Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Komunikace, sraz, opravy
stránky: 1
Drahy
  • Posts:
  • Reply #1  |  03-07-2008, 11:54:06
Sraz Drahyho serveru
Tímto Vás, všechny hráče, zvu na historicky první sraz Drahyho serveru. Po dlouhých debatách jsme nakonec došli k termínu a zatím dočasnému místu konání. Bude to 29.8.2008 v Praze ve 12:00 na Václavském náměstí u sochy svatého Václava a pak se hromadně přesuneme do nějaké hospody. Abychom věděli alespoň přibližný počet účastníků, prosím hlasujte o své účasti na fóru. Děkujeme všem za účast a těšíme se na vás.

Jak nyní komunikovat?
Mnozí z vás jistě postřehli, že se nyní každý hráč automaticky nepřipojuje na kanál LookingForGroup. Chyba to není, již jsme to jednou řešili a kanál zakázali, ovšem mým nedopatřením jsem ho opět na chvíli povolil. Budu citovat z jedné z předchozích novinek, abyste věděli, jak mezi s sebou komunikovat a mohli se případně domluvit na nedělní event a sraz.

Komunikace podle Blizzardu
Tímto nadpisem by se daly shrnout změny v komunikaci provedené na našem serveru. Nejprve to začalo zrušením komunikace mezi hordou a aliancí, čímž jsme se velice vzdalovali oficiálním serverům a s přibývajícími hráči jsme tedy byli nuceni tuto komunikaci přerušit, jak nám nařizují samotná pravidla hry. Zbyl nám tedy kanál LookingForGroup, který sloužil jako automatický kanál pro celou frakci. Ovšem díky stížnostem, neustálým spamům s itemy a spamem obecně jsme byli opět nuceni kanál zrušit a uvést ho do správného a oficiálního řešení – tedy připojí se do něj pouze ti (manuálně), co hledají skupinu. Je nám to líto, ve hře tak možná byla větší sranda a komunikativnost, ale vše má své meze a vymýšlet tresty a trestat spamery, kteří posílají přes kanál své itemy, hlídat je a trestat, na to opravdu není čas. Zavedli jsme však takový oficiální kanál „world“, kam se připojí, kdo bude chtít a nebudou zde již žádné stížnosti a komplikace o spamech. K akutní pomoci hráčům a hlášení akutních chyb (nikoli quest bugy, spelly apod.) jako např. zaseknutí postavy, bude sloužit kanál „help“, kam mají povinnost se ihned připojit všichni GM. Do kanálu se připojíte pomocí příkazu /join world. Do příslušného kanálu poté posíláte zprávy následující syntaxí: /číslo_kanálu text_zprávy, přičemž číslo kanálu zjistíte v momentě připojení do kanálu, nebo při přihlášení do hry. Totéž provedete s kanálem help. Doufejme, že to alespoň bude mít tu výhodu, že se rozjede aukce a nám GM přestanou neustálé stížnosti na téma spam LFG. Pokud se spam objeví i na již zmíněných kanálech, hráč to vyřeší sám odchodem z kanálu (založením svého) apod., ale nebude s tím chodit za GM.

Opravy serveru
=> Opraveny nedostatky u Kel'Thuzada
=> Snad opraven Kael'thas Sunstrider a jeho event - ve fázi testu pro gm
=> Opraveni obyčejní mobové z těchto lokací: Terokkar Forest, Sunwell Plateau, Barrens, Zangarmarsh
=> Opravena instance Tempest Keep: The Eye - opět ve fázi testu - zatím uzavřena
=> Doopravena instance Tempest Keep: The Arcatraz (Harbinger Skyriss event a opravy bossů) - otevřena
=> Stav uzavřených instancí: Celý Caverns of Time, Zul'Aman, Tempest Keep: The Eye, Magisters' Terrace, Sunwell Plateau - postupně je opravíme a otevřeme
=> Opraven quest Battle of the Crimson Watch
=> Další dropbné opravy
stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum