Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Pouze informace
stránky: 1
Drahy
  • Posts:
  • Reply #1  |  15-02-2008, 02:16:55
Nyní bez oprav
Je tu další novinka a nyní poprvé bez oprav. Budeme se zaobírat čistě informacemi důležitými k serveru a jejich řešení.

Jak mnozí asi jitstě víte, vyšel nový patch s označením 2.4.0. Nejedná se o patch s datadiskem, nýbrž přípravy na datadisk. Verze s datadiskem bude označena verzí 3.0.0. Nový patch zatím nestahujte ani neinstalujte, bude trvat několik dní, možná i týdnů, než patch nasadíme i u nás. Kdo používá nejnovější verzi programu Drahyho Server 7.6, nemusí se obávat stahování nového patche v pozadí ani jinak. Mezitím si můžete přečíst co nás v něm nového čeká (v překladu co zase bude blbnout - samozřejmostí jsou trasporty) na těchto českých stránkách.

Latency, pingy, sekání - říkejme tomu jak chceme, ale na serveru zažíváme při zvýšeném počtu online hráčů vysoké hodnoty latency. Jak již mnohokrát bylo řečeno, chyba je na straně poskytovaného internet. Ten se snažíme ze všech sil změnit, ale bohužel to trvá nějakou dobu, než všechno dohodneme, zaplatíme. Proto prosím o trpělivost a hlavně, na dotazy ohledně tohoto problému přes ICQ i ve hře mohou všichni GM ignorovat - a že je jich početně. Je to řečeno zde, nevím, proč bychom to měli opakovat každému zvlášť. Máte-li rychlejší a lepší řešení, sem s ním, rádi si ho vyslechneme. To samé se týká žádostí o GM. GM nepřijímáme a v bližší době ani nebudeme. GM na našem serveru si opět vyhrazují právo na tyto dotazy neodpovídat.

Program Drahyho Server v posledních týdnech prošel mnoha změnami a pro některé nechtěnými a proto jsem se rozhodl vydávat dvě verze. Sice to je další práce navíc, ale co by admin pro své hráče neudělal. Budou pod názvem Drahyho Server Full a Light. Light verze bude obsahovat pouze důležité změny v realmlistu a další potřebné změny pro hraní na našem serveru, funkce zabraňování stahování nových patchů, addon titan panel, jednoduchý addon na questy a atlas addon. Co bude ve verzi Full, můžete sami ovlivnit, připsáním vašeho názoru do již připraveného tématu na fóru. Program nemusí obsahovat všechny addony, které budou zmíněny, ale některé mohou být pouze povoleny v této sekci - které to budou, bude vypsáno právě v tomto tématu po předložení vašich návrhů, ovšem ty, které budou označeny jako nesmysmlé nebo chybné samozřejmě na serveru používat nesmíte, pod trestem vyhoštění z našeho serveru. Děkujeme za spolupráci.

Dále jsme se rozhodli udělit každému majiteli guildy práva v jeho tématu na fóru, aby si ji mohl sám pročisťovat a upravovat dle svých potřeb, proto prosím majitele guild, aby mi dali nějakým způsobem vědět na fóru nebo ve hře, kde si ověřím i jejich opravdovou totožnost, zda jsou opravdu majiteli guild.

Další větší opravy serveru jsou plánované na konec tohoto týdne, možná spíš až během průběhu toho dalšího. Tedy nemusíte se bát, že opravy nebudou. Budou a bude jich a hodně, ale obávám se, že se určitě ještě nebudou týkat nového již výše zmiňovaného patche.

[ Zprávu upravil Drahy  15-02-2008 02:43:45 ]

stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum