Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Fotoevent, Diablo 3, chat a opravy
stránky: 1
Drahy
  • Posts:
  • Reply #1  |  08-08-2008, 12:55:17
Fotoevent – Olympijské hry
Připravil jsem si pro vás příznačný fotoevent (můj první), kterého se mohou zúčastnit všichni bez rozdílu věku, levelu nebo rasy. Vzhledem k tomu, že dnes začínají letní Olympijské hry 2008 v Pekingu, tedy dne 08.08.2008 v 08:08:08 místního času, zahajuji i v tuto dobu našeho času náš event. Stejně jako Olympijské hry bude trvat i náš event, tedy do 24.8.2008.

Pravidla:
Jsou prostá. Úkolem každého z vás, kdo se účastní, je vytvořit screenshot bez okolních statistik (ALT+Z), který něčím připomíná právě probíhající Olympijské hry. Pózy, zákulisí, prostředí, fantazii se meze nekladou. Každý hráč se může zúčastnit pouze s jednou fotkou, která bude vytvořena v tuto probíhající dobu (žádné staré fotky) a pouze v prostředí našeho serveru. Více informací naleznete opět na fóru, kam budete fotky zasílat.

1. Cena Swift Zhevra mount - jinak se sehnat nedá
2. a 3. Cena opět tento mount v případě, že se účastní více jak 50 hráčů, jinak je cena pouze pro jednoho.

Začátek a konec:

08.08.2008 v 08:08:08 => 24.8.2008 ve 24:08 (00:08)

Diablo 3
Mnozí z vás jistě zaznamenali přípravy na vydání jedné z kvalitních her a nástupce Diabla 2 – Diablo 3. Zmiňuji ji zde, protože jsem na hře Diablo 2 vyrůstal a hlavně, že ji vydává tvůrce naší hry World of Wacraft, společnost Blizzard. Představuji ji zde rovněž z toho důvodu, že se velmi podobá i světu WOW. Tato hra mě vlastně kdysi tak chytla, že mě baví i tato online hra, kterou nyní provozuji a dala mi základy, že jsem se v ní lépe orientoval než úplný začátečník. Proto všem, které World of Warcraft nebaví, doporučuji, ať zkusí Diablo sami (single player) a poté je určitě svět World of Wacraft chytne. Jak to tak bývá, velký gigant v podobě Blizzardu si dal záležet na všem tedy i na stránkách pro tuto hru. Prohlédnout si můžete rovněž upoutávková videa nebo wallpapery. Tedy je na co se těšit.

Chat
Připravil jsem pro vás nový chat na fóru. Jedná se o rychlý, pohodlný a nezávazný chat, kde si můžete domlouvat schůzky aliance – horda atp. Jedná se o velmi důkladnou variantu, a přestože celkový systém je velmi rychlý, hosting už taková krása není. Proto pokud máte zkušenosti s kvalitním levným hostingem (do 700 Kč ročně), který by zvládal náš nápor fóra, prosím vyjádřete se přímo někde na fóru. Předem děkuji. Chat je dostupný zde z odkazu v levém menu nebo z odkazu na fóru nahoře pod logem.

Opravy serveru
1) Dokončen systém instancí a heroic módu – nyní budeme databázi pouze naplňovat daty pro heroic mód instancí první jsou Arcatraz a Underbog
2) Přidán nespočet itemů, waypointů questů a úprav po patchi 2.4.3 – stále není úplně kompletní
3) Opraveni trenéři - všichni primární učitelé profesí
4) Opraven systém mrtvol hráčů v arénách a novém heroic módu
5) Předělána instance Temple of Ahn'Qiraj
6) Začátek povolení českých znaků - v budoucnu hodláme povolit diaktitiku u hráčů v chatu i u jmen postav
7) Mnoho oprav chyb z fóra
8) Aktualizovány návody na stránkach + další věci (honor, registrace atd.)
9) Přidán nový chat viz výše
10) Aktualizován a vyčištěn celý systém fóra
11) Opraveny všechny Netherwing questy
stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum