Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » TS3, vracení itemů a opravy
stránky: 1
Drahy
  • Posts:
  • Reply #1  |  20-03-2010, 23:40:24
TeamSpeak 3 Server
Mnoho hráčů si v poslední době nevědělo rady, jak získat na Drahyho TeamSpeak 3 Serveru (dále jen TS3) svůj vlastní kanál pro guildu (pro nic jiného kanály nevytváříme) a jak se vlastně připojit, co k tomu potřebujeme a jak TS3 vlastně nastavit. Shrnu svojí dřívější novinku a přidám k ní potřebné informace a rozšířím zodpovědné osoby. Prvně si připomeneme, co k TS3 potřebujeme:

1) Mít jakákoli sluchátka a mikrofon
2) Stáhnout a nainstalovat klienta podle tutoriálu (video)
3) Zadat do klienta po nainstalování adresu www.drahy.com
4) Ostatní je již na vás – jméno, heslo, port je standardní (9987)
5) Vzhledem k vysoké kvalitě zvuku jsou někdy slyšet i menší hluky a mikrofon se v takových případech může zapínat, a proto doporučuji nastavit si volbu Push-To-Talk (Settings => Options => Capture => Push-To-Talk), kde si nastavíte zapínání mikrofonu pouze po stisknutí libovolné klávesy, kterou si tam sami zvolíte.
6) Pokud chcete vytvořit svůj zaheslovaný kanál pro guildu, musíte požádat jednoho z našich GM, jejichž kontakt získáte na stránce kontakty na správce. Jednomu z nich poté můžete zasílat své žádosti (pouze Guild Master guildy) o zavedení guildovního zaheslovaného kanálu (Se jménem kanálu, guildy, heslem případně jmény subkanálů (maximálně 5, pokud má guilda nad sto členů, může i více po individuální domluvě)). Jediná podmínka je mít minimálně 40 členů ve vaší guildě. K prohlížení místností a připojených uživatelů doporučujeme odkaz v levém menu, kde bude i tento návod včetně obecných informací o tom, proč jsme si vybrali zrovna TeamSpeak server a další informace. Rovněž doporučuji věnovat náležitou pozornost pravidlu číslo 19).

Systém alternativních měn
Na našem serveru nyní funguje systém pro nakupování/vracení itemů, které se dají pořídit za alternativní měny. Pojďme si ho přiblížit otázkami a odpověďmi, které jsem pro vás přeložil z oficiálních stránek:

Otázka: Jaké předměty jsou považovány za "alternativní měny"?
Odpověď: Alternativní měny jsou měny jako Marks of Honor, Arena points, Emblems of Heroism, se kterými jste se ve hře normálně setkávali a kupovali za ně itemy ve hře a jdou dostupné pod klávesou „C“ ve hře.

Otázka: Jak mohu vrátit zboží zakoupené s alternativní měnou?
Odpověď: Itemy zakoupené alternativními měnami mohou nyní být normálně vráceny zpět jakémukoli prodejci jako itemy koupené za goldy – tedy pravým tlačítkem na item, pokud máte otevřené okno s tradem u daného prodejce.

Otázka: Jak dlouho po zakoupení mohu vrátit item zakoupený alternativní měnou?
Odpověď: Pokud chcete item vrátit, musíte tak učinit do dvou hodin z herního času (tedy času, po který jste přihlášeni ve hře nikoli mimo hru) a celá kupní cena vám bude navrácena.

Otázka: Jak mohu zjistit, kolik času mi zbývá do doby, kdy už nebudu moci item vrátit?
Odpověď: U itemu bude modrým textem napsáno (tooltip, pokud na něj najedete), kolik času vám zbývá formou anglického textu: "You may sell this item to a vendor within X hour and X min for a full refund."

Otázka: Nevidím dobu na mém itemu, který jsem koupil! Co můžu dělat??
Odpověď: Doba, po kterou můžete item vrátit se zobrazuje pouze i itemů zakoupených alternativními měnami. Je také možné, že doba již vypršela a již se nezobrazí. Doporučujeme zkontrolovat addony, které by mohly mít vliv na nezobrazování odpočtu.

Otázka: Jsou tedy nějaké itemy, které nemohu takto vrátit a přesto jsem je koupil za alternativní měny?
Odpověď: Ano. Jedná se především o frozen orby, gemy a itemy získané achievementy nejsou zařazeny do tohoto systému.

Otázka: Pokud použiju enchant nebo aplikuju socket, který jsem zakoupil přes alternativní měny, budu ho stále moci vrátit?
Odpověď: Bohužel, jakmile aplikujete dané itemy, není možnost je vrátit, pokud však časovač běží, objeví se vám potvrzovací okno, zdali jste si jistí aplikací.

Otázka: Co když si zakoupím item za honory nebo arena pointy a budu ho chtít vrátit, ovšem přesáhnu maximální možný počet honorů/arena pointů? Budou mi zpětně dodány honory nebo arena pointy, které přesáhnou maximální hranici (75 000 honorů, 5000 aréna pointů)?
Odpověď: Ne. Navráceny nijak nebudou a nemůže se stát ani v tomto případě, že přesáhnete hranice. Mělo by se vám však objevit potvrzovací okno s upozorněním.

Otázka: Právě jsem koupil Black War Mammoth za 300 Stone Keeper's Shards. Ale nejde vrátit, jak je to možné?
Odpověď: Itemy, které po zakoupení získávají achievementy a jsou s nimi přímo spojené (neplatí u achievementů za full gear a toto bude poslední item atp.) nelze vrátit.

Otázka: Jak daleko tento systém funguje? Když si koupím za emblémy token a za token pak item. Co když ten item vrátím?
Odpověď: Token byste měl dostat normálně zpět za předpokladu, že to stihnete do limitu. Bohužel z tokenu už zpět emblem nedostanete. Je to pouze „jedno kroková“ operace.

Otázka: Takže když mi uplyne čas mohu item i tak vrátit nějakým způsobem?
Odpověď: Ne to nelze a ani GM toto nebudou řešit.

Opravy
1) Přidán systém weekly raid questů, hlašte případné nedostatky
2) Přidán systém vracení itemů za alternativní měny
3) Aktualizován systém redukce damage z Resilience + crit
4) Opraven systém resetování talentů u petů
5) Aktualizován TeamSpeak 3 server na verzi beta 20 - doporučuji aktualizovat i vaše klienty (klient je nabídne automaticky)
6) Zřízena stránka věnující se připojení, nastavení a informacím ohledně TeamSpeak 3 serveru, jak založit guildovní kanál, informace, proč jsme volili zrovna TS3 a mnohé další zajímavé a užitečné informace
7) Opraveny občasné problémy s dveřmi v Naxxramasu u bosse Sapphiron
8) Opraven Merciless Totem of the Third Wind
9) Opraven dmg u Miltilate stromu u rogue – redukce 50% z off-hand
10) Opraven damage u kouzla Unholy Blight
11) Opraven talent Threat of Thassarian
12) Opraven quest Bury Those Cockroaches!
13) Opravena instance Zul'Farrak a několikanásobné vyvolávání závěrečného bosse Gahz'Rilla
14) Přidány další opravy do instance Obsidian Sanctum
15) Nascriptovány následující questy: Master and Servant, Help Those That Cannot Help Themselves, End of the Line, Reclusive Runemaster, Attunement to Dalaran, Cultivating an Image, The Great Hunter's Challenge, Discipline" and "Maintaining the Discipline, Rider of the Unholy, Rider of Frost, Rider of Blood, The Deserters a Morbent Fel
16) Nascriptováni trash mobové v následujících instancích: Hillsbrad Foothills, Caverns of Time: The Culling of Stratholme, Crusaders' Coliseum: Trial of the Champion, Icecrown Citadel: The Forge of Souls a Tempest Keep: The Arcatraz
17) Nascriptovány byly oblasti: Azuremyst Isle, pá mobů v Shattrath City, Ghostlands, Eversong Woods, Borean Tundra, Blasted Lands a Zul'Drak
18) Opraveny další víkendové pády serveru
19) Opraven Glyph of Drain Soul
20) Opraven systém portování hráčů (Meeting stony atp.)
21) Zatím zablokován skill Death Grip, který nešel korektně už od nasazení 3.3.2, než najdeme učinné řešení, které se nám i přes snahy do teď nepovedlo najít, očividně pokud chybné kouzle nezakážeme hráči ho přesto stále budou používat a stěžovat si, že nejde
22) zavedeny další systémy do weekly/daily questů (blizzlike) - časem snad opravou všech okolních systémů přijdeme i na důvod, proč se nedávají všechny odměny, které se mají dávat z PVP daily questů + pročištěny od duplicitních questů po nasazení nových dat, týká se také Wintergrasp weekly questů
23) Opraveno komplet VoA - prosím GM o závěrečný rychlý test (10 i 25-man) a hráče o zaslání zajímavého článku na téma VoA, který budeme publikovat na můj email vypsaný v kontaktech na správce
24) Odstraněn hack z instancí, kde byli povoleni mounti - nyní lepší řešení přes DB a povolenými oblastmi s mounty včetně battlegroundů a arén
25) Strand of the Ancients zatím uzavřen než doladíme problémy, děkuji hráčům za testy, které musí provádět pouze oni

26) Přidán honor bonus k daily battleground "Call to Arms" PVP questům - na aréna pointech pracujeme
27) Zvýšeny odměny v průběhu battlegroundů a konečné bonusy - děkuji hráčům za informace a Tiberiusovi, ktery se mnou do 5 do rána hledal řešení
28) Poslední opravy do instance Vault of Archavon + byly resetovany daily/weekly/ID instancí kvůli nasazení nových dat - doporučuji vymazat dočasné soubory (Cache atp.) k projevení všech změn

[ Zprávu upravil Drahy  23-03-2010 06:26:59 ]

stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum