Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Dragontrop opět vzkříšen
stránky: 1
Drahy
  • Posts:
  • Reply #1  |  31-03-2011, 21:31:16

Dragontrop je zpět!AKTUALIZOVÁNO - DEN TŘETÍ: Máme tu fázi třetí a finální. Dragontrop získal konečně svůj jediný ztracený život zpět, stejně jako jeho pomocníci, který ztratili při boji s Onyxií a jsou připraveni na finální souboj. Dragontropova aura na oživení vyprchala a již se nemůže znovu oživit, pokud bude zabit. Zvědi říkali, že jeho finální enrage, kterým po dlouhém boji všechny pozabíjí, se prodloužil na 35 minut. Nalezl ještě větší množství emblémů od bossů, se kterými se utkal a třetího mounta, kterého ukryl do svého pověstného batůžku. Jeho pomocníci nyní ve finální fázi získali ještě více imunit a nyní se mohou vyhýbat útokům, které by mohly přerušit jejich kouzlení. Ve druhé fázi uspělo neuvěřitelných 13 raidů. Doufejme, že bojovné skupiny nakonec přemohou Dragontropa i v jeho finální fázi a umožní návrat zabitým bossům, které pozabíjel při svém příchodu. Chyba, informace od zvědů je nepravdivá správný čas finálního kouzla je a byl vždy 25 min, zvědům neradno věřit. Podle dalších informací na první fázi uspěla první aliance s časem 11 minut a na třetí fázi horda s časem 17 minut.

AKTUALIZOVÁNO - DEN DRUHÝ: Dragontrop přešel oficiálně do druhé fáze a oživil se přesně, jak předpovídalo jeho kouzlo Dragonstone viz níže o půlnoci. Dostal mnohem silnější schopnost léčení se, kde nepotřebuje manu. Jeho vyvolaní pomocníci získali nové schopnosti a životy. Dragontrop nyní získal klíč ke všem branám a uzamyká je ihned po začátku boje. Nelze jít tedy ven ani dovnitř, pokud probíhá boj. Jeho služebníci zpevnili podlahu, aby nedocházelo k jejímu poškození a újmě Dragontropa na životech. Získal mnohem více many a nové imunity na některé efekty, které by ho mohly zpomalovat. Získal nový item, který ukryl do svého neviditelného batohu. To vše nám zjistili naši tajní agenti. Spekuluje se o tom, že ve třetí fázi boss získá mnohem více životů, kde již bude zabit napořád, proto spěchejte a zabíjejte, dokud to je snadné. Pokud bojovníci neuspějí ve třetí fázi, svět upadne do záhuby! Pouze 6 Raidů se mu do teď dokázalo úspěšně postavit, zbylých 15 neúspěšně.

Po roce shánění svitků a praktikování oživovacích rituálů vzešla tento rok opět na náš server strašlivá hrozba. Ne, server neuzavíráme ani nenasazujeme Cataclysm. Nešíříme poplašné zprávy nebo vtipy přesto, že bychom si to přáli v tento den. Přinášíme krutou realitu. Mysleli jste si, že minulý rok byl snadný v tento den? Mysleli jste si, že jste neporazitelní? Mysleli jste si, že nemáte konkurenci v řadách PVE? Nyní pochopíte, co znamená slovo těžké.

Nejsilnější, nejstrašnější, nejosobitější, nejnebezpečnější, nejhrůzostrašnější a nejchytřejší boss zavítal na náš server opět přesně v den aprílu, kde se rituály mohou naplno projevit. Napálil všechny bosse včetně Onyxie, se kterou bojoval dlouhé hodiny a jako jediná mu přivodila z celého světa trvalé zranění a ubrala mu 1 život. Dragontrop se lekl, že mu někdo byl schopen ublížit a se svými 50 miliony (bez jednoho) zbývajících životů Onyxii zmenšil a udělal si z ní nespočet mini-petů. Duše všech bojovníků z minulého roku vyvolal pomocí nejstarších a zakázaných technik oživování a udělal z jejich duší otroky, které po čas boje či po smrti protivníka může klidně vyvolat, kdykoli se mu zachce. Porušil zákony světa a vysmál se do obličeje Spirit Healerům a tím porušil rovnováhu světa World of Warcraft. Příšera, která utekla z Cataclysmu a snaží se převzít kontrolu nad naším serverem. Dragontrop <April Boss> je nyní vzkříšen. Vtipy a triky, které tento na pohled nevinný boss provedl všem obyvatelům, jsou nepopsatelné. Všechny dostal. Do jednoho. Dokonce i samotného Lich Kinga, se kterým se vsadil, že ho nenapálí a nyní třímá v rukou jeho meč. Jeho lsti a aprílové žerty přivedly téměř celý svět do záhuby. Jeho silná kouzla, která velmi oslabují protivníka, jsou velmi silná. Jeho pomocníci nejsou o nic jednodušší a bez masa a kůže bojují ještě lépe. Dragontrop je velmi inteligentní a naučil se i základní techniky léčení a transformace sebe sama nebo jeho protivníků, kde ukazuje svou pravou podobu.

Přes všechny oživovací techniky se však nepovedlo bosse plně vzkřísit a nebyl tedy v plné zbroji. Byl oslabený z náročné techniky, kterou prováděli jeho skrytí služebníci po celém světě po celý rok a mohli zakončit až tento den. I tak ovšem přemohl nejsilnější bosse ve Wrath of the Lich King. Po světě se začal rozmáhat chaos. Sylvanas Windrunner se spojila s Jainou Proudmoore, aby zamezili totální katastrofě světa a vykouzlili společně „pečetící“ kouzlo, které mělo bosse navždy uvěznit, protože ho nešlo zničit. Prastaré kouzlo, které bylo velmi náročné na přípravu, bohužel mělo vedlejší účinky. Místo, aby bosse uvěznilo do hlubin světa, kde již nebude páchat škodu, byl nestabilním kouzlem přemístěn do instance Trial of the Crusade, kde pobil všechno a všechny, kteří mu přišli do cesty. Dragontrop se sám považuje za nejsilnějšího tvora světa a jelikož se již nemůže sám sebe replikovat jako minulý rok, zůstal v té nejsilnější části instance a hledá cestu ven.

Dragontrop vlastní nejcennější mounty ve světě, tedy takové, které nemůže obyčejný bojovník ve světě získat. Nosí je s sebou v neviditelném batohu na zádech a ten je viditelný pouze po jeho smrti. Dragontrop nemá dostatek síly na to, aby se na světě udržel věčně a tak se naučil kouzlo silnější než Soulstone – Dragonstone, který má neustále na sobě jako neviditelnou auru. Popis kouzla je následující: „Dragonstone stores the Dragontrop's soul. If Dragontrop dies while his soul is stored, he will be able to resurrect himself with full health and full mana every midnight for maximum of 3 days.

Překonají hrdinní bojovníci nástrahy, které na ně čekají? Ubrání se stateční bojovníci těžké palbě Dragontropa, jeho trikům, přeměnám sebe sama a ostatních? Povede se jim porazit bosse každý den, dokud mu nevyprší jeho nejsilnější aura?

[ Zprávu upravil Drahy  03-04-2011 13:46:57 ]

stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum