Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Zatoulané princezny
stránky: 1
Wulfak
  • Posts:
  • Reply #1  |  16-11-2008, 10:11:36
Zatoulané princezny - event
Ano, už je tomu tak. Krásná princezna Jasmine se ztratila. Bohužel teď bloudí po celém Kalimdoru a zatím se jí nikomu nepodařilo najít. Stejně tak se ztratila princezna Melissa. Ta se tentokrát toulá po celém Eastern Kingdoms a stále nebyl objeven žádný chrabrý princ, či hrdinná bojovnice, co by ji našli a ukázali jí cestu domů. Přesněji řečeno se každá z těchto princezen zoufale schovává na 5 místech na svém kontinentu a tiše doufá, že na ni nenarazí žádný zlý netvor a věří, že ji objeví udatný rytíř nebo nebojácná hrdinka a tím nastolí opět klid v celé zemi. Budete to právě vy, co je najdou, zachrání a dostanou odměnu?

Ale teď konec pohádky. O co vlastně v tomto eventu půjde? Jak jsem již řekl. Po Kalimdoru schovám na 5 míst princeznu Jasmine a po Eastern Kingdoms poschovávám na 5 míst princeznu Melissu. Úkolem vás, hráčů, bude všech 10 princezen objevit, zaznamenat si jejich souřadnice a lokaci, ve které se nacházejí a poté zaslat e-mail s kompletním seznamem lokací a souřadnic, kde se nacházejí. Souřadnice ve hře jsou k dispozici po nainstalování programu Drahyho Program v1.13, který je klasicky dostupný přes návody v sekci Jak začít hrát.

Jak by takový seznam měl vypadat? Měl by obsahovat celkem 10 lokací s přesnými souřadnicemi princezen a musí být seřazeny abecedně. Zjednodušeně by měl vypadat takhle:

Předmět zprávy: Zatoulané princezny
Obsah zprávy:
Ashenvale: 42,69
Feralas: 46,71
Stranglethorn Vale: 10,36

Postava: Wulf


Až budete mít kompletní seznam, tak mi ho pošlete na e-mail wulfak@seznam.cz. Za správný seznam budu považovat ten, který bude obsahovat přesné souřadnice a názvy lokací a bude ABECEDNĚ SEŘAZEN. Co se týče předmětu e-mailu, tak tam nejlépe uveďte název eventu. Vždy se může eventu účastnit jen jeden hráč jako fyzická osoba s tím, že do e-mailu uvede jméno postavy, které případná odměna bude udělena.
Výhru obdrží první tři hráči, kteří pošlou správné a přesné seznamy.

Zde jsou výhry za příslušná místa:
1. Místo = výherce s levelem 60+ získá mounta Reins of the Swift Spectral Tiger a v případě výherce s levelem nižším než 60 mu bude udělena odměna Reins of the Spectral Tiger
2. Místo = mount Swift Zhevra
3. Místo = "Gigantique" Bag

Event začíná v neděli 16.listopadu od 15:00 hodin a končí nalezením všech princezen. Jakmile budou nalezeni 3 výherci, budete o jejich umístění a konci eventu informováni na těchto stránkách.

Opravy
1) Drobné úpravy v channeled kouzlech
2) Opraveno kouzlo Shadowstep a Holy Nova
3) Zabránění resetu aur po přeměnách u některých kouzel
4) Opravena kouzla na velkou vzdálenost Far Sight, Eagle Eye, Mind Vision apod.
5) Opraveni další neútočící mobové - snad kompletní
6) Opět zprovozněny eventy na ostrově Isle of Quel'Danas
7) Další opravy z fóra

[ Zprávu upravil Drahy  16-11-2008 12:03:13 ]

stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum