Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Datadisk Wrath of the Lich King
stránky: 1
Drahy
  • Posts:
  • Reply #1  |  18-08-2007, 13:11:37
EDIT: Oprava častých pádů serveru, je to způsobeno posledními aktualizacemi + neschopnost hráčů, když vidí, že po určité akci server spadne, udělají to bez ohledů na pády znovu. Předpokládaný start serveru v 14:55.

EDIT 2: Opravena spousta chyb z fóra, nemám čas je tu vypisovat, koukněte kdyžtak na fórum, opraveno dokončování již načatých questů, server spuštěn 00:19

EDIT 3: Rychlé opravy, ostatní musíte počkat na příští týden v neděli možná. Děkuji za pochopení. Šištička může resetovat postavy s chybami, doporučuji důkladně smazat celou složku Cache, případně i složku WTF, kde mohou být špatně uloženy addony. GM nepřidává jiné itemy a kouzla než jsou zmíněny ve fóru a schváleny ode mě. Děkuji a loučím se.

EDIT 4: Komukoli se nejde připojit do hry, nechť zkontaktuje GM Sisticku

Doufali jste snad jen v jeden datadisk?
Tak to jste dost naivní. :-) Žádné takové! Ano slyšeli jste dobře, připravuje se nový datadisk, který do celé hry přinese mnoho nového - kromě další práce navíc. Je opravdu na co se těšit:

- Přidání nové třídy jako je např. warlock a šaman tak přibude nová Death Knight třída
- Možnost levelování až do levelu 80 - Říká se, že údajně dostat se z levelu 70 na 80 bude stejně náročné jako z 1 na 70
- Nová profese Inscription - přesně nevím, čím se bude zabývat, ale mám takové tušení, že se bude týkat možná písma, knih a autorství - třeba budete moci napsat knihu? :-)
- Nový kontinent zvaný Northrend, který se bude nacházet přesně uprostřed nad oběma dosavadními kontinenty
- Budou zavedeny budovy na zničení a obléhací stroje. Budeme tedy moci ničit vybrané budovy
- Údajně přidání až 100 nových možností vzhledu na vaše postavy (druhy vlasů, vousů, obecně vzhledu) dále nové taneční kreace a další přidání emocí (nevím přesně jaké a je vysoce pravděpodobné, že dostupné jen pro novou třídu), tím nám tedy vzniká konflikt, že každý bude chtít hrát za novou třídu
- Mnoho nových dungeonu s nejsmrtelnějšími příšerami vůbec, itemů, questů atd. Více o tomto datadisku včetně zajímavé ukázky můžete prozkoumat na oficiálních stránkách datadisku.

Je toho opravdu hodně, ale než tento datadisku nasadíme na server, bude to ještě chvíli trvat. Ale proč to oznamuji - již nyní se vám začne (těm co nemají nainstalovaný program Drahy Server) stahovat patch 2.2.0, který hráče připravuje na tento datadisk a možná, že datadisk bude řešen i formou patche, tyto informace ještě potvrzené nemám. Tedy datadisk ani jiné patche než do verze 2.1.3 zatím NESTAHUJTE ještě myslím minimálně měsíc možná dva. Děkuji za pozornost.

Má další nepřítomnost
Jen chci všem oznámit, že v neděli dopoledne (19.8.2007) opět na týden odjíždím na kondiční týden, kde si trošku zacvičím a dostanu se trošku do formy, abych moc nezlenivěl a nebyl silný. Proto se omlouvám, ale na fóru ani ICQ tento týden odpovídat nebudu a ani tedy opravovat. Velení opět předávám Šištičkovi, který to myslím určitě levou zadní zvládne. Děkuji za pochopení.

[ Zprávu upravil SiSTiCkA  19-08-2007 16:41:59 ]

stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum