Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Dovolená, žádné výhody a upozornění
stránky: 1
Drahy
  • Posts:
  • Reply #1  |  24-05-2007, 00:49:16
Rekonvalescence
Dne 1.6.2007 si já (Drahy) beru dovolenou z osobních důvodů. Server by měl i nadále běžet. Nyní ho podrobuji zátěžovým testům, testům na stabilitu a testuji skripta na automatický restart serveru za všech okolností. V týdnu od 1.6.2007 do 10.6.2007 tedy na serveru nebudou probíhat žádné opravy či plánované výpadky. Pokud server spadne, měl by se automaticky znovu nahodit, pokud se stane nějaká závažnější chyba a server se po pár minutách nespustí. GM mě kontaktují a spustíme server na dálku. Tento týden mi poslouží ke kompletní rekonvalescenci celého těla a dobití nové energie. Děkuji za pochopení.

Server vždy zdarma
Náš server se vyznačuje především tím, že je naprosto a kompletně zdarma a tak to také zůstane. Žádné poplatky teď, jindy ani VIP účty, které by snad musel někdo platit a získávat výhody oproti těm, co si to nemohou dovolit. Politika serveru je tedy držet se co nejvíce originálům, nevybírat žádné poplatky a všichni by si měli být rovni za každých situací. Žádná jiná práva a povinnosti. Pro každého stejný metr.

Upozornění pro všechny
Chtěl bych upozornit všechny hráče a jiné, aby na stránky se screeny (obrázky ze hry) dávali jen a pouze screeny z našeho serveru. Propagace jiných serverů zde, na fóru apod. je přísně zakázána. Důvodů je hned několik, mezi hlavní bude asi patřit konkurence. Berte to prosím na vědomí. Upozornit bych dále chtěl na funkční stránku podpora a seznam GM, kde můžete najít konkrétní kontaktní informace na každého z Game Masterů. Důrazně varuji, že na ICQ zprávy nereagujeme, pokud se dotazy týkají informací, které lze najít ve fóru, zde, nebo v pravidlech. Toto pravidlo je sepsáno i v často kladených dotazech (FAQ). Poslední upozornění se týká funkčního chatu a TeamSpeak serveru. Obě položky jsou nyní přístupné z levého menu - do chatu stačí vložit pouze přezdívku. Fórum je i nadále ve stavu offline.

[ Zprávu upravil Drahy  24-05-2007 00:53:38 ]

stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum