Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Další smršť novinek
stránky: 1
drahy
  • Posts:
  • Reply #1  |  25-03-2007, 00:49:40
Návrat ztraceného Game Mastera:
Závisláci co stále hrají na serveru již vědí o příchodu ztraceného Game Mastera McBogyho - Tímto bych ho chtěl uvítat a říct, že jsem rád za každou posilu, a tedy i jemu patří mé díky... Stále připravuji seznam upravených pravidel, ale je samozřejmostí, že GM se smějí vyrušovat jen v naléhavých případech a situacích. Pokud tedy něco budete chtít, obraťte se na McBogyho a on mi to podle naléhavosti předá.

Konečně Fórum a Pomocné odkazy:
Další způsob jak oznámit bug, potíž či nesnáz je právě naše Fórum, které je přístupné z levého menu. Problémy zde zmíněné, se budeme snaži řešit stejně tak rychle, jako na online komunikaci. Když nemůžete nikoho z GM nalézt nikdo neodpovídá - máte možnost právě zde. Fórum samozřejmě neslouží jen k oznamování chyb, můžete na něm sdělit své názory (nikoliv v rozporu s pravidly) nebo jen tak "pokecat".
Další novinkou jsou Pomocné odkazy, kde jsem pro vás připravil seznam nejdůležitějších webových databází ohledně světa World of Warcraft včetně krátkých popisů. Proto, zdali si nevíte s něčím ve hře rady, tato stránka snad bude ideální pomocník.

Možnost změn jmen vašich herních postav:
Ano lze to. Dokonce jsem udělal speciální akci možnou jen na našem serveru. Za poplatek (5 zlatých - to jen, aby jste to nechtěli měnit stále) vám hlavní GM (Drahy) změní jméno vaší postavy. Tedy pokud se ve hře jmenujete Pytlik a chcete změnit své jméno na Sacek, stačí napsat jednomu z řad GM a hned co to bude možné, se změna provede. Samozřejmě bez diakritiky a mezer.

Soutěž s questy:
Soutěž, kde si sami vytvoříte quest, je v plném proudu, a tak pokud již máte nějaký nápad či snad vyrobený quest neváhejte a zasílejte nápady na náš nový e-mail wow@drahy.com Do předmětu napište heslo Soutěž a nezapomeňte uvést jméno jedné z vašich postav.

Vytváření accountů a informace pro hráče:
Konečně jsem zprovoznil vytváření accountů. Vše již funguje, jak má. Na e-mail se vám vždy pošle aktivační kód, kterým účet aktivujete. Povoleny jsou pouze dva účty na jednu IP adresu - více vám to nepovolí - Je to z důvody ochrany před spamem. Pokud bude třeba počet zvýším třeba na 3 apod. Dále chci upozornit, že na každém herním účtě jsou povoleny pouze dva charaktery - dvě postavy. Kdo bude mít více čeká ho postih. Také jsem přidal k novinkám čas odeslání každé novinky - učinil jsem tak na žádost hráčů, aby měli přesný přehled, kdy byla zpráva vytvořena.

Co se připravuje:
Připravujeme pro vás seznam konečných pravidel, kde bude jasně dané, co můžete,a co nikoliv, dále stránku, kde budou vypsány na nějaký čas dopředu plánované výpadky, samozřejmě opravy serveru, pár úprav fóra, vytvoření přehledného návodu, jak hrát a mnoho dalšího máte se na co těšit.

[ Zprávu upravil drahy  25-03-2007 00:53:48 ]

stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum