Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Vysvědčení, verze 2.3.3 a opravy
stránky: 1
Drahy
  • Posts:
  • Reply #1  |  31-01-2008, 20:17:35
Vysvědčení
Dnes je velký den pro všechny studenty i záškoláky. Všichni dostali vysvědčení, které má zaznamenat formou známek naší píli v předchozím školním pololetí. Ne vždy jsou samozřejmě známky podle pravdy a mnozí z vás jistě zažili nějakou tu křivdu, zasednutí ze strany vyučujícího apod. Vysvětlete tohle rodičům. Nemají pochopení a většinou je podobné "výmluvy" nezajímají. Nás ne a proto kdo se prokáže na serveru s nejhorším vysvědčením, dostane od nás odměnu v podobě libovolného itemu dle vlastního výběru, protože si jsme jistí, že místo navštěvování školy dotyčný zajisté hrál na našem serveru a proto nezbyl čas na školu. Podmínkou je mít na serveru minimálně 30 lvl. Vyhodnocení nejhoršího vysvědčení bude anonymní, pokud si to dotyčný bude přát, avšak nevidím důvod, protože vystupujete pouze pod přezdívkami, tedy to nikomu neublíží. Řídíme se pravidlem: "Čím horší vysvědčení, tím lepší hráč!". Ale teď vážně, doufáme, že nikdo není natolik závislý, aby vynechával školu a pokud ano, těší nás, že tráví čas zrovna u nás a nebere a neprodává drogy, nepije apod. Tedy má i svoje klady. Nechceme chválit jen nejhorší studenty, tedy gratulujeme všem k jejich výsledkům. Dále chci projevit lítost hned nad dvěma hráči, kteří mi dnes sdělili, že jim rodiče za vysvědčení smazali tuto hru. Doufejme, že to byli jen výjimky a že to mnoho z vás nepostihne. Doufáme, že vám hraní na našem serveru pomáhá alespoň s výukou angličtiny a schopnosti vyhledávat, protože pochopit některé úkoly (questy) v angličtině měl nejeden hráč. Toto se budeme snažit ještě podpořit a o víkendu doufáme, že nasadíme mnohokrát zmiňovaný a mnohokrát odkládaný systém na překlad questů. Projekt tedy bude výchovně vzdělávací. Výchovný - abyste se naučili vyjadřovat jak na fóru, tak na pomoci překladů a vzdělávací - samozřejmě angličtiny. Dovolili jsme si udělat na fóru malou anketu, kde vás poprosíme o vyjádření a ohodnocení jedinou známkou náš server. Prosíme, neberte v potaz při hodnocení nynější situaci s latency a špatným internetem, tento problém ze všech sil řešíme. Své hodnocení můžete tedy vyjádřit na fóru.

Přechod na verzi 2.3.3
Omlouváme se za opožděný přechod na tuto novou verzi, ovšem povinností bylo mnoho, které se nedaly odložit a tak nám to promiňte. Nyní můžete začít přecházet na novou verzi. Pod návodem je ukazatel v procentech, jak je na tom s přechodem server celkově. Vám doporučuji řídit se přesně těmito kroky a žádný nevynechat:
1) Odinstalujte si předchozí verze programu Drahyho Server (včetně 7)
2) Vymažte si složky Cache, Interface a WTF, které naleznete ve složce, kde máte wow nainstalovaný (standardně C:Program Files/World of Warcraft/)
3) Stáhněte a nainstalujte si patch 2.3.2 - 2.3.3 enUS (4.33 MB) nebo 2.3.2 - 2.3.3 enGB (4.38 MB)
4) Nainstalujte si novou verzi programu Drahyho Server 7.5:

Drahyho Server 7.5:
• Aktualizován Titan panel (asi na 100 oprav chyb a nepřesností)
• Přidán addon na lepší správu chatu - Prat - kopírování, barevné odlišení, časové stopy a mnoho dalšího (na přání hráčů)
• Přidány mapy do atlasu v lepším rozlišení - Atlas HQ
• Přepsán realmlist z www.drahy.com an IP adresu, což způsobovalo delší prodlevy při připojování hráčů

Stažení programu: Drahyho Server 7.5 ze serveru FileBeam.com (10.48 MB)

5) Čekejte na 100% dokončení procesu převodu serveru s číslem v návodu 6) (+- 2 hodiny)
6) Průběh celkového přechodu na verzi 2.3.3 = 100%

Opravy a změny na serveru
=> Zprovoznění Guild banky - novinka původně z patche 2.3.0
=> Oprava neutrálních NPC v souvislosti s pety, kde na ně bezdůvodně útočili
=> Další opravy v útoku off-hand
=> Zamezení castingu kouzel u NPC, pokud za vámi běží
=> Opraveny talenty na + útok u válečníků a zlodějů
=> Zamezení podvodům s přivoláváním mrtvých hráčů a mnohonásobný loot
=> Opraven talent u šamana na snížení many na léčící kouzla
=> Opraven pád serveru při špatném rozpoznání itemu v bankách
=> Zavedení profesních specializací
=> Opraven pád serveru při pádu hráče nebo GM do textury a doufejme, že touto opravou zabráníme alespoň částečně propadávání se do textur
=> Přestup na nový systém XP do levelu 69 - nyní je potřeba méně XP než doposud k získání vyšších levelů (z verze 2.3.0)
=> Zkušební provoz nové arény - v případě častých pádů serveru, bude odebrán tento nový systém arén, kde budete moci získávat aréna body
=> Opraveny pouhé dva questy: Zamael Lunthistle's story a Entry Into Karazhan více až jindy, není čas
=> Samozřejmě přestup na verzi 2.3.3

[ Zprávu upravil Drahy  31-01-2008 21:52:13 ]

stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum