Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Budoucnost, opravy a akce
stránky: 1
Drahy
  • Posts:
  • Reply #1  |  17-08-2007, 23:45:27
Návrat
Konečně jsem zpět a ihned jsem se pustil do oprav snad všeho. Pro zvědavce - na Krétě bylo slunečno, moře čisté ale nuda. Možná chyběla klávesnice a myš, možná prostě jen nějaké to vzrušení v tom nejlepším slova smyslu. Uvažoval jsem o bangee z nějakého tamního mostu, ale když jsem se dočetl, že každý člověk bez toho aniž by to celé život zjistil, může trpět nemocí zvanou mozková výduť, kde vám při vysokém tlaku může prasknout zmenšená cévka v mozku - v důsledku zmíněné nemoci - a tedy zemřete (taková malá mozková příhoda), tak jsem ihned od blbého nápadu odstoupil. (Více o výduti zde). Šištička se o vás postaral na 100%, a za to jsem mu moc vděčný, že jsem konečně našel vhodnou a upřímnou pomoc. Abyste i vy - hráči našeho serveru neodešli s prázdnou, připravil jsem si pro vás malé video natočené mobilem, jak vlastně vzniklo slovo OK, které se často používá nejen u nás na serveru. Pokus se tedy chcete dozvědět, jak a jestli v Řecku na Krétském Festosu opravdu vzniklo slovo OK, tak nepřehlédněte toto video.

Třikrát spadneš, čtyřikrát vstaň
Tak by se dala charakterizovat a shrnout situace s transporty a fórem. S potěšením však musím oznámit, že oba dva problémy jsou již nyní snad konečně vyřešeny a tak to i zůstane. Za fórum se omlouvám, ale přístupové údaje, které jsou nyní jiné se dostaly do nepovolaných rukou a tak spáchaly to co možná někteří z vás viděli. Transporty jsou snad již také v pořádku a tak se přesuneme dál. Hodně lidí si plete náš název Drahy Free WoW Server s Drahý Free WoW Server. Je to krátce a ostře Drahy - vzniklo to jako přezdívka z mého dlouhého příjmení, které zde zmiňovat nebudu, a proto jsme se rozhodli změnit název na Drahyho Free WoW Server (příští týden), aby to pro vás i nás bylo snazší. Dále co se týče serveru obecně, můžeme vám nyní zaručit, že se již nikdy nebude konat žádný wipe a server poběží minimálně a opravdu minimálně ještě další dva roky. Tedy musím konstatovat, že budoucnost nevypadá nejhůř. Ba naopak. Server roste jak zkušenostmi, tak i zařízením, které bude za týden ještě lepší. Za týden až se vrátím z malého kondičního výletu čekejte mnoho akcí jako eventů a soutěž o nejlepší screenshoty a mnoha vylepšeními jak na stránkách tak ve hře.

Aktualizace, novinky
1) Jako první tedy funkční transporty
2) Jako druhé funkční fórum :-)
3) Na přání hráčů opět zaveden aukční bot co dává náhodné itemy do aukce
4) Plně funkční Jail a Ban systém
5) Pár korekcí v talentech kněze, šamana a warloka
6) Dočasně opraven quest pro druidy - na dokončení aqua formy, závěrečná část questu se dokončí automaticky, quest prostě nelze dokončit použitím kouzla.
7) Menší opravy u skupin (party) a zbraní v off-hand
8) Upraven systém šedých otazníků - Šedé otazníky se zobrazují nad NPC, kteří mají quest, který zatím nemůžete vzít. Nyní jsou všechny podobné questy nastaveny tak, že se vám zobrazí přesně 2 levely před tím, než je budete moci splnit.
9) Malé korekce u Trinketů (náušnic) a v odpočívání v hospodách
10) Mnohá vylepšení u petů (opět) a hlavně v agresivitě příšer
11) Opraveny problémy s dropy - viz minulá novinka
12) To je všechno už :-)

Děkuji za pozornost a doufám ve vaší přízeň i nadále a přeji příjemné hraní a v případě nejasností, nalezení chyb apod., neváhejte napsat na fórum, a pokud se stydíte tak klidně přes Soukromou zprávu ve fóru přímo mně.
stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum