Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Příspěvky, filmový event, armory
stránky: 1
Drahy
  • Posts:
  • Reply #1  |  10-09-2008, 10:21:07
Příspěvky na chod serveru
Tento server je zdarma, to všichni dobře vědí. Provoz serveru z velké části platím sám. Ovšem jsem student a peníze mají dno a to je již skoro vidět. Proto prosím každého ze serveru, aby daroval serveru alespoň malý příspěvek serveru. Nechceme za hraní u nás vybírat ani nechceme, aby platící hráči měli nějaké výhody a proto jsme se rozhodli pro tento systém dobrovolných příspěvků, které hráči mohou na server zasílat prostřednictvím bankovního převodu nebo systémem paypal.com. Nikoho nenutíme a nečekejte ani žádné výhody, ale čekejte rozhodně zlepšení služeb a neúnavnou starostlivost GM o tento server, když i oni budou vědět, že hráčům na serveru záleží a dobrovolně přispějí. Darovat můžete pomocí odkazu v levém menu - Podpořte nás, na jehož plnou funkčnost musíte být přihlášení pod svým uživatelským jménem, pod kterým se přihlašujete do hry. Prosím u každé platby jako zprávu pro příjemce uvést jméno postavy ve hře, pod kterou chcete být v seznamu dárců, který jsem aktualizoval k dnešnímu dni. Zbývá mi tedy poslední věc. Děkujeme všem za podporu.

Filmový event - Bitva
Představuji vám první filmový event našeho serveru. Jak asi víte, bude se jednat o zpracování filmových záběrů z našeho serveru do jednoho celku. Zkrátka tvorba bitevního videa na serveru drahy.com. Veškeré informace jsou opět dostupné na fóru v sekci Akce, eventy, turnaje, kde se dozvíte i pravidla eventu, získáte potřebné informace a hlavně se dozvíte ceny. Tak směle do toho, přeji hodně štěstí při tvorbě vašich videí.

Nová armory
Tímto okamžikem vám představuji dlouho očekávanou předělanou armory, kde se můžete kochat svými postavami na webu a chlubit se s nimi. Dostupná je již nyní v levém menu, má ovšem ještě nedodělky hlavně v podobě nezobrazování talentů nebo aréna teamů. Všechno chce svůj čas a postupně vychytáváme poslední drobnosti a žádáme o report hráčů, pokud najdou nějaké nedostatky, kromě výše zmíněných. Doufám, že se vám nový systém armory bude líbit a splní vaše požadavky. Děkuji za pozornost.
stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum