Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » První Event a aktualizace
stránky: 1
sisticka
  • Posts:
  • Reply #1  |  09-07-2007, 22:38:26
Historicky první pozvání na event na Drahy Serveru
Již je tomu pár dní, co jsem se stal game masterem, zde na Drahy Free WoW Serveru. Hned k počátku svého zdejšího působení, jsem si nemohl nevšimnout, že je server příliš jednotvárný. Tím myslím že chybí napětí, nějaké to koření do zdejšího virtuálního života, či snad občasné zpestření stereotypní hry. Tak nás s Drahym napadlo, že bychom mohli tento nedostatek odstranit velmi jednoduchým způsobem. A tím jsou samozřejmě eventy. Dost jsme se s Drahym vynasnažili vymyslet nějaké, aby se vám pokud možno co nejvíce zamlouvaly a hráli byste je s vášní vám vlastní a všichni. Jeden event je v podstatě k dnešnímu dni dokončen a propracován. Ale teď už k onomu zmiňovanému eventu, jakožto zhmotnělému výplodu mojí a Drahyho mysli: Název eventu "Hide and seek" vám určitě leccos napoví. Žádný obsáhlý popis nepotřebuje, pravidla jsou více než jednoduchá. Tak jen stručně. Event spočívá v tom, že se vytyčí oblast, kde se bude hrát (nebude příliš veliká, aby event netrval moc dlouho). Nyní se bude jednat o oblast Stonetalon Mountains (level 15-30 pokud se nižší levely dostanou přes příšery, mohou se i oni zúčastnit). Do této oblasti přesune buď Drahy, nebo já hráče co budou online a budou chtít hrát. Druhý z nás game masterů se teleportuje v oné vyhrazené oblasti na náhodné místo. Až bude event odstartován tak začne schovaný GM popisovat, co okolo sebe vidí (druhy příšer, vegetaci, terén, předměty) a hráči se ho podle těchto indicií budou snažit najít. Přičemž GM může měnit podobu (Např.: podobu NPC nebo zvířete a měnit velikost). Ten kdo bude mít nejvíc štěstí a intuice a najde schovaného game mastera, do něj sekne a tím se umisťuje na první vítězné místo. Až do GM seknou i druhý a třetí hráč event skončil. Výherci eventu Hide and Seek dostanou jako odměnu:

První místo – 10 Gold + 10 sladkostí + 5 flašek rumu + Kouzelné svitky (přidavají třeba spirita na jednu hodinu, HP apod.)
Druhé místo – 5 Gold + 5 sladkostí + 5 půllitrů + Kouzelné svitky
Třetí místo – 2 Gold + pivo + Svitek dle vlastního výběru

Event se plánuje na Sobotu 14.7.07, přičemž zúčastnění se musí nahlásit do 14:00 téhož dne do tohoto threadu na fóru. Samotný event by měl být zahájen ve 14:30. Event se může podle úspěšnosti opakovat. Danou oblast (Stonetalon Mountains) doporučuji co nejrychleji a všude prozkoumat, může se totiž stát, že vás vysadíme jen poblíž a do Stonetalonu se budete muset nějak nejprve dostat (doporučuji označit gryfony poblíž) a oblast znát perfektně znát až vám jí GM bude popisovat. Na závěr bych vám rád popřál krásné prázdniny a hodně zdaru při hledání GMka!

Pacient na jednotce intenzivní péče
Operace serveru se zdařila. Měli jsme pár drobných komplikací – přetrhla se nám důležitá cévka a server byl offline déle, než jsme očekávali. Náš nemocniční rozpočet byl nízký a tak místo defibrilátoru jsme museli na oživení použít elektrického vedení, na konci ušmiknout a dávat dávky. Ovšem povedlo se a server je opět online a na jednotce intenzivní péče a cože jsme to všechno vyoperovali?
1) Konečně finální oprava petů – Kdo již nyní nějakého má ať mi dá ve hře nebo na fóru vědět, potřebuji mu provést změny individuálně (pouze Drahy)
2) Malé drobnosti s opravou dýchaní v UnderCity
3) Menší problémy s tradováním vyřešeny
4) Problémy s partou způsobující vypadávání serveru opraveny
5) Odstraněna tuberkulóza v podobě nevděčných prázdných účtů

Znovu oznamuji všem, že chyby se hlásí zásadně na fórum, na jiné oznámování chyb nebude brán zřetel, dále když už napíšete na ICQ opravdu jen závažné věci a týkající se výhradně serveru. Všechny důležité informace o serveru najdete na stránkách včetně stavu serveru (ukazatel zdali je online nebo offline) a realmlistu, který je shodný s IP adresou, a nebo můžete použít místo ní jednoduše www.drahy.com či snad náš prográmek, který je v návodu Jak začít hrát pod bodem 5 a který to udělá za vás. Dále prosím hráče, aby do nahrávací sekce screenshotů dávali jen obrázky z našeho serveru a obrázky smysluplné a nikoli real postav sebe sama. Děkujeme

[ Zprávu upravil sisticka  09-07-2007 22:48:26 ]

stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum