Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Arogance, ignorace
stránky: 1
Drahy
  • Posts:
  • Reply #1  |  02-06-2008, 16:59:22
Aktualizace2: Server i po mých pokusných opravách stále zamrzá, řeším to nyní globálně. Očista serveru se tedy přesouvá na dobu po vyřešení následující situace. Prosím o strpení, pokud server opět zmrzne a nebudu ihned k dispozici.

Aktualizace: Server je spuštěn, po důkladné analýze logů zamrznutí jsem se o něco málo pokusil, abychom jim příště předešli, tak se necháme překvapit, po poledni udělám očistu serveru od neaktivních účtů. Všichni, kteří do teď ignorovali předchozí zprávu a psali opět na ICQ byli přesunuti do ignor listu (tedy 23 hráčů, celkový stav mého ignor listu je 1946 lidí (údaj je za skoro 2 roky působení serveru)). Drahy

Nesnesitelnost
Dělám tuhle činnost opravdu rád, starám se o server, řeším problémy, s GM rozebíráme nějaké těžší situace a pak se snažíme je vyřešit a klape to. Občas však přijdou momenty, kdy hráči tzv. "zlobí" - tedy píšou nesmyslné zprávy, zakládají chyby, které ani chybami nejsou atp. Však jste to viděli sami na hláškách z ICQ, které jsem poskytl v předchozích novinkách. Pak jsou tu ale naprosto absurdní situace, jako například ta dnešní, kdy mám chuť do všeho prásknout a vykašlat se na to. Dobře nešel server, chápu, hráči byli rozzlobení. Dokonce chápu, že založí i téma na fóru, proč nejde server apod.

Co ale nechápu je skutečnost, že každý hráč, který zjistí, že je server offline musí vytvořit další téma o tomto problému (mazal jsem jich 6) a ještě mi každý jediný hráč o tom musí dát vědět na ICQ a ptát se, proč to nejde, kdy to půjde nebo že je to na nic tady, když to pořád nejde, v těchto situacích se ve mně probouzejí hluboko skryté vražedné sklony a mám chuť se vším prásknout a zavřít to tu. Arogance a drzost některých hráčů je někdy až obdivuhodná, ale spíš k pláči než ke vzteku nebo scmíchu. Naštěstí tu mám jedince, kteří mě drží nad vodou, ale nebude to věčně.

Nemám 30-ti členný tým a nedostávám žádný měsíční plat, chodím denně do školy a mám i jiné povinnosti, proto když server spadne v době, kdy tu nejsem spamem fóra nebo ICQ tomu akorát přihoršíte. Aby když přijdu domů a zapnu ICQ a to vypadalo asi jako na tomto obrázku. A po otevření všech oken to vypadalo jako na tomto obrázku. To nemám zapotřebí. Je mi líto. Jsem tedy nucen zpřísnit pravidla. Na fórum později zakážu přístup anonymním uživatelům (budou moci psát jen registrovaní), na ICQ je jasně i zde na stránkách napsáno, že můžete psát jen v akutních případech, což možná sice byl, ale o tomto určitě víme, když server nejde.

Každý z GM si tedy vyhrazuje právo dát jakéhokoli uživatele, co mu napíše nějakou podobnou zprávu ihned hodit do ignor listu bez udání důvodu, chráníme se tím a hlavně veškeré informace (chyby a problémy) se dají klidně vyřešit na fóru nebo z vlastní hráčské iniciativy. To je tedy vše k mému vyjádření.

[ Zprávu upravil Drahy  03-06-2008 19:56:39 ]

stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum