Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Opravy, opravy, opravy
stránky: 1
Drahy
  • Posts:
  • Reply #1  |  22-06-2007, 17:26:14
Fórum

EDIT: Děkuji za upozornění jednomu z hráčů, že nešlo zasílání aktivačních emailů ve fóru, pokud jste se někdo do teď snažili registrovat, zašlete mi na ICQ váš nick, já uživatele vymažu a postup opakujte, nyní je vše v pořádku, děkuji za pochopení.

Je to tady. Konečně! Fórum je nyní online a plně připraveno na váš nával. Trvalo to více jak měsíc, ale povedlo se a všechny opravy se podařily. Fórum je nezávislé na serveru, tedy poběží, i když server ne. Je tedy nutná další registrace. Je to tak lepší, protože když se něco stane s účty na serveru, fórum to nepostihne a naopak. Nedej bože, aby se něco takového stalo. Zkrátka po dlouhých úvahách jsme se rozhodli řešit fórum separátně, nezávisle na serveru. Snad to tak bude nejlepší. Jediné omezení je nutná registrace (fórum však můžete procházet bez registrace), ale to si troufám říci, že nikoho z vás nezastaví. A teď to hlavní. Fórum najdete na adrese forum.drahy.com bez www, které je nyní dostupné z levého menu, pokud ale stránky nepůjdou, fórum půjde po zadání této adresy vždy. Tímto se opět zbavuji povinnosti obecné podpory. Pokud mi tedy napíšete nějakou chybu, připomínku apod. na ICQ, e-mail, neberu na ní zřetel a nemusím odpovídat a reagovat. Nyní je prioritní fórum a ICQ opravdu jen v nejnutnějších případech (Jsem v textuře, lítám v prázdnu apod.).

A zase ty opravy
Díky Vašim nesčetným e-mailům, které teď díky novému fóru snad zmizí, jsem byl obeznámen s mnoha chybnými věcmi, které jsem na vaše upozornění opravil. Proto neváhejte a nyní již přes fórum zasílejte chyby, které jste našli a jiné. Zde hlavní věci co jsou již opravené.

1) XP za questy jsou již na původních hodnotách
2) Opraveni jsou peti, kteří nebojovali
3) Opraveno je nyní přihlašování na stránky, které bylo nefunkční
4) Flashový banner je nyní zobrazován ve všech prohlížečích stejně - Ještě se nyní budu věnovat vylaďování zobrazení v každém jednotlivě, aby se stránky ve všech bodech zobrazovaly všem stejně.

Novinky, návrhy, přípravy
Z novinek stojí za to zmínit asi jen, že přibylo flashové logo na stránkách a obecně jejich vylaďování. Během tohoto týdne se stránky ještě malinko vylepší, uvidíte sami.

Dostal jsem výborný nápad a návrh od hráče se jménem Alara, že bychom mohli v intervalu například každý měsíc vybrat ty nejlepší hlášky na serveru. Myslím si, že je to dobrý nápad a hlavně vtipný a mohl by to tu oživit. Hlášky můžete psát třeba právě na fóru. Nechci je vybírat z logu chatu a tím narušovat vaše soukromí a tak to nechám na vás, abyste je zapisovali sami.

Připravujeme ještě další vylepšení stránek a hlavně přechod na nejnovější patche a to 2.1.2, který ještě ani oficiálně nevyšel. Za zmínku stojí asi i přípravy eventů. Pokud by někdo měl zájem a chtěl se podělit o nápad, který vymyslel na event, může opět dát vědět na fóru.

[ Zprávu upravil Drahy  26-06-2007 22:21:39 ]

stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum