Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Odměny, chyby
stránky: 1
SiSTiCkA
  • Posts:
  • Reply #1  |  11-08-2007, 21:36:14
Systém odměn v provozu
Každy hráč si jistě všiml, že máme na našem serveru poměrně málo lidí a eventů. Ale my jsme přišli na nápad jak to změnit tak, aby na tom vydělal server i hráči. Tímto řešením je systém odměn. Spočívá v tom, že když jakýkoliv hráč přivede nového aktivního hráče, vymyslí originální event pro všechny lvly, přispěje novou myšlenkou nebo vylepšením do hry, dostane nemalou peněžitou odměnu. Myslím, že se vyplatí snažit. Mějte ale na mysli, že nemusí být všechny vaše návrhy odměněny. GM tým každou pečlivě posoudí a poté buď zavrhne, vylepší, či náležitě odmění. Samozřejmě, že když myšlenku vylepšíme, tak budou peníze také. S novými hráči je to doufám jasné, tam není co vysvětlovat. Nově příchozí hráč se k vám sám musí přihlásit a říct, že to vy jste ho sem nalákali. Snad vás jen musím upozornit, abyste si nezakládali víc účtů a neříkali, že to jsou kamarádi, které jste sem přitáhli. To ani nezkoušejte. Dá se na to přijít. Budou vedeny záznamy, jak který hráč přispěl serveru a na ty, kteří se nejvíc snažili čeká milé překvapení. Ještě podotknu, že musí být nový hráč, za kterého dostanete odměnu aktivní. To znamená, aby si jen nevytvořil acc a přestal hrát. Takové tu nechceme. Proto dostanete odměnu za nového hráče teprve až dosáhne lvl 10. Tímto nápadem snad získáme větší návštěvnost a oživíme server. Ode dnešního dne vyhlašuji systém odměn za zahájený. Snažte se, vyplatí se to.

Hlášení chyb

Drahy nám odjel. Snažil se před odjezdem pěkně uklidit a popravdě řečeno na pár chybek zapoměl. To by nebylo tak hrozné, kdyby mohl někdo ty chyby opravit, když je pryč. A ještě k tomu přestalo fungovat fórum, takže si prosímvás všechny chyby co najdete někde skladujte a čekejte, až se fórum zase rozběhne. Napíšu vám jen pár rad, jak můžete reagovat na vzniklý problém.
Nefungují dropy-Když se to stane, tak ve většině případů nefungují jen u určité skupiny příšer. Nestává se aby nefungovaly u všech zároveň. Zkuste se relognout, když problém přetrvá, zkuste počkat do druhého dne a zatím zabijet jinde. Když ani to nepomůže, tak to oznamte GM, on se na to podívá a třeba se mu povede problém vyřešit. Poslední možnost je počkat na Drahyho.
Nefunguje quest- S tím si bohužel GM neporadí. Musíte zatím zkusit jiné.
Nefunguje doprava- Toto je douho nevyřešený problém na našem serveru. Podle nejnovějších zpráv, by měly být transporty funkční nejpozději do 20.8.07. Proto kdybyste potřebovali přenést na druhý ostrov do některého z přístavů, napiště mi. Jestli budu online tak vás přenesu.
Držte se a zkuste se přes tyto chyby přenést. I mě štve, že vám nemohu bez Drahyho moc v této oblasti pomoci. Už aby přijel.
stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum