Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Dovolená, opravy
stránky: 1
Drahy
  • Posts:
  • Reply #1  |  04-08-2007, 12:22:25
Dlouhá dovolená
Jak jsem již několikrát v minulosti zmiňoval, odlétám (letadlem Boeing 737/800) na již poslední delší dovolenou do zahraničí konkrétně do Řecka na Krétu blízko města Chania. Jedu 5.8. - 16.8.2007. Odlétám letadlem v neděli z Ruzyně v 5:10 ráno. A přilétám opět ráno 16.8 v 11:35. To bylo pro ty zvědavce. Počítám, že ještě celý čtvrtek 16.8 nebudu serveru k dispozici. Může se opět stát, že server vypadne. Pokud se tak stane a server již nenastartuje sám od sebe (jak jsem mu to navolil v 5 bodech, které jsou nezávislé na sobě, a když selže jeden, nahodí se druhý), musíte vyčkat do mého příjezdu. Nastavil jsem automatický restart celého systému a opětovného nahození v 03:00 každé ráno, serverového času. Pokud tedy všechno selže, toto by nemělo. Zkrátka pokud se server zasekne a nepůjde, vydržte do dalšího dne. Vás jen žádám, mějte strpení, pokud nepůjde a držte mi palce, ať s letadlem nespadneme. Lidé, kteří mě nemají rádi, již ví přesné informace o mé dovolené, tak jsem jim snad ulehčil sabotáž letadla. GM Šištička se o vás nyní bude starat na serveru a fóru jako čerstvý hlavní moderátor fóra. Snad to tu zvládne a nezapomeňte mi po něm občas hodit očkem. Během dovolené nebudu vůbec reagovat na server ani vaše dotazy e-mailem a jiné. Všechno včetně žádostí i GM místo vyřizuje Šištička, kontakt na něho najdete zde na stránkách.

Aktualizace
Opět tu pro vás mám plný kýbl novinek a oprav, tak se do toho pustíme, co říkáte nebo raději ne až později. Nebo už teď? Tak jo jdeme na to:

Opravy questů:
1) Completing the Delivery - za upozornění děkuji osobě Manes
2) Serpent Wild - za upozornění děkuji osobě Nerw
3) Opraven NPC pro quest Sergra Darkstorm - za upozornění děkuji osobě JeniCZek
4) Kompletní série questů s názvy Stormcaller's
5) Kompletní série questů s názvy Avenger's
6) Mnoho dalších nepatrných oprav questů, NPC, dropů atd.

Obecné opravy:
1) Opraveny registrace účtů - posílaly se špatné aktivační emaily, neaktivní účty promazány a prosím, abyste si je vytvořili znovu (nově registrující hráči) - za upozornění děkuji postavě Pyracetam přes soukromou zprávu zde na stránkách
2) Opraveni strážní ve velkoměstech - už pomáhají (důrazně doporučuji vymazat ve složce hry adresář Cache (např: C:\Program Files\World of Warcraft\) celou ji smažte a tím smažete nepotřebné soubory - dočasné soubory - za upozornění děkuji osobě adder
3) Portály - Jsou zrušeny z velkých měst - je to z důvodu kouzel u kouzelníka - jeho portály by pak ztrácely smysl. Ovšem byly přidány na místa, kde jsou lodě a vzducholodě, které by je měli zastoupit, protože tyto transporty zatím nefungují korektně. (Dočasné řešení)
4) Opět mnoho oprav u lovce a warloka a jejich petů - jejich štěstí, loajalita a velikost - za upozornění děkuji osobě Velva
5) Vylepšený systém padání věcí z příšer a bossů - Měl by přinést lepší hodnoty itemů z bossů podle oficiálních serverů. (výtažek z www.wowhead.com)
6) Opraveny Windfury Weapon a Totem - A mnoho dalších + pár oprav u šamana
7) Opravena Free For All Arena
8) Opraveno mnoho lokací s dýcháním - Zamezení občasnému dýchání, kde nebyla voda a naopak
9) Opraveno kouzlo Mind Control u kněze - prosím o test a případný report do zvoleného tématu na fóru - za upozornění děkuji osobě adder
10) Finální úprava agresivity příšer - Příšery jsou nyní snad konečně na hodnotách oficiálních serverů, a funguje rodinný systém příšer, že si navzájem v okruhu 10 yardů ve hře pomáhají - jako v reálném životě, když vidíte, že někdo útočí na kamaráda, také mu pomůžete.
11) Odstraněn bot Aurowen z aukce - Do aukce již nyní musíte dávat itemy sami. Systém automatických přidávání náhodných itemů dělal v serveru neplechu a byl nestabilní. Maily byly nastaveny tak, aby vám maximálně do minuty přišly. Stále platí, že když dáte do aukce item, vydrží tam sedminásobek původní hodnoty (Pokud tam dám item na 24 hodin, ve skutečnosti tam bude 7x24 hodin)
12) Opraven 30% damage bonus k druidovským formám
13) Opravena reputace - Na mnoha místech byly opraveny hodnoty reputace za questy a jiné
14) Opraven nyní již funkční jail a ban
15) Kompletně opravena profese na zpracování kůží (skinning)
16) Opraveny informace o serveru - Korektně opraveny hodnoty násobičů - raty

Znovu opakuji, že na jiné chyby než ve fóru nebude brán zřetel. Děkuji všem, kteří hlásí poctivě chyby a všechny hráče, kteří najdou a podrobně je reportují ve fóru, zmíním vždy sem na stránkách v sekci oprav. Tito hráči podle aktivity a poslušnosti a kvalitě příspěvků a pomoci na fóru a serveru budou později odměněni. Děkuji za pozornost a uvidíme se skoro za 14 dní opět. Za GM tým Drahy.

[ Zprávu upravil Drahy  04-08-2007 13:12:29 ]

stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum