Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Nový rok a poděkování
stránky: 1
Drahy
  • Posts:
  • Reply #1  |  29-12-2011, 02:56:04
Rok s rokem se sešel a máme před sebou další nový rok. Když jsme si konečně zvykli psát u data 2011, budeme se muset opět přeučovat na datum 2012. Chtěl bych všem hráčům i nehráčům popřát mnoho štěstí a úspěchů do nového roku, aby se jim splnila všechna předsevzetí a stále se rádi vraceli k nám, ke skupince nadšenců, kteří se tu snaží uspořádat zábavu pro ostatní zcela zdarma.

Chtěl bych rovněž poděkovat všem za podporu v uplynulém roce, všem, kteří se rozhodli serveru připravit Ježíška alespoň v podobě příspěvků. Všichni, kteří za uplynulé tři měsíce zaslali příspěvek na chod serveru, byli odměněni malým doplňkem do hry, jak je uvedeno na těchto stránkách. Pokud by se někdo stále nenašel v aktuálním seznamu těch, kteří přispěli nebo jim nedej bože nepřišel patřičný item, prosím, abyste tuto skutečnost oznamovali přímo mně do soukromé zprávy na fóru a pokud možno ihned. Myslím si však, že je vše v pořádku, žádní anonymové nyní nebyli a vše bylo rozdáno. Ještě jednou děkuji i s vašimi dobrovolnými příspěvky je možná další budoucnost našeho serveru. Děkujeme.

Do budoucna snad bude hlavně z mé strany více aktivity a budeme za vodou, čekají nás totiž zajímavé novinky. Zklátila mě nyní přes svátky nemoc a pěkně od nového roku mě čeká zkouškové období, ale věřím, že si čas najdu.

Opravy
29.12.2011 - 03:30
1) Snad opraveno občasné neresetování Anubaraka v ToCr
2) Opraveny některé drobnosti u Vánočního eventu
3) Opraven talent Throwing Specialization
4) Opraveny některé questy ze strany Trinity
5) Opraveno logování do BG nyní po odmítnutí vstupu se již možnost zamezí - odstraňuje problémy s větším počtem hráčů v BG
6) Fishing má nyní větší a náhodný úhel nadhozu
7) Opraven pád serveru z instance Obsidian Sanctum
8) Zbývající pokusy v instanci ToCr se nyní aktualizují ihned
9) Opraveny podivné pohyby a mizení NPC a bossů (Malygos)

29.12.2011 - 12:15
10) Přidán systém na reset world event questů - nyní budou všechny vymazány, tedy u někoho i ty, které již udělali, achievementy zůstanou
11) Přidána nové data pro novou strukturu questů na RequiredClasses - questy určené jen pro danou classu již nebude moci udělat nikdo jiný - po nasazení nových dat vymazána taková data (spelly jako odměny) hráčům, kteří je mít nemají (Attunement to Dalaran atp.)

31.12.2011 - 15:00
12) Přidány immunity NPC v Dala na knockback efekty kvůli jejich pohybu
13) Snad opraveny věci do eventu jako Ho-Ho-Ho atp.
14) Opraven hack na pád serveru pořádným řešením
15) Opraven combat pohyb Anubaraka ihned po skončení intra

[ Zprávu upravil Drahy  31-12-2011 14:50:06 ]

stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum