Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Server na 100%, novinky a závislost
stránky: 1
drahy
  • Posts:
  • Reply #1  |  03-05-2007, 18:14:19
Server je online
Server je již kompletní tedy nemusíte mít obavy a začít hrát. Databáze je kompletní a charaktery už se mazat snad nebudou. Náš server běží vlastně již půl roku a stále je co zlepšovat, tedy neváhejte a cokoliv najdete, pište na fórum nebo v případě akutního případu některému z GM.

Novinky
Čím bych začal... Snad asi drobnostmi. Opravil jsem překlepy a nedostatky snad v celém webu, hlavně v návodech a pravidlech a ještě více jsem zpodrobnil návod, tedy teď už by se měl připojit opravdu každý za všech podmínek. Dále jsem opravil script u volby typu hry, který ještě nebyl do teď úplně dokonalý. Opravil jsem pravé rychle odkazy, nyní již fungují všechny. Co se týče serveru, jedeme na nejnovějších revizích a databázi.

Dopadneme tak všichni?
Tuto otázku jsem si položil, když jsem zhlédl toto malé video přes YouTube. Odkaz mi poslal náš dlouhodobý hráč a kamarád z tábora se jménem postavy Nyvlt. Jedná se konkrétně o video z oblasti hry Unreal Tournament, kde hlavní aktér nemůže spustit zmíněnou hru a vyvádí příšerné věci. Když si tuto skutečnost převedeme do světa a instalování a problémů World of Warcraft začne mi běhat mráz po zádech a chce se mi utíkat pryč, co nejdál od počítače, abych tak také nedopadl. Vám ale věřím, že to zvládnete do únosné míry a přežijete to vy i já ve zdraví.
stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum