Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Event zrušen, podvody, opravy
stránky: 1
Drahy
  • Posts:
  • Reply #1  |  01-05-2008, 21:17:51
Dočasně hráče prosím, aby neplnili questy, kde získají jako odměnu skill/kouzlo/schopnost apod. Nedostanou ji za quest po novém patchi a nedá se to vrátit - jakmile chybu opravíme - tento text zmizí.

Konec eventu
Přijel jsem zpět z malého výletu s koly a naštěstí jsem přežil, tedy server bude pokračovat . Mezitím mi přišel mail od GM Bigbosse, který pořádá event, trošku opožděně ho sem dávám, ale přece.

"Předem bych se chtěl omluvit všem hráčům, kteří se pravidelně zúčastňovali eventu. Ale z důvodu, že více jak polovina přihlášených hráčů tam ani nechodila, jsem se rozhodl tento event zrušit. Je mi to líto, ale naprosto to ovlivní celý turnaj, když z 8-mi členné skupiny dorazí 2 hráči. Proto už nebudu dělat dlouhodobé eventy. Na příští týden plánuji event pro všechny hráče, kteří vlastní 60% mounta, bude se jednat o závod. Bližší informace zde ještě přidám a napíši je i na fórum."

Tedy další akce budou, ale budeme se snažit spíše o jednorázové akce nebo stále se opakující eventy v jeden čas.

Podvody a mazání
Jak již bylo řečeno v tématu o Hyjalu, všichni hráči si měli vymazat itemy ze seznamu zmíněné ve fóru. Měli jste na to dost času, a pokud nesledujete stránky a fórum, náš problém to není - navíc porušujete další pravidlo. Do tohoto dne itemy ze svých postav a inventářů nevymazali tito hráči:

Torquemado, Patricius, Jooe, Bigmiro, Kemmot, Retawe, Motionman, Hfbnt

Výše zmíněné postavy byly nenávratně smazány. Proti rozhodnutí není odvolání, vše již bylo řečeno. Je to zároveň i výstraha pro ostatní. Nyní již k opravám serveru.

Opravy
=> Opraveni další bossové v instanci Hyjal (Winterchill, Anetheron, Kaz'rogal, Azgalor) - zbývá poslední - Archimonde, jakmile dokončíme svůj scriptík, instanci otevřeme.
=> Opraven Kael'Thas, Illidan + další bossové v Zul'amanu - zatím neplánujeme otevřít
=> Opraveny questy v Isle of Quel'Danas
=> Opraveny questy The Stone Watcher a The Platinum Discs, The Path of the Adept, The Glowing Shard, Aquementas
=> Snad konečně opravena instance Shadowfang keep - dveře + bossové - prosím o test
=> Malé opravy u petů a kouzel
=> Opravena tato kouzla: Nature's Swiftness, Improved Seal of Righteousness, Puncturing Wounds, Restoration Regrowth Bonus, Wrath of Elune podle nového patche na dalších pracujeme
=> Opraven cast kouzel při použití omamných kouzel + vymazány nepotřebné funkce pro kontrolu castingu některých kouzel, která je již nepotřebují
=> Úpravy damage podle patche 2.4.1
=> Snad opraveno špatné pozicovaná, spawning NPC apod.
=> Další menší chybky
=> Instance Blood Furnace byla uzavřena do vyřešení chyby s pády při vstupu
=> Opraveny problémy s ignorovanými lidmi - hlášky offline a online
=> Konečně funkční Jail na tresty hráčů

[ Zprávu upravil Drahy  03-05-2008 10:33:04 ]

stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum