Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Stará/nová Onyxia’s Lair
stránky: 1
Drahy
  • Posts:
  • Reply #1  |  23-04-2010, 21:30:53

Onyxia’s Lair


Onyxia’s Lair je raidová instance nacházející se v jedné z jeskyní v jižní části Dustwallow Marsh.

Jeskyně je obklopena členy Černé Dračí Letky, kteří chrání svou královnu. Sídlí zde dcera nechvalně známého Deathwinga a sestra Nefariana ukrytého v hoře Blackrock.

Onyxia v minulosti potřebovala mít přehled o tom, co se kde děje a proto na sebe často brala podobu člověka a trávila čas v hlavním městě Aliance – Stormwindu. Dokázala se angažovat i v politických aktivitách. Její jméno bylo Katrana Prestor a sloužila jako opatrovnice prince Stormwindu – Anduina Wrynna. Ovšem to ještě nikdo netušil, co se za příjemnou osobou skrývalo za zlo. Velmi často létala do Kalimdoru za svými dětmi. Lo’Gosh, Vlčí král, odhalil jako první její tajnou identitu a informoval o ní Variana Wrynna a Marshala Windsora. V té době byl do Stormwindu přistavován nový přístav. Onyxia si sama podepsala úmrtní list, když povolila stavbu, aby se mohla plavit na tažení proti Arthasovi. Zaskočena svým odhalením unesla Anduina do svého sídla. Aliance v čele v Varianem a Jainou udělali vše pro jeho záchranu, a tak se tedy s armádou vydali hledat doupě Onyxie. Po jeho úspěšném nalezení a urputném boji Onyxii zabili a její sťatou hlavu pověsili na brány Stormwindu, pro výstrahu všem ostatním. Takto skončil příběh dcery velitele Černé Dračí Letky.

Na našem serveru si ovšem boj s Onyxií můžete zkusit i Vy, naši hráči! Zhrzena prohrou na Vás čeká dračí potvora toužící po pomstě a odplatě!

Na oslavu pátých narozenin hry World of Warcraft byla pozměněna a přizpůsobena pro hráče na 80.levelu, a tak se pro Vás otevírá nová výzva!

By Tirian

Opravy
1) Opravena a otevřena instance Onyxia’s Lair (10 i 25-man) - děkuji všem GM za pečlivé testy a reporty v GM sekci na fóru
2) Kompletně předěláni všichni trenéři profesí, povolání, speciálních abilit a dalších podle wowhead - už nikdy více :-D
3) Opraven quest Last Rites
4) Opraven damage u talentu Conflagrate
5) Opraven quest A Most Puzzling Circumstance
6) Opraveny questy Words of Power a Auntie Marlene
7) Opraveny zastaralé staty u mobů u Onyxie
8) Opravena zastaralá data u achievementů u Onyxie
9) Snad opraven Glyph of Eternal Water
10) Opraveno kouzlo Cold Weather Flying - musí vyžadovat minimální level 77 pro naučení (knížka z důvodu nesprávné funkčnosti, která učila kouzlo dříve, pokud měl hráč již lvl 80, byla před časem zakázána, není tedy možnost získat kouzlo dříve, tedy všem pod 77 level bude vymazána bez náhrady škody, omlouváme se)

[ Zprávu upravil Drahy  24-04-2010 12:27:39 ]

stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum