Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Nové věci, nefunkčnost fóra
stránky: 1
drahy
  • Posts:
  • Reply #1  |  08-05-2007, 10:02:08
Novinky
Jak jste si již sami mohli všichni všimnout, přibylo na stránkách dost nových věcí hlavně pro vás. Ta tedy hlavní dvě novinky jsou možnost nahrávání screenshotů - ještě není úplně dokonalé, ale to ještě vylepším a spravím, dále snad všechny informace o našem serveru pěkně u sebe hned na hlavních stránkách, aby hráči měli přehled (Pokud se vám zdá, že nějaká informace o serveru chybí, dejte mi vědět), a jako další hráči online na mapě. Občas se hráči ještě nezobrazí, ale na tom také pracuji. Přibude toho ještě snad více jako historie wowu + Drahy serveru česky a zkušební rozložení talentů apod. Máme se i vy i já ještě na co těšit. Dále se už usilovně připravuji na serverovou bednu a až přijde, začnu pouštět na server větší množství lidí (až do 120), nyní okolo těch 30-50 max. Na budoucím serveru pojedeme na Linuxu Debian nejnovější verzi. O stavu serveru a jeho zapojení vás ještě budu průběžně informovat.

Výpadek fóra
Omlouvám se za delší výpadek fóra, ovšem byl již nezbytný. Databáze nevydržela přechod na nové kódování UTF8 a navíc se připravuje nová verze tohoto fóra, která by měla přinést přehlednost, lepší ovladatelnost a bezpečnost. Novou verzi musím nahodit a založit nová témata. Co to pro vás znamená? Jen že začínáme stejně jako se serverem od znova a s lepším kabátem a verzí. Založení nových účtů apod. Fórum bude stejně jako server oddělené. Tedy na server i na fórum se můžete přihlašovat pod jinými jmény. Nemám rád, když je fórum a server propojené. Server bude minimálně pár týdnů ještě offline. Děkuji za pochopení.


Malé upozornění
Pokud spouštíte hru přes Launcher.exe - Tnz. že se vám před spuštěním hry objeví okno, kde teprve kliknete na Play - Blizzard vydal novou verzi tohoto Launcheru, a po stažení a nainstalování nové verze je opět nutné zatrhnout volbu nestahovat nové patche (Nyní jako volba "Don't throttle background download"), protože chvíli trvá než náš server přejde na nové patche a proto kdybyste měli jinou novější verzi, než je verze serveru, nepřipojíte se. Verze serveru je 2.0.12 (Máte v návodech). Děkuji za pochopení

[ Zprávu upravil drahy  08-05-2007 10:06:44 ]

stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum