Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » PvP Event
  • General Thread
  •  Topic PvP Event
  •   |  13/04/2008, 14:36:19 
stránky: 1
Bigboss
  • Posts:
  • Reply #1  |  13-04-2008, 14:36:19

Stránky jsou nyní ve fázi rozsáhlých rekonstrukcí a zabezpečení, prosím o trpělivost a pochopení, když některé věci během těchto činností nepůjdou jako předtím (dočasně) - Drahy.

Můj první event
Vítám všechny hráče jako nově přijatý GM s pověřením starat se o eventy. Hned z počátku svého působení bych tu měl první event, jedná se o PvP (1v1) souboje, které se budou konat v Gurubashi Aréně. Přihlásit se může téměř každý a hráči budou rozděleny do několika kategorií podle levelu:
- 30-39 lvl
- 40-49 lvl
- 50-59 lvl
- 60-69 lvl
- 70 lvl

Přihlášky posílejte na e-mail GMBigboss@seznam.cz ve tvaru:
Jméno postavy:
Rasa:
Třída:
Level:

Do předmětu prosím napište jméno své postavy! Pokud se váš level do soboty zvýší přes hranice kategorie, prosím oznamte to v emailu. Event bude pojat ve formě turnaje, a tedy se nebude konat třeba jen jeden den, ale třeba i pár týdnů. Podle počtu přihlášených se vytvoří základní skupiny, ze kterých postoupí jen někteří hráči (podle dosažených výsledků) do další skupiny (pokud bude zájem hráčů malý, přistoupí se rovnou k vyřazovacím bojům) a z té se už půjde rovnou do vyřazovacích bojů. Pokud zde prohrajete, končíte a vítěz postupuje dál. Je to klasický turnajový strom. V základních skupinách se bude hrát na 3 vítězné souboje, tzn. musíte svého soka porazit 3x aby byl duel považován za vyhraný. V dalších kolech se bude počet vítězství zvyšovat. Ve vyřazovacích kolech to budou 4 vítězství a v semifinále a finále to bude vítězství 5. Po přihlášení do turnaje se rozlosují základní skupiny a já vám zpět na e-mail rozešlu datum a čas vašich soubojů. Pokud se v daném čase nedostavíte, bude váš duel rozhodnut kontumačně 3:0, respektive 4:0 a 5:0 (je možné se předem domluvit, pokud nebude mít v danou dobu možnost dostat se do arény. Musí být ale dobrý důvod, např. práce, škola, atd.). Samozřejmostí jsou i vzájemné boje mezi stejnou frakcí (duely). A teď to nejdůležitější. Odměny. Vítězný hráč dostane libovolný item fialové kvality dle svého výběru a povolený od GM (nesmí být součástí setu, bez levelu, quest item atp.) například item s malým dropem ve světě. Druhé místo získá obdobným způsobem item modrý a třetí item zelený. Každou cenu si může vítěz „snížit“ kvalitativně tzn. místo fialového itemu si vybere modrý, ale nikoli naopak. Součástí konečné výhry je i finanční ohodnocení a lektvary na život a manu dle levelu hráčů. Přihlášky je možno poslat nejpozději do 16.4.2008 do 18:00. Na pozdější přihlášky nebereme ohled. Oficiální začátek eventu je plánován na víkend a to v sobotu 19.4.2008 mezi 16-17 hodinou a takto to bude pokračovat každý následující den. V případě, že se hráči nemohou dostavit v tento čas do arény, musí dát dopředu vědět a bude pro ně vymyšlen individuální čas. Vše se řeší přes e-mail. Přeji mnoho štěstí a úspěchů při soubojích.

Edit: Při soubojích se může používat cokoliv. Nic není zakázáno. Postupový klíč bude upřesněn během turnaje.

[ Zprávu upravil Parrizanka  19-04-2008 18:18:39 ]

stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum