Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Srazy a dojmy
stránky: 1
Drahy
  • Posts:
  • Reply #1  |  28-06-2010, 17:54:18
Další dojmy aneb opravdový sraz
Své dojmy normálně sděluji z oficiálních srazů serveru. Pro tentokrát jsem se však rozhodl udělat výjimku a napsat pár slov i ze srazu guildovního, který rozhodně patří mezi akce, které vznikají na základě této hry. Hráči to mají podle svých slov rádi mezi pročítáním nudných stereotypních oprav a tak se do toho již pustím.

Tento víkend proběhl sraz guild Proalkoholiků a Curia Regis. Měli jsme tedy zastoupené obě frakce. Jak alianci, tak hordu. Proč mám vlastně v nadpisu „opravdový“? Je to záměr. Tento sraz byl přesně podle mých představ. Nejen kvůli zastoupení obou frakcí, ale kvůli lidem. Na podobných srazech je největší výhoda jedna věc. Nemusíme se představovat svými srandovními, někdy i ošklivými nebo dlouhými jmény jako například Zdeňka Antikotočerepapinovikovičová nebo Jana Ávočivokivonipaperečotokitna (pozpátku nejdelší české příjmení). Každý se může představit pod svou přezdívkou ve hře a jako téma ihned nahodit World of Warcraft. Zábrany a proboření ledů tedy nejsou třeba právě kvůli těmto skutečnostem. Každý se baví, seznámí se s každým a jako společné téma mají všichni hru World of Warcraft (kdyby bylo nejhůř), v tomto případě ještě témata, která se probírají přímo v guildě. Byl jsem na tento sraz pozván právě kvůli členství v guildě za normální postavu. Na podobných srazech se neprobírají chyby ani se nepřipomínají chyby na serveru, což někdo vždycky utrousí, ale společnost takového jedince téměř okamžitě „zavrhne“, vynadá mu a bavíme se dál. Tento sraz byl opravdový i v takových věcech, že jsme dali postavičkám ve hře tvář a zjistili jsme, kdo za nimi opravdu stojí, zjistili jsme skutečné názory lidí atp. Nikdo na nikoho nehledí z pohledu věku ani tvaru postavy nebo hloubky hlasu. Všichni jsou si zde rovni a probírají společná témata. Přesto však bych chtěl veřejně projevit úctu k rodině Kunniksichta a Adil. Jsou pro mě totiž takovým odrazovým můstkem a důkazem toho, že tuto hru může hrát skutečně každý, ať jsem dítě, pubescent, adolescent nebo již otec či dokonce dědeček. Ukázali mi, že lidé v pokročilejším věku nejsou jen zahořklí a konzervativní, ale že si umí užít víc zábavy mnohdy než obyčejní mladí lidé. Jejich názory (hlavně Kuuniho) jsou upřímné a neberou ohledy na to, kdo jsme a jaké máme postavení, ale řeknou nám, co si myslí a neberou si servítky. Nejsou to vulgární názory ani přehnané chvály, ale jasný názor, jak to vidí a co si myslí, co by změnili s naprosto dostačujícími podklady a bez zbytečného urážení vedení, hraní si na velkého hráče, shazování okolí a jiných. Takové máme s týmem nejraději a jsme za ně vděční a to se celé rodině podařilo. Jsem rád, že jsem potkal a seznámil se s další partou nadšenců pro tuto hru a je mi velkou ctí, že se právě tito lidé rozhodli hrát na našem serveru, uspořádali sraz, pozvali mě na něj a ukázali mi, že se parta lidí dokáže bavit a seznámit bez rozdílů vzhledu nebo věku. A přesně o tom tyto opravdové srazy jsou. Děkuji a děkuji i hostiteli Lubošovi, bez kterého by akce snad ani nebyla možná a bez jeho nervů při uklízení našeho svinčíku bychom se nesešli a neprožili jeden z nejúžasnějších víkendů plného sudů piva, coca-coly a pečení kilogramů masa. Chtěl bych pochválit a poděkovat i ostatní členy srazu za výborné chování i přes opilý stav a možnost poznat Huga, Vilíka a Cindy (psi a fenka).

Plánujeme rovněž další oficiální sraz celého serveru někdy na začátku července v Českých Budějovicích, proto vyzývám dotyčné osoby, aby na fórum upřesnili datum, čas a poté to zveřejníme jako vždy na těchto hlavních stránkách.

Opravy
28.6.2010 - 23:40
1) Opraveny portály v SOTA a u VoA
2) Předělán systém instancí pro případy, kdy to posledního hráče nepustilo nebo jej ostatní neviděli v té samé instanci
3) Snad opraveny problémy s Obsidian Sanctum instancí
4) Opraveny další problémy s novými mapami – problémy s Line of Sight již budou ve stejném nebo lepším měřítku než s novým systémem map
5) Opraveny další pády serveru
6) Opraveno kouzlo Shiv
7) Opraven Aspect of the Viper
8) Opraven quest Jewel Of The Sewers
9) Opraven quest Disarmed!
10) Opraven quest Blood Is Thicker

[ Zprávu upravil Drahy  28-06-2010 23:40:26 ]

stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum