ľúto a určite ma bude nasledujúce dni sprevádzať veľká nostalgia. You will never walk alone Drahy :smile:
Propaganda
Znám všechny itemy a instance
Znám všechny itemy a instance

Příspěvekod Bad Toy » 12.březen 2015, 16:58

Iba velke DAKUJEM Drahy. A pozdravujem moju guildu No Mercy aj ked som uz nejaku tu chvilu nehral. Majte sa krasne.
Priist - 80lvl Priest
Calt - 80lvl Warrior
Kalt - 80lvl Warlock
Kaltik 80lvl Roguna
Bad Toy
Neznám ještě žádné itemy
Neznám ještě žádné itemy

Příspěvekod Sebastian » 12.březen 2015, 17:04

Děkuji Drahymu za nádherné chvíle, učení a trpělivost, děkuji všem, kteří nám zasílali krásné věci na e-mail podpory a děkuji vám, hráčům tohoto serveru, se kterými jsem se toho mnoho naučil do života.

Každý, kdo si stěžoval, že tu něco nefungovalo, nemá ani nejmenší tušení, co to obnáší. Zkusil jsem si jen jednu věc a to cross-faction battlegroundy, která se mi nakonec nepovedla dotáhnout do konce do stabilní a finální verze ani s pomocí Drahyho, od kterého jsem chtěl co nejméně pomoci a zvládnout to sám, což možná nakonec byla chyba. To je asi jediná věc, kterou nejvíce lituji a to ta, že jsem se o svou práci nakonec nemohl podělit s hráči tohoto serveru a pochopil jsem, co práce znamená oprava jedné jediné věci a každý, kdo tvrdí, že by to udělal lépe, ať hodí kamenem nebo ukáže svou práci.

Na e-mailovou podporu na adrese podpora@drahy.com budu dohlížet do posledního dne a budu se snažit odpovědět na všechny Vaše dotazy, dokud to jen půjde. Jsem rád, že jsem mohl být součástí tohoto skutečně jedinečného a opravdu neziskového serveru a kde jsem mohl poznat nejhodnějšího člověka Drahyho a jeho zapálení pro ostatní na úkor sebe. Děkuji, že jsem mohl být součástí rozhodování při hibernaci serveru a že mi byla dána možnost být něčeho takového jako je wow server ... ten Drahyho.

Jako malé poděkování za vše jsem se rozhodl ti Drahy poslat malý finanční dar za tvé mnohaleté úsilí a opovaž se ho poslat zpět! Je to můj způsob poděkování, jelikož vím, co tě server stál a stále stojí ještě pár měsíců, než se vyhrabeš z dluhů, jelikož do toho vidím asi více než ostatní. Ještě jednou děkuji všem.
Sebastian
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Kostra9 » 12.březen 2015, 17:15

Taky díky Drahymu, ostatním GM a hráčům za ty krásné roky. Bylo to tady super a třeba v budoucnu to může být lepší, jestli se server rozjede znovu :) Taky díky gildě Brothers from WoW a hlavně gildě No Mercy, ve které jsem zažil hodně zážitků až po to, že jsem někoho z gildy mohl poznat osobně! :)
The Undying Efendion - 80 lvl Druid
Grand Crusader Efendionis - 80 lvl Death Knight
Kostra9
Znám již šedé itemy
Znám již šedé itemy

Příspěvekod felendir » 12.březen 2015, 17:59

Škoda, škoda...

Ale každopádně díky drahymu za ty roky na serveru, už se mi ani nechce převádět postavu jinam, protože to prostě "nebude ono" :cry:

Jinak nebyla by možnost zachovat alespoň TS/web?
felendir
Znám již oranžové itemy
Znám již oranžové itemy

Příspěvekod geniela46 » 12.březen 2015, 19:54

Ahoj Drahy.....zkracene preji vse nej.......
geniela46
Neznám ještě žádné itemy
Neznám ještě žádné itemy

Příspěvekod Tyrion » 13.březen 2015, 00:09

Děkuju za krásně strávené roky na serveru. Byly to krásné časy i časy nehezké, ale vždycky budu rád vzpomínat.
P.S. A zdravím všechny moje guildy a Kashmira!
Obrázek
Feral of No Mercy

Na přání Mr. Ovečkina z důvodu špatného anglického pravopisu odstraněno. Další dotazy prosím směřujte na adresu: http://bit.ly/1dhunG2. Děkuji a omlouvám se za způsobený problém.
Tyrion
Znám již zelené itemy
Znám již zelené itemy

Příspěvekod SpeEdy79 » 13.březen 2015, 07:35

Nemíním ani nebudu se "loučit" z jediného prostého důvodu - přiznal bych tím totiž definitivní konec, na což po 320 dnech online času hlavní postavy prostě nemám srdce.. Určitě si tady chci ještě zahrát, takže napíšu jen Děkuji, hodně štěstí.. a zase někdy!
SpeEdy79
Neznám ještě žádné itemy
Neznám ještě žádné itemy

Příspěvekod Drahy » 13.březen 2015, 11:44

felendir píše:Škoda, škoda...

Ale každopádně díky drahymu za ty roky na serveru, už se mi ani nechce převádět postavu jinam, protože to prostě "nebude ono" :cry:

Jinak nebyla by možnost zachovat alespoň TS/web?

TS určitě nikoli jelikož budu uplně vypínat bednu, kvůli elektřině a forum nejspis take ne jelikoz nebudu prodluzovat hosting, pouze domenu ...
Být bohatý neznamená to, kolik toho máte, ale kolik toho můžete dát druhým.

Nikdy se nevzdávej, nikdo nikdy nevyhrál tím, že se vzdal.

Nepočítají se peníze, ale rány které vám život udělil a vy je ustáli.
Drahy
Administrátor
Administrátor

Dakujem Drahy :)

Příspěvekod apuna12 » 13.březen 2015, 23:02

Takze zazil som tu vela peknych chvil.. s ludmi ako Sany, Leila, Chupachups a vela dalsich... Guilda Rebels for Freedom .. na tu nikdy nezabudnem :).. duely s naj warrom Eldarionom naj pala (podla mna) Archaniel ... nebudem sa urcite lucit... lebo stale cakam ze po nejakej odluke pride vo velkom Cataclysm :P.. (som optimista). Takze pán Drahy .. prajem ti aby sa vsetko rychlo urovnalo, financie vylepsili a hlavne vela stastia prajem :)... a cakam ten Cataclysm :D.. Praje tvoj verny hrac Dewv (Warrior night elf )
apuna12
Neznám ještě žádné itemy
Neznám ještě žádné itemy

Příspěvekod edde » 14.březen 2015, 01:39

Pro mě s Drahym končí i wowko, protože nikde jsem nehrál krom toho serveru (a rozhodně nelituju). Krásně strávený čas. Vím, že jsem byl trošku rasista, prase,úchyl, ale byl to prostě pořádná osmiletá prdel. Taky bych se chtěl omluvit GM za mé pokusy o dostání se na GM Island a ještě za to, že když jsem si tam probugoval HS (do teď nevím jak se mi to povedlo :D), tak jsem je tam nikdy nenechal v klidu afkovat. Takže přeju ať se daří, máš horu prachů a mnoho lásky!

http://www.nomercy.funsite.cz/images/photoalbum/album_13/fb3.jpg
Obrázek
edde
Znám již modré itemy
Znám již modré itemy

Příspěvekod Mitico » 14.březen 2015, 18:16

Taky dekuju hlavne drahymu za jeho praci na serveru bylo to super. Prisel jsem na konci roku 2011 sem coz byl strasne dobre rozjetej server poznal jsem nekolik uzanych lidi mnoho zazitku jak uz z bg nebo raidu dungeonu nebo dokonce eventu proparenych asi 210dnu na tomhle serveru to se jentak nezapomene :D :) Chtel bych taky podekovat jak No Mercy guilde kde jsem byl 3/4roku tak taky co jsem byl pozbytek casu v immortals/the keepers na horde kazdopadne verim ze se jednou zase sejdeme na to icc a udelame miticovy shadowmournu :) je na ni celej zhanej :twisted: :D
Naposledy upravil Mitico dne 14.březen 2015, 18:39, celkově upraveno 1
Mitico Warrior (Orc) 80lvl Furry powa!
Mitico
Neznám ještě žádné itemy
Neznám ještě žádné itemy

Příspěvekod Ryo31 » 14.březen 2015, 18:20

Tak zas někdy cawes.

Ryo
Vždycky je jenom jedna pravda
Ryo31
Neznám ještě žádné itemy
Neznám ještě žádné itemy

Příspěvekod Fidget » 15.březen 2015, 15:46

Díky Drahy za čas, práci, ochotu a vše, cos tomu obětoval.
Snad se dáš do kupy a třeba možná zase někdy.

Díky ostatním za společné chvilky, zábavu atp.
A to jmenovitě lidem z guild, kterých jsem mohl býti členem (Curia Regis, Tetragrammaton, Heaven Sentinels, Crusaders of Brumla a v neposlední řadě mí parťáci z Twinks Division)
Fidget, Kaldorei etc.

:hawk: domluvil jsem
Obrázek

Občas to tady oprašuji... :)
"Cokoli konáme, pramení ze sexuální potřeby a z touhy po vyniknutí."
[Sigmund Freud]
Fidget
WOW Znalec
WOW Znalec

Příspěvekod nh8010 » 15.březen 2015, 17:22

Je mně hrozně líto, jak to dopadlo, ale tak to je. Děkuji ti Drahy za tvou výdrž, práci a hlavně za možnost si tu krásně zahrát a poznat mnoho lidí. Do poslední chvíle jsem věřila, že se to znovu chytne. Nu což. Děkuji mé guildě HEAVEN SENTINELS za rady a pomoc, ale hlavně super zábavu při hraní. Musím poděkovat i za hráče ZDENOOR, který už teď neměl čas hrát, tak jsem udržovala jeho účet aktivní.

Mějte se všichni moc hezky a třeba někdy HOJKY...
Nikolda--- Night elf--- Druid--- lvl 80

HEAVEN SENTINELS
nh8010
Znám již zelené itemy
Znám již zelené itemy

Příspěvekod Wreis » 15.březen 2015, 21:55

My pleasure darlin'. Always was :)
Obrázek
Wreis
WOW Znalec
WOW Znalec

Příspěvekod Kmike » 16.březen 2015, 22:40

Hééj .. No drahouši ikdyž už tu nějakou dobu nejsem .. tenhle servr byl rodina :) .. je jedno co bylo co je nebo co neni ale tohle zustava :) .. diky Drahyho servru sem našel spoustu kamaradu a to se nezapomíná :) .. takže salute :) btw uz si začal pít něco jiného než džus ? :)

Patří se poděkovat , takže máš mé díky za vše :)
za padlé Mágy Kmike , za padlé bohy Anubis, Vepuauet , Imhotep , Amuna , za padlého krále Agamemnona
Kmike
WOW Znalec
WOW Znalec

Příspěvekod DiskoStu » 16.březen 2015, 22:45

Také děkuji Drahymu, který serveru věnoval obrovský kus práce a spoustu času, a samozřejmě i dalším lidem podílejícím se na chodu našeho realmu. Už je to dlouho, co jsem s WoW skončil, ale času stráveného zde (a že ho bylo) nelituji. Byla to fajn etapa a bavil jsem se skvěle.

PS: Drahymu přeji, ať se v životě daří co nejlépe. Vím, že jsi to měl dost často náročné, a doufám, že situace je nyní lepší a povede se ti v budoucnu dobře. Zasloužíš si to. :-)
Fisteria in our hearts, fist in your...
DiskoStu
WOW Znalec
WOW Znalec

Příspěvekod Janika31 » 16.březen 2015, 22:49

Tak já se také přidám. Chci poděkovat za pěkná léta strávená na tomto serveru. Jsem ráda, že jsem mohla poznat tak fajn lidi, jako byli tady, i když už tu dávno nehraji, vždycky to byl nejlepší server, kde jsem hrála. Je pravda, že na první server se nezapomíná.
Tímto, bych ještě ráda zavzpomínala na svou drahou guildu PROALKOHOLICI- byla s váma sranda, jak ve hře..tak reál na srazech, chybíte mi. :roll:
Drahy, tobě hodně úspěchů v životě. Měj se moc fajn a třeba někdy... :P
Janniska....
Janika31
Neznám ještě žádné itemy
Neznám ještě žádné itemy

Příspěvekod patto » 16.březen 2015, 23:19

Drahyho server bol prvé a jediné freečko na ktorom som hral a musím uznať že mi ukvapla nostalgická slza. Chcem sa drahymu poďakovať za skvelé zážitky ktoré som na tomto serveri zažil. V dobách najväčšej slávy tu bola skvelá a docela veľká komunita. Taktiež samozrejme musím spomenúť guildu PROALKOHOLICI, u ktorej som stál u jej vzniku a vydržal v nej počas celého môjho pôsobenia na drahyho serveru, boli v nej skvelí ľudia.
patto
Znám již šedé itemy
Znám již šedé itemy

Další

Zpět na Obecná diskuze