Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Velké změny a obrovská soutěž
stránky: 1
drahy
  • Posts:
  • Reply #1  |  15-03-2007, 15:15:13
Novinky celkově:
Dovoluji si vám představit konečnou podobu stránek pro Drahy Server. Takto již budou vypadat a tím se ještě více přibližujeme k oficiálním serverům. Stránky se ještě dodělávají. Hodně položek přibude včetně české historie celého World of Warcraft světa. Dále přehledný list pravidel který sem ještě zveřejním v přehledném pořadí a podle důležitosti. Připravuje se také seznam, kde budou vypsané plánované výpadky serveru. Ty co tam nebudou by měli být maximálně minutové z důvodu spadnutí serveru. Samozřejmostí je přidání scriptu na nahrání screenshotů a opravení znaků ve fóru.

Chtěl bych také zmínit jednu velmi důležitou věc - Ti z vás kteří jakkoliv poruší pravidla, či je postihne trest , budou zapsáni do pomyslného Trestního rejstříku, který si budu vést mimo fórum i stránky. Tedy každý prohřešek bude zaznamenán a dotyčný hráč může být pod tímto rejstříkem vynechán z akce, soutěže apod. Plánuje se začlenění Jailu - tedy vězení, kde pobudou hřešící hráči z časových důvodů prozatím budeme hráče teleportovat na GM Island.

Chci dále připomenout, že je stále k dispozici naše propagační video pro náš server. K dispozici ke stažení na Rapidsharu. Video slouží k propagaci našeho serveru, tedy je zakázáno ho používat k jiným účelům bez mého svolení. Šíření videa už nechám na vás.

Soutěž:
Připravil jsem si pro vás možná zajímavou soutěž které se mohou zůčastnit naprosto všichni, kteří se alespoň trošku zaobírají světem World of Warcraft. Znění soutěže:
Vytvořte zajímavý quest v podobě potřebného questu a jména NP, kteří mají quest dávat a samozřejmě vracet. Uvedu příklad:

Název questu: Najdi linen cloth
Text questu: Najdi někde po světě z příšer linen cloth a přines mi jí
Shrnutí questu: Najdi linen cloth
Text odevzdání: Výborně děkuji ti za ně.
Jméno postavy dávající quest: Stormwind guard
Jméno postavy kam odevzdat quest: Stormwind guard
Popř. jméno věci kterou přinést. a jméno výherního předmětu či částku peněz


Tyto údaje mi stačí o zbytek se postarám a vytvořím patřičný script. Hodnotit bude tříčlenný tým GameMasterů včetně snad již McBogyho, který slíbil v blízkých dnech svou přítomnost na serveru. Hodnocení bude zahrnovat originalitu, kvalitu textu apod. Jako výhra je předpokládané nějaký ten peníz a jestli bude opravdu povedený Výherce získá Měsíční účet na stahování ze serveru www.rapidshare.com, který mu osobně zaplatím, tedy Premium account. Hodně zdaru vám všem.

[ Zprávu upravil drahy  15-03-2007 15:35:18 ]

stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum