Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Změny? Ano. Opravy? Samozřejmě.
stránky: 1
Drahy
  • Posts:
  • Reply #1  |  01-09-2007, 10:02:30
Důležité změny
Nejprve vás seznámím se změnami na fóru. Především se jedná o Aukčního bota. Jménem Aurowen, která je vytvořena pod mým účtem a libovolně vybírá náhodné itemy z databáze na prodej se rozhodla rezignovat. Řekla si, že už si od vašich nákupů může dovolit mnoho a odešla za lepším do ciziny. Jinými slovy aukční bot je od nynějška zrušen. Důvodů je hned několik. Ať už menší stabilita nebo stále zvětšující se počet hráčů, kteří přispívají do aukce, ale nikdo to od nich nekupuje a raději počkají na Aurowen, která byla s cenami u země. Tedy tímto dávám prostor pro ostatní prodávající v aukci. Mnoho z vás si stěžovalo, že vám chybí portály ve městech a u lodí. Bohužel toto splnit nemohu, protože se řídíme oficiálními hodnotami a tam portály nejsou. Zřízením portálů bychom omezili i portály mágů, kteří by se pak stali bezvýznamní. Je to podobné jako s XP. A jak řekl jeden hráč na serveru: "Zabíjet potvory za mrtě XP umí každý blbec, ale za normální počet XP už málokdo." To samé bych mohl přirovnat k portálům. Pohybovat se pomocí portálů v každém městě umí každý. Ale najít nejkratší cestu a rychle se dostat k cíli bez nich, umí již málokdo. Portály dám jen k transportům a to jen pokud následující oprava je konečně finálně neopraví. (Jejich zasekávání) Poté můžete založit novou diskuzi ve fóru na toto téma, jak to funguje a nefunguje.

Aktualizace, opravy
• Opraveny snad již finálně transporty a jejich zasekávání. Pokud se projeví jakékoli chyby s nimi, zdržující nebo jinak poškozující hráče, budeme postupovat podle článku výše.
• Oprava Ghost modů u druidů (finální oprava) + konkrétní oprava hráče Yverius, který v tomto módu zůstal a bylo třeba upravit celé jádro k záchraně a opravě jeho postavy.
• Přeorganizován systém honorů. Počet zabití a špatných zabití přepsán a je lépe dynamický. Nyní nastaven počet maximálních zabití na 2 za honory u jednoho hráče, další zabití za den se již k honoru hráče nepočítá. Jinými slovy každého hráče jiné frakce, kterého potkáte, můžete zabít maximálně 2x. Tímto se pomalu přibližujeme k rozjetí battlegroundů
• Opraveny některé případy, kdy příšery použili nevhodně fear a protivník se propadl.
• Konečná fáze oprav systému mrtvol. Pokud se hráč objeví úplně jinde, než je jeho mrtvola (corpse) a oživí se u Archanděla (spirit healera), mrtvola se normálně vymaže ze světa nebo přesune blíže k němu. Toto by mělo opravit některé pády serveru v předchozích dnech.
• Další finální oprava petů, mini-petů a ochránců. Peti již nezůstanou bezdůvodně v combatu, pokud jsou v passivním módu již neútočí, oprava Tame Beast a možnost korektně je naučit kouzlům Growl ranky 1 & 2
• Opravena reputace za questy a jejich použití, pokud jste s někým nesnášeni, útočí na vás a naopak.
• Opraveny problémy se stealth v Battlegroundech a dropnutí cizí vlajky. Další krok k jejich spuštění.
• Melee útoky jsou nyní vylepšené a lepší propočítaní úderů na nepřítele, to by mělo zlepšit příliš malý, a nebo příliš velký útok. Zmíněno ve fóru.

Na dalších opravách z fóra (questy, kritikaly apod.) se stále pracuje. Mějte strpení. Děkuji.
stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum