Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » HotFix, varování a doprava
stránky: 1
Drahy
  • Posts:
  • Reply #1  |  30-07-2007, 08:20:19
Varování
Nyní varuji všechny hráče, kteří si založí postavu v rozporu s pravidlem 3) Cituji z něho: "Jména postav a guild nesmí obsahovat vulgární výrazy, jména NPC či zemí, ani rasistický, nebo jinak nevhodný podtext, nesmí obsahovat diakritiku. Herní účet se smí skládat pouze z malých a velkých písmen, číslic a pomlček.", kdo toto pravidlo poruší, bude potrestán tak, jak je napsáno ve vysvětlivkách v Důležitých pravidlech v dolní části stránky. Mějte trošku soudnost, copak by se vám líbilo, kdybyste se vyšplhali až na úroveň 60 a někdo vás oslovoval nevhodnými výrazy jako Xycht a Kun**k? Už tím přece ztrácíte na autoritě. Jména přejmenovávám v případě vyššího levelu (nad 15 lvl) za poplatek. Nižší levely automaticky bez milosti mažu a ještě budou potrestáni podle pravidel. Děkuji za pochopení.

Doprava lodí, vzducholodí, ...
Jak všichni víte (víme) doprava ve světě nyní nefunguje jak má a proto jsme se rozhodli dát portály tam, kde jsou lodě. Nyní tedy stačí projít portálem a jste tam. Je to dočasné řešení, než přijdeme na opravu. Doufáme, že vám tím ulehčíme hru mezitím, než problém vyřešíme. Již delší dobu uvažujeme o teleportujících NPC (tedy postav ve hře řízené počítačem), kteří by za určitý poplatek teleportovali hráče na zvolená místa a byli by vhodně rozestavěni po světě a přístupní od určitého levelu. Nejdřív však oprava lodí a poté to možná uděláme. Vaše názory na celou situaci můžete vyjádřit na fóru.

HotFix aneb rychlá důležitá oprava
Jedná se o rychlé opravy, které budou ihned aplikovány v 8:15 jako například:

1) Kouzlo Sap, Kidney Shot a lighting shield
2) Opraven combat system - občas jste v něm byli i když jste nebojovali
3) Pád server při špatném odlogování
4) Konečně opraven warlock se svým přivoláváním petů
5) Opraven Glancing Blow efekt, který zapříčinil hodně miss pokusů při bojích
5) Velké a snad konečné vylepšení petů u lovce
6) Nakonec si dáme malé zlepšení agresivity příšer na hráče

Doporučuji si vymazat ze složky hry celou složku s názvem Cache, aby se vám opravy zobrazily korektně. Děkuji za pozornost. Tým Drahy
stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum