Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Kdo je lepší a kdo přibyl?
stránky: 1
drahy
  • Posts:
  • Reply #1  |  17-05-2007, 16:44:09
Nelítostná horda
Již dříve jsem s různými lidmi diskutoval na téma Aliance a Horda. Vždy jsem došel k názoru, že aliance má lepší a čisté úmysl. Blizzard - Společnost, která tvoří hru World of Warcraft, vydala nové video (trailer), který jasně dokazuje, že Horda umí jen mlátit do všeho, co jde a zabíjet nevinný lid včetně malých dětí a žen. Starší hráči serveru pamatují doby, kdy jsme se já (Drahy) a McBogy hádali na fóru o tom, že Horda má přece jen dobré úmysly a když aliance nezaútočí první Horda je neutrální ba dokonce lepší. Tedy konečně držím v šachu hmatatelný důkaz, že horda je ta zlá, a konečně tak mohu se 100% podloženým přesvědčením říci, že si vybírám zásadně Alianci (tedy normální postavy nikoli GM) na hraní, protože je Aliance ta hodná a Horda ta zlá. Tedy důkazem je mi nyní nové video i obecně celá historie světa World of Warcraft, kterou v nejbližší době poskytneme zde v českém překladu na našich stránkách. Video je klasicky dostupné na oficiálních stránkách World of Warcraftu. (Video je zároveň upoutávka na nový patch (2.1.0), který náš server zatím nepodporuje, a s tímto patchem se nepřipojíte korektně na server, trailer zároveň představuje Illadena - Nejvyššího Bosse z datadisku a troufám si říci, že i ve hře vůbec, který bude s tímto patchem plně přístupný)

Co je u nás nového?
Tak především bych chtěl pozdravit a zároveň i uvést nového GameMastera, který přišel i když s odřenýma ušima všemi mými testy a nyní je již plnohodnotný GM. Jeho jméno je Indy. Nyní se o problémy a chyby můžete a musíte dělit i s ním a měl by se vám věnovat právě ve hře. V současnosti uvažuji přijmout ještě někoho. Kandidátu je více než dost, uvidíme, zdali se najde nějaký vhodný. Za zmínění dále stojí především zpřehlednění levého menu pro lepší orientaci uživatelů, přidání pár položek do informací o serveru, vyladění registrací - Zde bych vás chtěl upozornit, že pokud vám nová registrace hlásí, že jste zadali nesprávný ověřovací kód, nebojte se, účet máte již s největší pravděpodobností registrovaný. Dále je nyní funkční, ne zcela doladěná tabulka cti (honorů) a podívat se nyní můžete i na konečně fungující hráče na mapě. Přidán byl i seznam všech postav na serveru, kde si můžete prohlédnout, jaké postavy a kolik u nás hrají. Na fóru se stále ještě usilovně pracuje.

Proč hrát právě u nás?
Vznik serveru se datuje někdy okolo 15. října roku 2006. Nejsou dochovány vykopávky z koše, kde se nejspíš ztratily veškeré údaje o přesném datumu vzniku. Ani společnost A.S.A. nepomohla. Nevadí. My víme, že již více jak půl roku běží server 24 hodin denně a bez větší latency. Celou historii našeho serveru budeme publikovat společně s historií světa World of Warcraft a můžete se na co těšit. Náš server se rozrůstá až nyní, protože jsme v minulosti jeli přes síť Hamachi a nedávno jsme provedli první a doufám, že i poslední wipe. Proto doufám, že se k nám připojíte a společně dotáhneme tento server k dokonalosti. Hraní zdar!

[ Zprávu upravil Drahy  18-05-2007 10:55:36 ]

stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum