Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » GM, Addony, příspevky, opravy
stránky: 1
Drahy
  • Posts:
  • Reply #1  |  25-02-2008, 18:21:30
Odchody GM
Je to tu. Krize serveru se blíží k té největší od jeho vzniku. Server má velké finanční potíže a GM odcházejí v houfech. Odcházejí konkrétně Šiška a Myšák. Tedy poděkujme jim za skvělou, dobře odvedenou práci a pomoc, co na serveru odvedli. Myšák odchází z důvodu nedostatku času a stále se zvyšujícím povinnostem, Šiška pak odchází, protože se chce více věnovat svým zájmům (programování). Tedy děkujeme. Přijímáme zároveň nového GM a to Manwe, kterého již dlouhodobě znám a věřím, že bude pro náš server přínosem. Spíše začíná a tak mu dejte šanci a hned ho nezavalte... Blahopřeji. Další GM budeme přijímat pouze náhodně a s minimální věkovou hranicí 17 let dále podle vyjadřování se atp. Upřednostňujeme osobní kontakt s GM. Pokud projde nebo ne je jen moje nebo GM Parrizanky rozhodnutí. Pište tedy pouze nám o žádosti o GM (kontakty na nás jsou dostupné z levého dolního odkazu na stránkách).

Příspěvky na server
Všem dobrovolným dárcům peněz pro náš server děkujeme, přestože byli zatím "jen" 3 a jen jeden uvedl přezdívku, pod kterou vystupuje na serveru - Fred. Všem samozřejmě děkujeme a doufejme, že se vyberou i zbylé peníze na bezproblémový chod serveru minimálně na rok (40 000 Kč). Sehnali jsme relativně levný internet a hosting serveru, nyní stačí sehnat peníze. Stále můžete přispívat na server po kliknutí na odkaz v levém menu "Podpořte nás" - který je jen a pouze dostupný až po přihlášení uživatele na stránky!

Jaké addony?
To je častá otázka v posledních dnech a nyní na ni známe odpověď. Po dlouhých debatách a zkoumání chování některých addonů, jsme se rozhodli přece jen povolit jen a pouze ty addony, které obsahuje vždy aktuální verze programu Drahyho Serveru. Tedy téma na fóru "Mohu použít tento addon?" bylo odstraněno a nyní jsou povoleny pouze addony Titan Panel, QuestGuru, Atlas a MobInfo 2. Všechny addony jsou součástí programu. Program sám o sobě nepřidává jen addony, nýbrž zabraňuje i svévolnému stahování nových patchů, mění realmlist a nijak a připraví vašeho klienta kompletně pro hraní na našem serveru. Nemusíte se o nic starat. Program nijak jinak nezasahuje do vašeho klienta hry celkově než je nezbytné. Důrazně doporučuji, abyste před instalací každé nové verze programu odstranili verze předchozí a nepoužívali verze starší a snažili se o co nejrychlejší přechod na nejnovější verze programu. Zde již k nové verzi našeho programu:

Drahyho Server 8.2:
• Aktualizován addon QuestGuru na verzi 0.8.1 - opraveny špatné zobrazovací schopnosti quest logu, přidána upozornění, lepší komunikace s ostatními addony, vylepšené zvuky pří dokončení a průběhu questu atp.
• Předělán Atlas addon - odstraněny přebytečné soubory, upraveny mapy, velmi zlepšena kvalita (rozlišení) map
• Aktualizována pravidla, se kterými musíte při instalaci souhlasit (totožná s pravidly na stránkách serveru z data 25.2.2008)
• Aktualizován MobInfo addon na verzi 3.50
• Program byl celkově pročištěn od zbytečností

Stažení programu: Drahyho Server 8.2 ze serveru FileBeam.com (10.41 MB)

Další opravy serveru:
=> Opraven útok ve formách druida
=> Knězi nyní mohou měnit shadow form i za letu
=> Malé opravy petů a jejich levelování
=> Opraveny Disarm a Feral
=> Opraveno kouzlo druida na léčení blízkých přátelských skupin
=> Opraveno kouzlo Omen Of Clarity
=> Opraveno kouzlo Improved Sprint
=> Další opravy nefunkčních dveří
=> Opraveny intervaly počasí - nyní se častěji a podle lokací mění
=> Opravena kouzla Heroism, Feedback, Seal of blood, Cobra reflex, Avoidence, Gift Of The Wild - nebyly dostupné od trenérů
=> Opraveny tyto questy: A Dip in the Moonwell, Know Thine Enemy, Agents of Destruction, A Little Slime Goes a Long Way, Wanted: Knucklerot and Luzran, Captives at Deatholme, The Right Piece of Lord Valthalak's Amulet, This Is Going to Be Hard, King of the Foulweald, Great Bear Spirit, Great Bear Spirit, Enraged Wildkin, Just Compensation, Vanquish the Raven God, Samophlange, Against All Odds, The Star, the Hand and the Heart, Assisting Arch Druid Runetotem, Assisting Arch Druid Staghelm, Heart of Rage, Seeping Corruption
=> Opraveni tito NPC: Field Repair Bot, Shadowy Necromancer, Ghoul, Abomination, Banshee, Gargoyle, Giant Infernal, Fel Stalker, Frost Wyrm, "Dirty" Michael Crowe, Budd Nedreck, Summoned Bloodwarder Reservist, Deliana

[ Zprávu upravil Drahy  27-02-2008 18:02:24 ]

stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum