Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » The Eye, Alterac, datadisk a opravy
stránky: 1
Drahy
  • Posts:
  • Reply #1  |  14-11-2008, 11:06:02
Tempest Keep: The Eye
Zdála se vám instance Black Temple příliš lehká? Zul'Aman je pro amatéry? Gruul's Lair je nuda? Máme pro vás tedy další předposlední doposud uzavřenou instanci - Tempest Keep: The Eye – kterou tímto okamžikem otevíráme, příšery kouzlí, bossové také, dropy jsou v pořádku, není již tedy důvod nechávat tuto instanci uzavřenou. Jedná se o 25 člennou raid instanci s tier 5, která čeká na to až ji dobijete v patřičném počtu a hlavně překonáte její nároky, které jsou v mnohém složitější než jiné instance s tier 6 setem. Přeji hodně štěstí při sestavování raidu a plánování taktiky, pokud však najdete jakoukoli sebemenší chybu, napište ji prosím na fórum, jak jste zvyklí. Zbývá nám tedy již poslední uzavřená instance - Sunwell Plateau.

Alterac Valley
Alterac Valley se nyní konečně pro hráče otevírá od 51 levelu. Normálně zde bojuje 80 hráčů po 40 na straně Hordy a po 40 na straně Aliance. U nás je však limit nyní nastaven na 20 versus 20 na obou stranách jak minimum, tak i maximum z důvodu menšího počtu hráčů online. Reputaci získáváte u Frostwolf Clan a Stormpike Guard. Hra začíná ve dvou jeskyních na území Alterac Mountains a Hillsbrad Foothills. Cíl hry je postupně zabírat hřbitovy a tím se dostat co nejblíže k protihráčovu hradu dobít ho a zabít hlavního generála. Dobít Dun Baldar a zabít Vanndara Stormpikeho nebo dobít Frostwolf Keep a zabít Drek’thara není tak jednoduché, protože je chráněn nejen protihráči, ale i strážemi a důmyslným systémem ostřelování. Zprovozňuji tedy poslední z dosud nefunkčních battlegroundů - Alterac Valley. I zde platí hledat chyby a psát je na fóru v případě, že některé naleznete. Jediná, o které nyní víme a která je zatím neřešitelná je nevracení se bossů na svá místa, prostě je již musíte zabít, pokud získají agro. Bitvám zdar!

Datadisk Wrath of the Lich King + 3.0.3 patch
Jak asi většina z vás zaregistrovala, vyšel nový datadisk a patch. U nás však s nasazením nepočítáme minimálně do Vánoc. Do teď není nový patch stabilní ani na oficiálních serverech a sami ještě vychytávají chyby. S datadiskem to bude obdobné, a proto s nasazením čekáme nejen z důvodů stability, ale i z komplikovanosti nasazení zmíněných věcí na free server jako je ten náš. Mohu vás však předem ujistit, že o své postavy nepřijdete a budete s nimi moc normálně hrát dál. Důrazně však varuji všechny hráče, že na otázky typu kdy nové věci nasadíme, ihned podobné otázky mažeme a nebudeme nijak reagovat. Děkujeme za pochopení a přeji příjemnou hru zatím bez datadisku.

Opravy serveru
1) Opraven automatický cast petů
2) Opraveno zasekávání některých kouzel
3) Otevřena instance Tempest Keep: The Eye
4) Opraven battleground Alterac Valley
5) Další opravy u questu The First Trial
6) Opraveno kouzlo Blink
7) Opraven chat, kde někteří neviděli „bubliny“
8) Další opravy některých bossů v instancích (použití kouzel apod.)

[ Zprávu upravil Drahy  14-11-2008 11:07:04 ]

stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum