Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Naxxramas první část 10-man
stránky: 1
Drahy
  • Posts:
  • Reply #1  |  17-01-2010, 18:01:57
Historie a současnost
Dříve krásná a mnoha lidmi obývaná lokalita, nyní zdevastované území, nakažené vody a zamořené lesy. A mezi tím všude památky Pohromy. Nemrtví, démoni, zmutované původní obyvatelstvo. To všechno bylo a je shnilým základem pro všechnu temnou magii, zákeřná kouzla a rodiště čirého zla. Ano, je mluveno o Eastern Plaguelands, zemi na samotném severu Lordaeronu ohraničenou horami království Quel’Thalasu ze severu a z jihu velkými skalami Hinterlands. A na celou zemi jako velký monarcha dohlíží nekropole Naxxramas se svým krutovládcem Kel'Thuzadem, který nyní pomocí magie přesunul temnou citadelu blíže svému pánu. Na mrazivý kontinent Northrend. Samotná pyramida není ničím zvláštní, nicméně uvnitř se brzy zformovala do jednotlivých sekcí, každá v jednom rohu, kde mají hlavní slovo vždy jejich velitelé, kteří potom určují pravidla nejenom pro nekropoli.

The Construct Quarter
Ironií je, že právě zde najdete nejvíce fyzické existence, avšak stvořené z vůle zla a stvořené z mrtvých kusů těl. Zde panuje Thaddius, hnusná hora masa, která neumí kromě hrubého násilí využívat téměř nic. Stalagg a Feugen roztrhají na kusy každého, kdo by se opovážil rušit klid jejich pána.

The Plague Wing
Je plné mnoha z původních stvoření, která se nákazou přeměnila, aby mohla své poskvrnění předávat dál. Jsou zde temní netopýři, noční můry, odpadlá zvěř a taky hnusné hromady oživlého slizu. Tomu všemu vládne obrovská příšera, nemrtvý kus ničeho, monstrum pojmenované Loatheb. Tato potvora disponuje takovými nákazami, které jsou všude v jeho těle, že po setkání s ním si nestačí jen umýt ruce.

The Arachnid Quarter
Doupě jedovatých pavouků, nemrtvých zombie, Nerubianů a hlavního pavoučice jménem Maexxna. Tato pavoučí královna, původem z hloubek pod Northrendem, je zakladatelkou jednoho z dominantních pavoučích rodů. Její děti jsou krmeny mrtvolami těch, kteří zavítali příliš hluboko do Naxxramasu.

The Military Quarter
Výcviková čtvrť rytířů ovládajících meč stejně tak dobře jako temná kouzla, je pod dohledem Instruktora Razuviouse, který přijímá rozkazy od neslavné čtveřice známých také jako Čtyři jezdci. Jejichž jména jsou Thane Korth'azz, Lady Blaumeux, Baron Rivendare a Sir Zeliek.

Kdo je však ten kdo vydává rozkazy? Kdo vládne pevnou rukou nad Naxxramasem? Pojďme si ho představit.

Kel'Thuzad byl původně členem Kirin Toru se sídlem ve starém Dalaranu. Po Medivhově smrti byl jeden z těch, kteří jeho učedníku Khagdarovi sdělovali informace o Medivhovi. Tam se o Kel'Thuzada začal více zajímat Strážce Tirisfalu. Později opustil Dalaran a vydal se na stezku, která jej přivedla k Lich Kingovi. Tam mu nabídl své služby. Ner’Zhul ho zbavil staré tělesné schránky a vložil mu na bedra důležitý úkol. Po návratu na Lordaeron vytvořil Kel'Thuzad sektu, Kult Zatracených, kteří rozsévali pohromu po celém Loarderonu. Zabit Arthasem a později přiveden opět k neživotu jako mocný nemrtvý Lich, spáchal nespočet ukrutností, za které si zaslouží trest nejvyšší.

Nyní v komnatě Frostwyrmů hlídá Kel'Thuzada Sapphiron starý nemrtvý drak. Sapphiron je potomek z Modré letky draků aspekta Malygose. I když drak zemřel v boji s Arthasem, nebylo to poslední, co zažil. Arthas využil zbytky svých slábnoucích sil a oživil ho coby mrazivého wyrma, který je nucen sloužit pohromě. Samotný Kel'Thuzad má svůj trůn nedaleko.

Bude tato černá citadela i nadále hrůzu nahánějící stavba, plná zkaženosti a zla sloužit při plenění světa tak jak ho známe, nebo se najde skupina odvážlivců schopná postavit se jejím obyvatelům?

Děkuji celému GM týmu jejich tvrdou práci při testování instance a hlavně, že se nenechali odstradit i když museli po 21x testovat tuto instanci po mých opravách a žádostech. Děkuji všem za trpělivost a za ochotu po večerech hodiny testovat do nejmenších detailů tuto instanci. Chci poděkovat všem, kteří nám umožnili otevřít tuto famózní instanci a dovolili nám, abychom ji mohli mít co nejblíže systému z oficiálních serverů. Děkuji i těm, kteří nám sháněli již téměř před čtvrt rokem data potřebná ke spuštění a systémů kouzel a nakonec děkuji hráči Lajis za článek k úvodu.

Známé chyby a dorbnosti, které byste měli vědět:
1) Otevíráme instanci zatím pro 10-man, pro 25 je téměř vše již také připraveno, ale abychom si byli jistí, potřebuje poslední testy
2) Po použití Obedience Crystalu a následného přerušení efektu (pohybem nebo ESC) občas hráči dostanou wow error, proto nepřerušovat, dokud efekt nedojde sám
3) Pokud najdete jakoukoli hlavně zneužitelnou chybu - hlásit do trackeru
4) Opraveny všechny dosud známé chyby v Naxxramasu, které byly způsobené pády serveru, který se ne vždy 100% restartoval a z tohoto důvodu nebyly bossům přiděleny všechny scripty nebo probíhaly v jiné instanci předešlého pádu
5) ID instancí bylo včera vzhledem k nepovedenému startu zrušeno, další by již mělo být normálně podle stanovených limitů

[ Zprávu upravil Drahy  18-01-2010 15:07:19 ]

stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum