Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Mrtě oprav, novinek, žádostí o GM a XP
stránky: 1
Drahy
  • Posts:
  • Reply #1  |  27-08-2007, 21:54:17
Proč mrtě žádostí o GM?

Edit: Důležitá oprava všech petů ve hře. Obnovení jejich kouzel a statusů před včerejší aktualizací.

Protože je jich opravdu hodně. A mrtě znamená hodně. Doufám, že tímto hovorovým výrazem nijak neshodím důležitost článku. Navíc toto slovo jsem slyšel poprvé od jednoho mého známého a nemůžu se ho nyní zbavit a stále ho používám. Nyní zpět k žádostem. Někteří jedinci o místo opravdu stojí a dávají to ke své škodě až moc najevo. A jak se vlastně GM můžete stát? Tak především musíte projít přes zapeklitý test, který si pro vás připravil GM Šištička a jen on tyto žádosti vyřizuje, pokud někdo napíše mně, nebudu na ně brát zřetel, kontakt na něho najdete v levém menu pod týmem game masterů. Mohu vám jen poradit pár rad na začátek. Nikdy nebuďte dotěrní, měli byste mít skutečnou motivaci serveru pomoci i bez GM příkazů, server dost dobře znát - myslím problematiku našeho serveru, umět vyhledávat informace a pokud ani toto všechno nevyjde, umět se smířit s neúspěchem. Pokud se náhodou stane, že některý človíček projde přes Šišku, dojde až ke mně a uvidíme, jak s ním naložíme. Doporučený věk je 17 a výš.

Mrtě žádostí o zvýšení XP
Zvýšíme XP raty? V žádném případě. Zvýšit raty umí každý, řekněme jednodušší člověk. Od toho tu tato hra není. Vždyť to pak ani není hraní. Představte si, že pokud zvýším raty, tím vlastně umožním každému hráči podvádět neboli cheatovat. A to přece nechcete. Kvalitní server dělá serverem to, jak moc se blíží originálu a pokud hráč během jednoho zabití udělá 30 levelů, to už přece není zábava, ale kažení celé hry. Tady jde přece i o ten pocit, ano dosáhl jsem poctivě dalšího levelu a stálo mě to opravdu úsilí, ale dosáhl jsem ho tak, jak bych měl. Pokud to někteří z vás necítí, jsou tu pro vás právě tzv. fun servery neboli servery s vysokým počtem XP ratů. Tímto snad konečně ukončím mrtě podobných otázek.

Mrtě oprav, novinek a drobných vylepšení
Proč mrtě? Protože jste si o to na fóru řekli. Hledáte chyby a my je opravujeme. Utvořili jsme si určitou symbiózu a nyní nemůžeme jeden bez druhého existovat. Server bez hráčů a hlášení jejich chyb a naopak. Tak tedy jdeme na to:

=> Opraveny kritické zásahy, což se týká hlavně kněze (priesta) a jeho talentů proti nim + lepší systém u všech ras a povolání
=> Překopán celý systém u šamana a jeho totemů
=> Opraveny pády v případech špatného odlogování hráče, přihlášení, a nebo nahrání většího množství postav z účtu. Znovu opakuji, že na serveru jsou povoleny max. 2 postavy na jeden účet a 1 účet na jednu osobu
=> Opravena profese Enchanting, bylo tam množství problému s dokončením a učením nových věcí - opět opakuji, že co nebude ve fóru, se opravovat nebude!
=> Přidána funkce na umření v lávě, pokud se nyní ocitnete v lávě, po chvíli umřete.
=> Opraveny nesrovnalosti s petem - opraven jeho útok, další případy nějakých nesrovnalostí apod. hlašte na fóru
=> Menší oprava válečníka, kde mu blblo množství maximálního počtu životů po levelování atp.
=> U warloka opraveny propočty s manou, kouzly a talenty a statistiky jeho peta a jeho přivolávání
=> U druida opravena chyba při přechodu na světlušku v případě smrti, problém stále přetrvává a neshoduje se s aukčním botem, ale řešení je na dohled
=> Opraveny pády serveru, když příšera dává příliš vysoký útok nebo hráč napsal příliš dlouhou zprávu do chatu
=> Přidány vchody do WSG battlegroundu a nyní je možné do všech vstupovat
=> Přidány všechny 3 FUNKČNÍ arény! + Free For All arena
=> Opraveny problémy s kouzly typu Fire Vulnerability a Mana Tap
=> Oprava hodně questů k dokončení, mnohá vylepšení snad i s trenéry, kterým se zobrazovaly stále kouzla nízkých ranků atp.

[ Zprávu upravil Drahy  28-08-2007 21:45:17 ]

stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum