Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Převody postav, čistka Guild
stránky: 1
Wulfak
  • Posts:
  • Reply #1  |  17-03-2010, 15:27:21
Relentless Gladiator Tournament má jiné datum konání. Turnaj se bude konat v neděli 21.3.2010 od 11:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Převody postav
Vzhledem k stále rostoucímu počtu hráčů, kteří mají více herních postav k jejich neštěstí umístěných na více herních účtech, (dal jim je kamarád, zdědili je, ukradli je) jsme se rozhodli o dočasné povolení převodů postav. Proč? Důvody jsou prosté. Není vás už málo, snížíme tím počet účtů, vy nebudete při každodenním hraní riskovat ban a určitě to pro vás bude i pohodlnější.

Nyní k samotnému převodu:
1. Každý kdo bude mít o převod zájem mi bude muset napsat in-game poštu na postavy Wulfak(aliance)/Wulfka(horda) z postavy, která má být převedena.

2. Pošta by měla pokaždé obsahovat nejzákladnější údaje. To je název účtu, na kterém se postava nachází, heslo k tomuto účtu a název účtu, na který má být postava převedena.
V praxi by to mělo vypadat asi nějak takto – např.
Subject (předmět): Převod postavy
Obsah pošty:
Postava: Wulf
Z ůčtu: Wulf1
Heslo: Wulfjenej (Ještě jednou opakuji, že to musí být heslo k ůčtu, na kterém se v současné době postava nachází. Ne heslo k účtu, na který má být převedena.)
Na účet: Wulf2
Při zadávání údajů buďte pečliví, zejména u cílového účtu. Pokud jeho název zadáte špatně a postava bude převedena na úplně cizí účet, tak je to vaše nepečlivost a nebudeme to zpětně řešit.
Pokud tam něco z toho bude chybět, či bude s převodem jakýkoliv problém, tak vám poštu vrátím a pokusím se napsat důvod proč jsem převod neudělal.

3.Jako doktoři při každé návštěvě vybírají 30 Kč, tak vás bude každý převod stát 1500 goldů. Tyto goldy musí být součástí každé žádosti o převod, tedy musejí být k poště přiloženy. Jinak se žádný převod konat nebude.

4. Jednou už převody byly zakázány a jejich opětovné trvalé zprovoznění neplánujeme, proto budou tyto převody časově omezeny. Jinými slovy mi můžete žádosti o převod posílat od zveřejnění této novinky do čtvrtka 25.3. 2010 do 23:59. Žádostem poslaným poté už nebude vyhověno. Proto bych vám doporučoval této příležitosti využít, další převody zatím neplánujeme.

5. Převody budu vyřizovat buď průběžně, když žádosti budete zasílat a nebo v následujícím týdnu. Záleží jak na tom budu časově. Všechny převody by měly rozhodně být hotové do začátku dubna.

Čistka Guild
Po dlouhé době opět dojde na pročištění již malých a neaktivních Guild, které nebudou mít 10 členů a více, tedy budou vymazány všechny G s počtem členů nižším než 10, tj. 9 a méně členů.

Čistka proběhne 14.4.2010 v odpoledních hodinách. Do této doby mají Guild masteři nebo členové takových Guild možnost buď zvýšit počet členů na 10 a více, nebo v druhém případě vybrat guild banku atd. …

Opravy
1) Do Naxxramasu přidány následující achievementy: The Safety Dance, The Military Quarter (10 player), The Military Quarter (25 player)
2) Další fáze oprav do invisibility systému (stealth/vanish)
3) Opraveny problémy s PVP off v battlegroundech – prosím GM o uzavření mnoha duplicitních chyb na toto téma v hlášeních chyb
4) Opraveny problémy s oživováním hráče, kdy se hráč nemohl oživit po pádu serveru nebo v situacích, kdy byl mrtev a odhlásil se s aurou ducha a poté opět znovu přihlásil
5) Přidána stovka spawnů NPC, objektů, přidány/opraveny nové questy a aktualizovány staty u několika tisíců již existujících NPC
6) Předělány staty u NPC v Alterac Valley – 3 různé instance s třemi různými staty u stejných mobů tedy pro 51-59, 60-69, 70- 80 přestože ofík již nabízí samostatnou instanci pro lvl 80, u nás to zatím rozdělovat nebudeme
7) Přidány Looty do Ulduaru 25 a 10-man + trash mobům
8) Přidány looty do instance Obsidian Sanctum + trash
9) Předělány looty do instance Onyxia's Lair + trash 10 i 25-man
10) Předělány a přidány modely a zbraně k tisícovkám NPC
11) Přidána nová data k novým vendorům a trenérům
12) Zamezeno kupování itemů od vendorů jejichž itemy patří alianci a mohli je nakupovat horďáci a naopak
13) Upraveny stovky questů a textů k nim + odměny
14) Jedná se o masivní nasazení nových dat a doporučujeme všem vymazat dočasné složky a soubory v Cache, rovněž bude provedena taková menší čistka a reset ID instancí
15) Zvýšen damage u kouzla Drain Soul, pokud má cíl méně než 25% celkového zdraví
16) Opraveno léčení u kouzla Feral Spirit (Spirit Hunt)
17) Další opravy do instance Obsidian Sanctum po testech GM – testy prosím opětovat, když vidím vždy tu jiskru v očích GM při testování je mi hned hej
18) Malinko pozměněn automute systém (10 zpráv za 2 sekundy)

[ Zprávu upravil Wulfak  19-04-2010 10:44:53 ]

stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum