Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Halls of Lightning intance otevřena!
stránky: 1
¥
Drahy
  • Posts: 81
  • Reply #1  |  11-05-2013, 16:59:03

Halls of Lightning intance otevřena!


Po odchodu z Azerothu se Titáni uchýlili do tajemného města, ležícího hluboko v horách Storm Peaks, Ulduar. The Halls of Lighting se nachází ve východní části obrovského města Titánů Ulduar. Nejvyšším z titánských bratří byl strážce známý jako Loken (padlý služebník Pantheonu) vytvářející železné Vrykuly jménem svého pána a připravuje je ke svému temnému plánu. Lokén sedící na trůnu vede pohyby svých jednotek a je hlídán služebníky z řad bouřlivých a ohnivých elementálů. Důvod Lokenovy zrady a osud ostatních strážců zůstáva dodnes záhadou, avšak šeptalo se o velkém zlu, které zapříčinilo pád města Titánů. Každému hrdinovi, který chtěl odhalit pravdu o dávném městě Ulduar, byly jeho chodby otevřeny. Dodnes však jen málo z těch, kteří se o to pokusili, měli dost odvahy nato se vrátit a vyprávět o svých objevech.

Proběhl upgrade operačního systému na Linux Ubuntu Server Edice 13.04, nastaly vážnější problémy, které zamezovaly spuštšní serveru, většina problémů je již vyřešena, některé ještě musíme pořešit, server zatím necháváme online, omlouváme se za offline dobu serveru. Více informací již zítra společne s opravami. Děkujeme za pochopení.

Opravy
11.5.2013 – 17:00 (sobota)
1) Otevřena a kompletně opravena instance Halls of Lightning, otevření další instance již brzy! Za poslední testy děkuji Mitchesovi, dále bych chtěl poděkovat za předešlé testy Tarenasovi, Sebastianovi, lidem z oficiálních serverů, kteří nám stále na počkání ochotně dodávají data o různých mechanikách pro ně už starých instancí a díky systému převodu fungují i na naší verzi, děkuji všem, kteří se podíleli na nekonečných testech ladění chyb, které se zdály být občas velmi depresivní a neopravitelné, děkuji všem zúčastněným za tu nekonečnou trpělivost
2) Opraveny problémy s Bladestormem po posledních opravách

[ Zprávu upravil Drahy  20-05-2013 17:52:39 ]

stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum