Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Event a opravy
stránky: 1
Drahy
  • Posts:
  • Reply #1  |  05-06-2008, 20:09:19
Ochrana princezny Lady Kitty
Jde o dobrodružnou skupinovou výpravu, jejíž cílem je doprovodit princeznu Lady Kitty při cestě na splnění mise. Půjde o cestu mezi dvěma městy přes nebezpečnou krajinu plnou silných příšer, kde je potřeba týmové práce, aby mohla být výprava úspěšně dokončena. Máte za úkol dovést samotnou Lady Kitty až do hlavního města Stormwind City. Lady se nechá vést, jelikož má nízký level a vůbec slabý život, a tak je nezbytná týmová práce na ochranu Lady před zuřivými horďáky, kteří misi chtějí pokazit. Skupina by se měla postupně shromáždit v 17:35 u Grom´Golu na začátku cesty. Aliance bude u Grom´Golu a Horda nás někde přepadne a bude zabíjet Lady Kitty (je už na hordě, kde se sejdou a kde nás přepadnou). Výprava vyžaduje týmovou práci, je potřeba také zvolit někoho jako vedoucího, který bude dávat pokyny. Princezna se pak figuruje jako osoba, která vyžaduje a najímá doprovod, kterému se na konci cesty odmění. Je totiž nezbytné, aby udával pokyny princezně a spoluhráčům, kteří musí pomáhat v oživování a případně vzkřísit. Bez organizace vznikne chaos, což může být také zajímavé na pohled. Půjde velmi těžkou cestou je potřeba rozmezí levelu 50-70 jako vůdce si aliance vezme někoho zkušeného a silného, aby Lady mohl obránit. Horda má za úkol zabít Lady 3 krát pro zmaření výpravy po třech zabitích dostane celá skupina (raid group) peněžitou sumu.

Doufám, že se vám bude event líbit a že to pro vás bude nejen zábavné, ale také se lépe naučíte týmové práce. GM Trudrig

Opravy serveru
Využil jsem situace a začínám aplikovat opravy. Docílím tím přinejmenším toho, že se hráči alespoň podívají na stránky a přečtou si výše zmíněný event, když už ne seznam oprav.
1) Opraven opět arény - přičítávání bodů nyní funkční po týdnech na 100%
2) Opraveno zamrzávání serveru
3) Opraveny profese jako axesmith atp., ti co již quest splnili a po relogu nemají skill, ať mi prosím napíšou na fórum
4) Hromadná oprava petů - passiv kouzla, utíkání z boje do ztracena, padání serveru, radost, smutek atp.
5) Opraveny poničené talenty u warloka při předchozí aktualizaci serveru
6) Opravena přivolávací kouzla (summoning)
7) Opraveny skilly na jedy (rogue)

[ Zprávu upravil Drahy  05-06-2008 20:11:14 ]

stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum