Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Vánoce, informace a vyhlášení eventu
stránky: 1
Drahy
  • Posts:
  • Reply #1  |  24-12-2009, 00:29:33

Hurá! Vánoce!


Slavíme se serverem již neuvěřitelné 3. Vánoce a nám nezbývá než vám, našim hráčům, popřát bohatého Ježíška, a pokud jste ještě nevymysleli dárky, nezoufejte. Svým blízkým můžete přece říct o našem serveru a začít spolu u nás hrát. Nicméně Štědrý den je tu a i my se musíme věnovat rodině a tak nečekejte nějaké speciální dárky od nás. Nečekejte ani promyšlené eventy, protože než vymýšlet svoje vlastní eventy, to raději opravíme pár questů a pomůžeme hráčům s problémy ve hře, opravíme kouzlo, problém atd., což se myslím shodneme je dárek nejlepší. Děkujeme za projevenou přízeň v tomto roce a doufáme, že se setkáme i v příštím roce s opět o něco lepším serverem. Tedy Veselé Vánoce a šťastný nový rok!

Přišlo mi také hodně žádostí o zrušení banu jako dárek k Vánocům. Pokud je ban permanentní, NERUŠÍME ho za žádných okolností, ať jsou Vánoce, útok na Pentagon, Velikonoce nebo cokoli jiného.

Pár informací a upozornění
Docela často se v poslední době objevují jedinci, kteří zpochybňují naši práci na serveru, že jde všechno pomalu, nic se neděje a všichni se nudí. V těchto případech bych chtěl především upozornit na pravidlo 9) a na pár dalších věcí.

Server je náročná věc a vedu ji již čtvrtým rokem. Vím tedy, co dělám a začínali jsme jako jeden z mála serveru naprosto od píky. Nikdo o nás na začátku nevěděl, od nikoho jsme nepřejímali hráče atp. Hráči na náš server přicházeli postupně. Začínali jsme na 5 lidech online asi půl roku až do dnes, kde máme okolo 700 online ve špičce běžně. Nemáme nikde reklamy (je to proti smluvním podmínkám použití jádra), nepřenášíme od jiných serverů postavy (viz dodatky u pravidel) ani další podobné praktiky. Jedeme čistě za sebe a neřídíme se ostatními. Pokud se někomu nelíbí, že neotevřeme „skoro“ funkční instance nebo že všechno nemáme ihned i přes ztrátu mít všechny hodnoty blizzlike, pak u nás nemá co dělat a doporučuji mu opustit naše řady. Nezáleží mi na tom, zdali tu bude 700 lidí online nebo 200. Jde mi o to mít kvalitní server s co nejvíce blizzlike hodnotami. Máme také trošku jiný systém řešení chyb. Pokud dvěma hráčům něco například nefunguje, nepřidáme jim požadovanou věc, nespravíme jim to na místě, ale vyřešíme to přes fórum pro všechny. Některé opravy trvají déle, a pokud to není nezbytně nutné pro chod, nevolíme dočasná řešení v podobě „špatných“ dat a řešení „jen, aby to šlo“.

Mám pro vás připraveno spoustu novinek. Novou verzi Drahyho programu (chybí mi naprogramování funkce otevírání odkazů v Launcheru ve vašich „defaultních“ prohlížečích), Nové fórum, kde každým dnem nacházím drobnosti, které měním, poupravuji, které dělají fórum fórem, nový systém nahlašování chyb, spoustu oprav na serveru, zprovoznění a optimalizování nového serveru, novou přepracovanou Armory, přechod na 3.3.0a+, abychom mohli získávat další data včetně data pro instance, kde máme stále pár nedostatků, které nám je nedovolují otevřít a dokud nevyřešíme chyby, o kterých víme u každé nové věci, které jsem zde vyjmenoval, nenasadíme jí. Pracujeme však na nich i přes naše povinnosti, studium na vysokých školách, zkouškové období a další činnosti nezbytné pro vlastní přežití. Pokud i přes tento článek někdo nepochopil podstatu našeho serveru a jeho politiku a bude veřejně pomlouvat naši činnost, nemá tu co dělat a bude vyloučen. Nehodlám tu poslouchat nevděčné hráče, kteří nemají úctu k naší práci a starání se zdarma.

Uvědomte si, že jsme lidi a že nás někdy něco nebaví a na chvíli se tomu přestaneme věnovat. Nemyslím obecně server, ale jeho části. Když několik hodin v kuse řešíte jednoho bosse v Naxxramasu, který jedním kouzlem všechny zabije (přes kterého se musí projít) a i přes to se vám ho po pokusech nedaří „zprovoznit“, je logické, že to necháte uležet, zeptáte se okolí na rady, komunity, hledáte jiná řešení, až vás to na čas omrzí a řešíte další věci. Nikdy nemůžeme řešit všechny systémy hned a všechny mít ihned funkční. Dokud neopravíme všechny známé chyby v daných systémech, co plánujeme vypustit (Drahyho program, fórum, instance, další systémy) nejen věcech na serveru, nenasadíme je. Pokud později najdete další chyby, je tu od toho nahlašování chyb na fóru a budeme je řešit dále, ale bez těch hlavních, co vidíme my, to prostě nespustíme. Jsme free server a musí se počítat s tím, že ani GM nebaví věčně řešit stejné chyby a ke všemu zcela zdarma, ale všechny nakonec se budeme snažit vyřešit. Děkuji za pozornost.

Vyhlášení výsledků Arena Tournamentu


Po vydařeném eventu, který zakončil poslední aréna sezónu, jsou zde výsledky tohoto eventu. Musím dodat, že jsou ale bohužel ovlivněny neúčastí dvou z deseti nejlepších týmů minulé sezóny.

Celkové výsledky:
1. Místo si odnesl Dream Team ve složení: Karkulka a Macicek
2. Místo si odnesl tým Conclave of Shadows ve složení: Ysael, Inwe
3. Místo si vybojoval tým Berserk Fanatics ve složení: Pastika, Eldarion
4. Místo vyhrál tým Temné Bratrstvo ve složení: Destroyer, Altair
5. Tým Šmoulové: Aylis, Walkingdead
6. Tým Wolmed: Wold, Medyk
7. a 8. Místo si dělí týmy Assasins Team: Alegra, Lehtarin a
Lords of Magic: Meff, Morf
9. a 10. Místo obsadily týmy EuNiSeRaF a CaSuTaHiLa, které se nedostavily

Tímto bych chtěl také poděkovat všem účinkujícím, hodným divákům a Volcymu za částečnou pomoc se zlobivcema (tfuj!)

Doufám, že se opět setkáme na dalších a třeba i zajímavějších eventech a akcích. Ceny již byly nebo budou všem rozdány postupně, jak bude čas a jak přístupní GM a daní hráči.

[ Zprávu upravil Drahy  24-12-2009 00:43:25 ]

stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum