Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Návrat, omluva, tikety, bezpečí, ...
stránky: 1
Drahy
  • Posts:
  • Reply #1  |  08-07-2007, 11:03:26
Dovolená a nepořádek
Jak jsem si stačil přečíst z reakcí na fóru, server spadl hned 3 dny po mém odjezdu. Bohužel nový GM Šištička mi chtěl splnit naprostou dovolenou a s tímto problémem mě neotravovat. Vůbec mu to nevyčítám, sám jsem mu řekl, ať se o vás postará on sám a zapomněl jsem mu říci, že kdyby to bylo akutní (vypadne server) ať mi dá vědět. Na dálku bych server nahodil a vše by bylo ok. Nu což nevadí i já jsem člověk a dělám chyby. Tak příště už budeme vědět. Nasbíral jsem novou energii z moře a zbarvil se trošičku do hněda a v pořádku dorazil domů. Tedy hurá do práce a přijměte moji nejupřímnější omluvu za dobu nečinnosti serveru.

Bezpečnost především
V zájmu zvýšení bezpečnosti serveru, jsme přešli na nový systém zabezpečení hesel. Nyní jsou hesla "zaheshována". Co to znamená? Odpověď je jasná. Každé heslo, které je nyní v databázi je nyní nepřístupné i samotným Game Masterům a adminům. Tedy pokud si někdo zvolí heslo například "kleslo", v databázi se vygeneruje a zobrazí jako tento "cojt0Pw//L6ToM8G41aOKFIWh7w=" a jiný podobný hash. Pomocí tohoto hashe se poté dají zjišťovat hesla, ale přes velmi složitou dešifrovací strukturu. Tedy čím bezpečnější heslo (alfa-numerická, velká, malá písmena, symboly atp.), tím déle trvá dešifrování, pokud se vůbec hash dostane na povrch. Nyní se tedy na vás GM nemohou přihlašovat, a když budete chtít pomoci, stejně musíte do hry a a GM vám pomůže přímo tam, pokud ani to nepůjde, heslo vám budeme muset změnit, nebo nám ho sami řeknete (pozor jen GM)

Tikety ve hře a jak na ně
Asi se mnohým z vás již někdy stalo, že jste měli problém nebo našli chybu ve hře, ale nechtělo se vám jí psát na fórum, ani s ní otravovat Game Mastery, nebo se vám jen prostě nechtělo kvůli oznámení chyby vypnout hru. Mám tu řešení přesně pro vás. Pokud najdete nějakou chybu apod. Stačí přímo ve hře udělat následující kroky:
1) Kliknete na červený otazník vpravo dole
2) Pokud nenajdete svůj problém mezi častými otázkami nebo jim anglicky nerozumíte, kliknete na "Open a Ticket"
3) Poté kliknete na jediné červené tlačítko. co tam máte - "Issues that GMs can assist with"
4) Za další si vyberete položku, které se to týká např.: "Quests"
5) Opět kliknete na jediné červené tlačítko "Report quest Issue"
6) Přesně popíšete svůj problém, včetně názvu (v případě questu) a kliknete na "Submit"
7) Nyní se vám tiket ukáže na hlavní obrazovce a čekáte, než GM problém vyřeší

Nutné opravy a aktualizace
Mám tu pro vás přehled dalších oprav a aktualizací, které jsem zatím zvládl vykonat:
1) Konečně korektní XP za questy
2) Opraveny chyby ze stránek informace zde a zde
3) Problém s realm listem nebyl, pouze nešel server
4) Snad opravený quest z fóra - potřebuje test
5) Opraveno pár questů, NPC, Spawnů atp.
6) Opraveny tyto věci a kouzla:
a) Deep Wounds
b) Elemental Shield (Šaman)
c) Malinké opravy u lovce a petů, válečníků a paladinů

Připravujeme opravy dalších questů a věcí co napíšete na fórum, a hlavně se připravujeme na nový patch 2.1.2, tedy již nyní byste mohli zatížit své stahovací limity, abyste měli uděláno dopředu a nemuseli se starat pak. Po nasazení tohoto patche samozřejmě potřebně upravíme návody a přidáme odkazy ke stažení. V přípravě je také nový systém tvorby účtů nebo statistiky serveru.
stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum