Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Patch 2.4.3 a Program
stránky: 1
Drahy
  • Posts:
  • Reply #1  |  16-07-2008, 11:43:25
Patch 2.4.3 – Zatím ne
Jak to tak bývá, Blizzard stále testuje a stále čeká s vydáním nového datadisku a místo toho raději vydává opravné patche, které nejen opravují chyby klienta, ale opět i přidávají další funkce a možnosti. Noční můra všech free serverů tedy přichází v podobě dalšího patche a reorganizace celého serveru kvůli tomu. Tento patch již vyšel, ovšem jeho nasazení nečekáme v bližších dnech na našem serveru (nepřítomnost GM atp.), jakmile si budeme jistí, že je připraven na reálné nasazení nasadíme patch pro hráče. Proto prosím do oznámení na těchto stránkách patch nestahujte a neinstalujte. Co vás v novém patchi čeká a nemine a na co se můžete těšit, se dozvíte na těchto stránkách (aj), kde si můžete i prostudovat, jak budou vypadat talenty po nasazení nového datadisku.

Jak je i jasně řečeno v našich návodech na připojení se na náš server, stačí si nainstalovat vždy nejnovější instalaci Drahyho programu a o nové patche se nemusíte starat a v klidu si počkáte, než je u nás nasadíme, protože jedna z předních funkcí programu je právě zabránění stahování nových patchů. Připravil jsem pro vás rovněž novou verzi programu.

Drahyho Program 1.09
Máme tu novou verzi programu. Důrazně tedy doporučuji přejít na nejnovější verzi. Mezi hlavní novinky bych zmínil především přidání nového addonu Omen Threat Meteru, dále aktualizaci addonu QuestHelper a Titan Panel. Důrazně však doporučuji, pokud nemáte ve složce WTF makra a jiné důležité uložené věci tuto složku smazat z důvodu správné funkčnosti všech addonů, program tuto složku nemaže úmyslně z důvodu zachování vašich věcí. Proč si nainstalovat novou verzi? Důvodů je hned několik, kromě oprav chyb připomeňme hlavní funkce programu:

Funkce Drahyho Programu:
1) Mění realmlist
2) Přidává povolené addony (aktualizované k datu 16.7.2008):
- a) Titan Panel
- b) QuestHelper
- c) QuestGuru
- d) MobInfo 2
- e) Atlas + HQ mapy
- f) Omen Threat Meter
3) Zabrání stáhnutí nových patchů
4) Má snadného instalačního průvodce
5) Přidá program do nabídky Start - Programy
6) Odstraňuje dočasné nepotřebné složky: Cache, Interface, složku WTF pro nastavení addonů a makra ponechává, pokud však nemáte v této složce nic důležitého (nastavení, makra), doporučujeme manuálně odstranit i tuto složku.
7) Lze ho bez problémů přeinstalovávat (automaticky se pročistí dočasné složky)
8) Nijak hru nepoškozuje, lze jej bez problému odstranit a klienta využít pro jiné servery

Drahyho Program 1.09 (změny v programu + odkaz):
• Přidán addon Omen Threat Meter
• Aktualizován addon QuestHelper na verzi 0.47.20
• Aktualizován addon Titan Panel na verzi 3.2.5.20400
• Aktualizována pravidla ke dni 16.7.2008
• Opraveny drobné chyby z předchozí verze

Stažení programu: Drahyho Program 1.09 ze serveru Leteckaposta.cz nebo eDisk.cz nebo Sendspace.com (10,5 MB)

Pokud nevíte, kam a jak instalovat program, podrobnější informace jsou v návodech na připojení, které jsem aktualizoval k dnešnímu dni.

[ Zprávu upravil Drahy  16-07-2008 11:49:41 ]

stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum