Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Tanec, zpěv a víno na Drahy Serveru
stránky: 1
Drahy
  • Posts:
  • Reply #1  |  16-07-2007, 11:06:41
Tanec při "Hide and Seek" eventu
Všemi dlouho očekávaný event včera po 17 hodině odpolední skončil a co s sebou přinesl? Tak asi především nové zkušenosti pro GM - již víme co a jak a hlavně jak jsou hráči rychlí. Byl to náš první event a pro Game Mastery hlavně nová cenná zkušenost. Pro hráče hlavně samozřejmě odměny. Naše vytvořená hádanka, která měla hráči vysvětlit pokyny trochu napovědět, kde hledat se docela vydařila a i přes náš antibásnický talent, se docela i rýmovala. Měli jste tedy za úkol hledat GM Sisticku, který se ovšem přetransformoval do podoby prasete a změnil si i jméno jako měla právě prasata. Musím podotknout, že byl k nerozeznání od ostatních. Měli jste tedy najít skupinku prasat a mezi nimi Sisticku, do kterého jste měli seknout a tím zvítězit. Měli jsme menší komplikace s mizením prasat ze světa a tak jste viděli až závěrečnou skupinku prasat. Na cestě bylo nejméně 15 takových skupin. Po přenesení hráčů na smluvená místa se event rozjel a GM se přesunul na místo, kde se přetransformoval. K údivu všech a hlavně nás GM se hned po minutě dostavil první hráč se jménem Pily, který po chvíli našel již prchajícího GM, a podařilo se mu, seknou do něj. Prvenství zaslouženě patří jemu a odnáší si první cenu, která byla zmíněna v článku pod tímto. Na druhém místě pak skončil Eleanor a na třetím bronzovém Kusan. Vítězům gratulujeme. Byl to sice tanec, ale doufám, že se vám líbil. S vašimi pocity a názory a nápady na další event se můžete podělit ve fóru.

Zpěv aneb hlášení oprav s novým patchem
Jak jste si jistě všichni všimli, přechod na novou verzi 2.1.3 proběhl bez větších komplikací a nyní se již musíte připojovat jen přes tuto verzi. V článku pod tímto, je návod na úspěšné aktualizování hry pouze od verze 2.0.12, tedy pokud máte jinou, anebo raději pro jistotu chcete kompletně přeinstalovat, jsou tu pro vás již aktualizované návody v sekci Jak hrát. Na přání hráčů jsem přidal i velikosti všech patchů a vylepšil další nejasnosti v návodu. Pokud tedy někdo z vás nebude vědět jak dál, smí se zeptat na fóru nebo přímo GM v akutním případě. My návod o novou věc rádi doplníme a tak umožníme ostatním hráčům, aby se bez problémů podle návodu připojili.

Jako další důležitý krok je nainstalování aktualizované verze Drahy_Serveru.exe v návodu pod bodem 5) nebo přímo zde, předchozí instalace tohoto programu doporučuji odinstalovat a nainstalovat tento nový. Program je označen beta, protože ještě není otestován na více hráčích a budeme měnit obrázky z instalačního programu. Program vám přidá aktualizované addony, změní realm a připraví vás na úspěšné připojeni na náš server.

Seznam vylepšení a chyb, které by měly být v pořádku:
1) Zpřístupnění té nejvyšší instance Black Temple, v níž hráče očekává samotný Illidan. Jste připraveni?
2) Změny v profesích, itemech, questech atd.
3) Možnost získat Tier set 6
4) Přidání pár desítek questů, itemů, příšer apod.
5) Opraveno Tabe Beast kouzlo u lovců
6) Snad již nepropadávající se chat
7) Konečně pevné zdi - Příšery vás již neuvidí o dvě patra níž pod vámi - Na tomto se ještě pracuje a tedy oprava zatím na serveru není dostupná.
8) Opraveni peti a tamování - Doporučuji tamnou nového peta u hunterů, aby se změny projevily, pokud i poté bude problém přetrvávat kontaktujte GM nebo napište na fórum do příslušné sekce
9) Opraveno propadávání se v lodích a vzducholodích
10) Promazány účty, které od svého vzniku nebyly použity

Tolik tedy ke zpěvu na Drahy serveru, pokud se vám něco z oprav nebude zdát, nebo se u vás změna neprojeví či snad najdete chybu novou, neváhejte a pište na fórum.

Víno
Vítězové si již víno ve hře jistě vyzkoušeli a kdo ne tak jistě nějaké v bližší době vyzkouší. Pro mě abstinenta je víno nic než jen hnusné pití a tak si atmosféru pití nahrazuji jinak. Jsou prázdniny a i já nečekané jich mám až dost. Hned první na začátku června, poté další na začátku července, a aby toho nebylo málo tak i na začátku srpna. Ano je to tak plánuji další dovolenou někdy na začátku srpna a to do Řecka na Krétu (pro zvědavce) a vidím to tak na 14 dní. Podrobnosti ohledně data a přesné doby mé nepřítomnosti ještě upřesním. Nedávno na prodloužený víkend tu u mě doma byl jeden starý velmi dobrý známý kamarád z Vídně a musím se s vámi podělit o nejednu zajímavost. Tak třeba, že ve Vídni byl nedávno prosazen návrh feministického hnutí za několik miliónů eur, aby postavičky na samolepkách (panáček u východu exit apod.) byly ženská postava, tedy panáček se sukní. Návrh prošel. My si jen můžeme říct. Kam to ten svět spěje? Je dobře, aby byla ve světě demokracie, která by přinášela takovéto "hlouposti" z našeho pohledu za zbytečné peníze, ale musely se zavádět právě kvůli stabilitě režimu? Copak už neumíme my nebo i Rakušané dávat peníze na potřebné? Třeba i chudé? Jako sladkou jahodu k tomuto vínu jsem si vybral "skandál" v podobě nápisů na památkách jako je např. Černá věž. Dvě věty u celé památky a obě špatně. Ano. Pokud se rozhodnete na prohlídku památky zde v Českých Budějovicích a to Černou věž, uvidíte hned špatné nápisy v angličtině i němčině o otevírací době, které jsou gramaticky špatně. Dokonce i nápis nahoře ve věži, kde je nápis Vítejte opět přeložen (napsán) špatně. To se zase Češi něčím vyznamenali a až budu provázet někoho z ciziny, Černé věži se nejspíš obloukem vyhnu. Teď již zpět k našemu serveru. Víno je tedy pro někoho hraní, pro někoho získávání nových zkušeností, pro někoho pití alkoholu a pro někoho třeba jen prosazení svého názoru. Co je víno v přeneseném slova smyslu pro vás?

[ Zprávu upravil Drahy  16-07-2007 11:29:19 ]

stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum