Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Celovečerní film, Omezení GM a informace
stránky: 1
Drahy
  • Posts:
  • Reply #1  |  22-05-2007, 15:09:43
Film? Ano, ale ještě hledáme vhodné partnery
Jistý Mr. Chuck mi odpověděl na můj E-mail, kde jsem se ptal celé společnosti Blizzard, zdali plánují udělat celovečerní film. Odpověď byla zdlouhavá v angličtině samozřejmě, ale odpověď jsme dostali. Budu nyní citovat (přeložený) E-mail, co jsem obdržel:
"Naše společnost si je vědoma velkého zájmu o naše světy a zábavou, která je s nimi spojená, a jako každá společnost i my hledáme ty nejlepší dostupné talenty a sponzory. Chtěli bychom na obrazovky samozřejmě přenést všechny projekty, na kterých děláme (Celou sérii Warcraftu, StarCraft a Diablo), ovšem to vyžaduje nalézt ty pravé partnery pro tuto práci. Nedávno jsme oznámili spolupráci se společností Legendary Pictures, se kterou jsme chtěli vytvořit epické dílo založené právě na široce populární sérii Warcraftu."
Tak to vidíte. Pokud se všechno podaří, možná se budeme dívat na největší epické dílo všech dob. O postupu či novinkách vás budu nadále informovat. Pokud umíte dobře anglicky a chcete si pohovořit o tomto tématu více (přinést nové nápady apod.), můžete zasurfovat na anglické fanouškovské fórum

Omezení příkazů pro GM
Tímto vyzývám a informuji všechny GM i hráče, že GM odteď mohou používat jen příkazy nutné pro pomoc hráčů a jiné situace. Nesmí nosit přehnané sety a používat zbytečné příkazy jako je speed (stačí pouze tele), morph, modify HP atd. Samozřejmě mohou mít nějaký set, ovšem ne moc výstřední, aby nedráždili hráče. To samé se týká celého vzhledu, itemů apod. Děkuji. Toto pravidlo později přibude i do pravidel.

Závěrečné informace a hledání výpomoci
Jak jste si jistě všimli přibyli v menu položky jako TeamSpeak a Chat - Všechny položky v menu community budou až do odvolání nepřístupné cca 1 týden, než všechno podrobně nastavím a zařídím. Dále oznamuji, že hledám výpomoc v oblasti grafik a písař - Grafik na tvorbu loga a dalších věcí a písaře na psaní těchto článků a novinek. V případě zájmu pište na drahy@drahy.com. Na jiné než na tyto posty nepřijímám.

[ Zprávu upravil Drahy  22-05-2007 21:34:16 ]

stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum