Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Důležitá upozornění
stránky: 1
Drahy
  • Posts:
  • Reply #1  |  10-09-2007, 19:43:38
Čtěte pozorně!
Vzhledem k velkému upgradu (vylepšení) serveru, který nás čeká na konci tohoto týdne, bych chtěl upozornit na pár důležitých událostí. Hned první se bude týkat delších výpadků serveru, které poslouží k přesunu celého serveru na nové příslušenství. Může se tedy stát, že server o víkendu nepojede na 100%, ale v konečné fázi si můžeme všichni být jistí nejen serveru bez lágů, ale především zvýšení počtu hráčů, pravidelné opravy a aktualizace, kterých je připraveno opravdu mrtě.

Další upozornění se bude týkat pravidel. Kdo nedodrží určený počet dvou postav na jednom účtu, tomu nebude účet přesunut a bude kompletně se všemi daty smazán bez návratu, proto se ujistěte, že nemáte na svém účtu více jak 2 postavy. Počet se bude zvyšovat, ale až po nasazení nové sestavy. Rozhodl jsem se, že pojedeme na Linuxu Debian 4.1 Etch 64 bit, kde testovací fáze serveru vypadá velmi stabilně a v pořádku. Server v budoucnu přijme až 250 lidí online, ale dočkejme času, již se dokončuje přechod na 10/100 Mbit linku a tedy nebudeme v nouzi již s ničím, co se týče Hardwaru (tedy toho na co si můžeme sáhnout). A na co se můžete těšit? Tak především na celou serverovou sestavu určenou jen a pouze serveru, tedy pojede na ní pouze server a nic jiného - nahlédnutí do sestavy - INTEL Core 2 Duo E6750 2,66GHz (4MB/1333) BOX LGA775 (podle popularity serveru přidáme další dvě jádra, zatím je mám já :-) ) + 4 GB RAM DDR2 + 500 GB HDD + GIGABYTE P35-DS3P P35 s775.

Prosím všechny, aby mě tento týden co nejméně vyrušovali přes ICQ a jiné. Mám teď opravdu dost práce s přípravami a nerad bych, aby se něco pokazilo tím, že jsem byl rozptýlen nebo jinak ztratil chvilku pozornost. Mohu vám slíbit, že na transformaci server budu dělat dnem i nocí, dokud server nepostavím na zbrusu nové nohy. Celý server mohu nastavit snad bez přerušení dosavadního serveru, tedy tento by měl až do posledního přesunu, který počítám, že nebude trvat déle jak 2 hodiny. Tedy předběžné plánování zatím vybarvuje server na jedno delší vysazení z provozu. Je to teorie a praxe může být naprosto odlišná, ale věřím, že to společně zvládneme. Tolik k budoucím delším výpadkům, abyste mi nepsali všichni co se děje se serverem. Všichni tedy víme co se děje a pokud nepůjde, věřte, že dělám všechno pro to, aby byl co nejdříve online. Děkuji všem za pochopení. Drahy

[ Zprávu upravil Drahy  10-09-2007 19:49:41 ]

stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum