Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Pro hráče, TS, aukce, opravy, ...
stránky: 1
Drahy
  • Posts:
  • Reply #1  |  27-07-2007, 22:02:36
Novinka pro hráče na Drahy Serveru
Připravil jsem pro vás speciální nabídku sigů - Tzv. obrázkových podpisů, které můžete uložit na svoje fóra apod. Obrázky slouží k informativnímu účelu, se jménem vaší postavy a jejími statistikami. Je to jednoduché, přehledné a můžete si i vybírat z množství barev, které jsem připravil. Nemusíte tedy ovládat grafické nástroje, stačí si pouze vybrat s naší nabídky obrázků: Dám a ukážu vám příklady. Pokud chcete, aby se vám sig zobrazil v prohlížeči, stačí napsat do adresního řádku toto:
http://www.drahy.com/postavy/nazevvasibarvy/jmenovasipostavy.png
tedy z toho pak třeba
http://www.drahy.com/postavy/modra/Eldar.png
nebo http://www.drahy.com/postavy/zelena/Drahy.png
Atd. Doufám, že je to jasné a srozumitelné. sigy by pak přímo vypadaly takto:


Můžete vybírat z těchto barev: Zelená, modrá, žlutá, hnědá, oranžová, černá, bílá a červená. Do adresy je vždy zadáváme bez diakritiky, tedy bez háčků a čárek. Pokud budete chtít i úplně jiné barevné složení, můžete o žádost napsat na fóru. Do fóra pak obrázek přidáte následujícím způsobem (můžete si ho dát do podpisu v uživatelském panelu):
[ img]http://www.drahy.com/postavy/modra/Eldar.png[/img ]
Samozřejmě bez mezer, jen ukazuji s mezerami, protože by se mi to tu zobrazilo opět jako obrázek.

Žádosti o GM na Drahy serveru
Pokud máte opravdu veliký zájem stát se Gm na našem serveru, žádosti nyní vyřizuje nový GM Sisticka, na kterého můžete získat kontakt přes levé menu pod položkou Tým Game Masterů. Všechny zájemce chci předem upozornit, že stát se GM není jen tak, musíte podstoupit spoustu testů, musíte mít zkušenosti z jiných serverů, na které budeme vyžadovat kontakt, abychom se ujistili, slušnost, dobré vyjadřovací schopnosti, pomoc nejen ve hře, ale třeba i na stránkách, fóru apod. Není to žádná sranda, jen povinnosti a starost. Naši GM nesmějí nosit vyzývavé sety, a vůbec si přidávat peníze, manu a další věci, které vysloveně nepotřebujete k pomoci hráčům. Věk je stanoven na 17+ let. Není však podmínkou, ale výhodou. Můžete si samozřejmě nastavit 70 levelů maximum a nějaký neutrální set, ale to je všechno, pokud budete používat zbytečné věci, příkazy, chlubit se apod., na to tu nikdo není zvědavý a končíte. Musíte samozřejmě alespoň trochu hru znát. Např. příkazy a náš server atd. Pokud se někdo dostane přes všechny tyto požadavky a GM Sisticka z vás bude mít dobrý dojem, předá je k bližší konzultaci mně.

Drahy Free WoW Server TeamSpeak
Dovoluji si vám představit tento neuvěřitelný a velmi užitečný nástroj na Drahy Serveru. Jedná se o hlasovou komunikaci ve více lidech, která může probíhat při hraní her jako je právě World of Warcraft a jiné online hry. TeamSpeak je kvalitní a nastavitelná aplikace, která umožňuje komunikaci více lidí přes internet. Program se skládá ze dvou částí klienta a serveru. Server (již zprovozněný na Drahy Serveru) se chová jako hostitel pro ostatní klienty, kterých může být na tisíc. TeamSpeak se vyznačuje velmi čistým přenosem hlasu. Adresu tohoto TS můžete najít v levém menu našich stránek pod TeamSpeak. Pokud bude zájem, budu zvyšovat počet online uživatelů najednou.

Co je aukce? Jak se tam dostanu? Jak něco koupím?
Je to jednoduché. Jako každá jiná aukce je i ve světě Warcraft postavené na tom samém systému. Tedy dám do aukce věc za určitou vyvolávací cenu a počkám, kdo přihodí nejvíc a ten to pak dostane. Nebo rovnou můžete nastavit vyšší kupní cenu, aby se nedražilo, ale kupující mohl rovnou věc za určitou cenu koupit. Aukce najdete ve všech hlavních městech, které můžete najít pomocí strážných, kterých se zeptáte nebo na internetu. Proč ale věci prodávat do aukce a ne u obchodníka? Tak především kvůli mnohem vyšší kupní ceně, kterou vám aukce může nabídnout. Dám příklad. Našel jste velmi dobrý, kvalitou fialový meč, který ale nevyužijete neb jste vyučený na hole (staff), prodavač v obchodě vám za ní dá ubohých 5 zlatých, ale vy si jí ceníte víc. Tak ji dáte do aukce, kde jí necháte za počáteční cenu na 6 zlatých a po skončení aukce se můžete dostat klidně na 12 zlatých. Tedy do aukce přidávat věci se vyplatí. Aukční systém jsem nastavil na Rate 7x, tedy pokud si vyberete v aukci možnost na 24 hodin, ve skutečnosti tam bude vaše věc po dobu 7x24 hodin. Seznam co je v aukci můžete sledova nejen přímo ve hře, ale i zde na stránkách pod volbou Aukční síň.

Opravy, aktualizace, úpravy
Opět vám zde napíšu seznam změn, oprav a úprav co jsem zatím stihl udělat od poslední novinky. Tak tedy pusťme se do toho:
• Opravena stránka s Týmem Game mastery - někteří nebyli vidět, že jsou online a na GM Sisticku zde byly špatné kontaktní údaje
• Na stránkách přibyla již zmíněná stránka s aukcemi
• Byly upraveny informace o serveru - nepodstatné údaje vymazány, přidán realmlist, doba online serveru, přidána verze klienta, odebrán počet restartů a datum posledního restartu
• Byla úmyslně vymazána tabulka s lidmi, kteří byly zabanováni. Nyní se mohou i oni přihlásit pouze jako normální hráči. Týká se především lidí, co byli vyhozeni s bývalými GM
• Konečně opraveno kouzlo Arcane Missiles pro kouzelníky
• Konečně přidáno funkční pevné zdivo. Nyní na vás příšery nebudou útočit o patro níž nebo za stromem.
• Opraven quest The Shrine of Dath'Remar, na speciální přání jednoho z hráčů - příště co nebude ve fóru, na to neberu ohledy
• U zloděje opravena tato kouzla: vanish, stun, stealth
Opraveni NPC ve stropech
• Opravena reputace u většiny questů
• Upraven text při nabíhání serveru
Pouze částečná oprava transportů - Ještě není kompletní
• Naprosto kompletně opraveni mazlíčci - peti
Na fóru v sekci Hlášení chyb se již nemusíte registrovat
• Opraven great bear spirit quest - druid forma
• Zlepšeno odpočívání v hospodách - resting
• Drobné úpravy battlegroundů a spolupráce NPC
• Drobná změna v grafice stránek - ta hlavní teprve přijde
• Nastaven Aukční bot (Aurowen), který dává náhodně okolo 150 různých itemů
Přidán funkční jail (vězení) pro hříšníky

[ Zprávu upravil Drahy  27-07-2007 23:52:47 ]

stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum