Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Výpomoc, žádosti hráčů, dovolená
stránky: 1
Drahy
  • Posts:
  • Reply #1  |  28-06-2007, 18:22:13
Nová tvář mezi GM
Nyní malinko zaučuji nového Game Mastera se jménem SiSTiCkA, snad nám nyní v budoucnu pomůže a bude přínosem pro server, pomůže i vám a doufejme, že bude lepší, než minulí dva GM, kteří si už u nás nezahrají neb mají ban. Tomuto novému GM plně věřím a mám v něho důvěru. Bude mít veškerá práva a měli byste k němu mít úctu alespoň tak jako ke mně. Snažíme se s hráči vyjít co nejlépe a vyjít jim vstříc a rozhodně se nechceme povyšovat. Zde ukázka, z jiných serverů, jak chtějí, abyste uvažovali o GM (Jedná se pouze o ukázku, že takto to vypadá na jiných serverech nikoliv u nás):

Přeji krásny den, chtěl bych se pozastavit, dnes netradičně nad náboženskou tématikou. Zkoušel se již někdo z vás uslintaných smrtelníků zamyslet na téma, kdo nebo co je pravý bůh? Já ano. Vzal jsem si všechny geomagnetické osy, vydělil je počtem drobků v klávesnici a došel sem, k vice než překvapivému závěru, kterému jsem dlouho nemohl uvěřit, ale časem do sebe začalo vše zapadat. Každý den jsem ho sledoval, každý moment, kdy se zrovna škrabal v nose, kdy zakopl na ulici, ke komu chodí a jak se obléká. Závěr je jasný. GM, můj bože, přesvědčil si mě, abych v tebe věřil. GM je jediný bůh, on je spravedlivý, milosrdný na své ovečky (pokud poslouchají). GM je vše a nic, je alfou i omegou zároveň. Navrhuji změnit dvojici Bůh=Láska na GM=Láska. Tak moc jsi mne uchvátil ó GM, ty jediný, nadpřirozený, nedotknutelný. A proto jsem se rozhodl založit novou církev: Svědci Velkého GM a tak konkurovat Jehovistům a Mormonům. Věřím, že se nám brzy podaří získat daňovou úlevu jako oficiálnímu náboženství a již nás nic nezastaví. Přidejte se také a dosáhnete věčného, blaženého klidu, štěstí, a pokud GMku nebudete dělat bordel na serveru, tak vás možná i osvítí. GM, půjdeme za tebou kamkoli se tvé výsosti zamane, VEŘÍME V TEBE, nechť nás tvé nejvznešenější světlo navždy provází. – Tak přesně takto to u nás nefunguje, právě naopak.
napsal nový GM SiSTiCkA

Hráčovy rady
Fórum jede na plné obrátky a již tu máme zmíněných několik chyb a nedostatků. Zde nyní vypíšu, které chyby by po nahození serveru měly být v pořádku. Většina bodů obsahuje po kliknutí adresu na zmíněnou chybu ve fóru, kterou jste mi oznámili:
1) Opraveni jsou guild masteři
2) Agresivita příšer snížena
3) Opraveny vyšší úrovně profesí
4) Resetovány chybné postavy
5) Snad již správné hodnoty XP za questy
6) Zredukována interakce frakcí pouze na chat a aukci
7) Opraveno mnoho dalších questů, lootů, NPC atp. – není ve fóru
Pokud se vám stane, že i po opravách chyby stále přetrvávají, nebojte se napsat opět na fórum. Pozor opravdu si ověřte, že daná věc skutečně nejde. Pokud bude hráč hlásit nepravdivé informace, může být v budoucnu ignorován.

Dovolená
Doufám, že se to nestane zvykem, ale ve dnech 29.6. - 10.7. 2007 jsem opět na dovolené, tentokrát v Itálii. Jedná se o čistě slunnou dovolenou na krásné písečné pláži a snad chytnu i nějaký ten bronz :-) Server tím rozhodně nekončí, jen se pozastaví jeho aktualizace a někdy může vypadnout na delší dobu. Během mé nepřítomnosti by vám měl pomáhat a řešit problémy právě nový GM, jehož kontakty naleznete v levém menu pod položkou Tým Game Masterů. Děkuji za pozornost a za pochopení.

[ Zprávu upravil Drahy  28-06-2007 18:24:35 ]

stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum