Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Opravy serveru
stránky: 1
Drahy
  • Posts:
  • Reply #1  |  18-05-2008, 17:49:07
Pouze opravy
Přestože jsme slíbili, že dáme každý týden další hlášky, není čas ani nálada... Hráči neustále podvádějí a musíme řešit další a dlaší případy trestů. Přípravy na nový internet jdou také pomalu. Jakmile to půjde o nějakém víkendu přesuneme server do Prahy k novému internetu. Nyní již k opravám serveru:

=> Opravena velikost mailů ve hře - způsobovala vyšší latenci
=> Aktualizovány kompilační knihovny a jádro systému linux
=> Další oprava asi 20 kouzel po nasazení nového patche (Sanctified Seals, Entangling Roots, Nurturing Instinct, Mana Restore, kouzla typu odebrání many, Clever Traps, Incinerate, Seal of Justice, Deadly Throw Interrupt, Judgement of Vengeance, Judgement of Command, Personalized Weather, Icy Veins, Battle Shout, Rampage, Soulshatter, Emberstorm)
=> Předělán fishing - nyní podle oblastí a levelu skillu
=> Další opravy pádů serveru (6x) - 2 naše, ostatní jádro
=> Poslední oprava Hyjal instance - zatím nemáme čas ji zkoušet a hráči jsou nespolehliví, proto instance zůstane uzavřena
=> Znovu obnoven systém arén

Hlášení k výpadkům serveru - server jako takový nepadá. Celý zakopaný pes je opět v internetu. Zkrátka opět vypadává. Původní zpráva z minulého asi dvoudenního výpadku byla, že se v síti předělává struktura jeho sdílení a obecně funkčnost k lepšímu, ale jak sami můžeme vidět je to spíš k horšímu, chybu jsem oznámil na příslušná oddělení a snad se to co nejdříve vyřeší. Nový internet nyní čeká na mě až si prostuduju a naučím kompletní správu PC na dálku, abych mohl bez problému server z jihu Čech do Prahy serveru dávat příkazy. Musím prostudovat všechny situace. Děkuji za pochopení.

[ Zprávu upravil Drahy  18-05-2008 17:50:27 ]

stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum