Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Program, příspěvky, internet, opravy
stránky: 1
Drahy
  • Posts:
  • Reply #1  |  01-03-2008, 18:30:16
Drahyho Server 8.3
Máme tu novou verzi našeho programu. Budu se nejspíš opakovat, ale je to nezbytné. Program sám o sobě nepřidává jen addony, nýbrž zabraňuje i svévolnému stahování nových patchů, mění realmlist a připraví vašeho klienta kompletně pro hraní na našem serveru. Nemusíte se o nic starat. Program jinak nezasahuje do vašeho klienta a hry. Důrazně doporučuji, abyste před instalací každé nové verze programu odstranili verze předchozí a nepoužívali verze starší a snažili se o co nejrychlejší přechod na nejnovější verze programu (což je i v pravidlech serveru). Nyní již k nové verzi našeho programu:

Drahyho Server 8.3:
• Aktualizován addon QuestGuru na verzi 0.8.4 - opraveno minimálně 8 chyb z předchozích verzí
• Aktualizován addon MobInfo2 na verzi 3.52 - opraveno minimálně 7 chyb z předchozích verzí

Stažení programu: Drahyho Server 8.3 ze serveru FileBeam.com (10.43 MB)

Dárcovské příspěvky
Všem přispěvatelům děkujeme. Nyní zveřejníme seznam dárců k dnešnímu datu (tj. 1. 3. 2008). Prosím počítejte s tím, že pokud příspěvek pošlete bankovním převodem, může to trvat někdy až 3 dny, a tak se nebojte, pokud jste příspěvek již poslali a nejste zatím na seznamu. V budoucnu chceme vytvořit stránku (seznam) se všemi přispěvateli a tedy i výraznými pomocníky na našem serveru. Nyní již k samotnému seznamu přispěvatelů, který jsme seřadili od data poslání příspěvku - první na seznamu poslal příspěvek jako poslední atp.:

Feora --- 200,- Kč
Grey a Golem --- 500,- Kč
Erdolf --- 200,- Kč
Jurij --- 100,- Kč
Verca --- 600,- Kč
Fred --- 100,- Kč
Valetudo --- 150,- Kč
Neznámí přispěvatelé --- 200,- Kč


Zatím jsme tedy dosáhli částky 2050,- Kč a to jen díky vám. Pokud si myslíte, že jste mezi neznámými přispěvateli nebo jste částku poslali již dříve a nejste v seznamu, prosím kontaktujte některého z GM. Ještě jednou všem srdečně děkujeme. Pomáháte tím našemu serveru.

Výpadky internetu
Možná jste si hlavně v minulém týdnu, a bohužel i v tomto, mohli všimnout výpadků internetu, kdy nešel server ani stránky (tak zaručeně poznáte, že je něco s internetem). Dostal jsem od naší společnosti, která nám již přes 3/4 roku poskytuje tento internet, toto vyjádření:

"Dobrý den,
již několik dní pozorujeme výpadky spojení u našeho poskytovatele, společnosti SLOANE, kterou využíváme pro zajištění internetové konektivity. Dnes došlo bohužel ke kumulaci problému, která se projevila 2 velkými výpadky, jeden v odpoledních hodinách a druhý večer. Dle sdělení hotline stále dochází k odstraňování problému, nicméně, podle nám dodané informace, by již k dalšímu výpadku nemělo dojít. Za způsobené problémy se omlouváme, nicméně je v tento okamžik nedovedeme žádným způsobem ovlivnit. V nejbližší době začneme jednat o změně poskytovatele připojení a zároveň podnikneme všechny kroky k omezení
závislosti na třetím subjektu."

Můžeme si tedy myslet, že vina není u nich, a nebo si jen společnosti navzájem přehazují horký brambor, posouzení je na vás. Každopádně jsme vás chtěli o všem informovat.

Menší opravy
Zde jen malý seznam oprav, protože není na ně poslední dobou čas a tak se nezlobte, pokud opravy z fóra budou trvat nyní o trochu déle než jindy, řešíme samotnou existenci serveru a zatím si troufám říci, že jsme na dobré cestě:
=> Malé opravy druida a jeho feral formy
=> Opraveny 2 případy pádu serveru
=> Další kosmetické úpravy
=> Opraven Overseer Nuaar a Greatmother Geyah
=> Nyní pracujeme na stránkách - opravy na tento seznam budou přibývat, abychom nezakládali další novinku

[ Zprávu upravil Drahy  01-03-2008 20:28:15 ]

stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum