Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Informace a opravy
stránky: 1
¥
Drahy
  • Posts: 81
  • Reply #1  |  11-12-2013, 07:33:22
Informace
Čágo bélo šílenci,
Tak tu máme další novinku plnou oprav. Omlouvám se, že jsem nedal vědět v sobotu, ale měl jsem napilno jak se serverem, tak dalšími povinnostmi. Tentokrát se jednalo o kompletní přepis skriptů u mobů po světě. Je to jedna z těch nudných a zdlouhavých prací, ale je konečně za mnou a už byla třeba a Trinity nás k tomu dokopala. Převod ze systému Event AI na Smart AI je dokončen a máme navíc oproti Trinity až 7100 naskriptovaných příšerek po celém světě. Některé budou ještě potřeba doladit u pár jednotek až desítek questů, ale jsem si jist, že to hráči nahlásí a společně to doladíme jako vždycky. Jedná se o nový a více propracovaný systém oproti minulému a slibuje mnohem více možností skriptování například složitých questů a dalších. Při převodu jsem narazil na hodně zastaralých částí a opravil jsem je a slibuji si od toho opravu několika desítek až stovek dříve špatně fungujících questů a mobů (již dříve opravených většinou). Strávil jsem nad tím dva dny a dvě noci až jsem si dnes dopoledne musel vzít volno, abych změny mohl nasadit a hráči je již mohli testovat. Snažím se serveru jako vždy věnovat každý můj volný den a to také dělám. Krom serveru se nyní starám o e-mailovou podporu a tak nás jako do teď můžete jako vždy kontaktovat na našem e-mailu podpory (podpora@drahy.com), kde se budeme snažit odpovědět na každý váš dotaz či problém.

K Vánocům jsme plánovali otevřít některé další instance, ale nevím, zdali se nám to včas povede, máme u nich pár zádrhelů, které brání úspěšně dokončit dané instance. Pokud se to nepovede o Vánocích, alespoň svátky a radost z nich prodloužíme tím, že nebude všechno v jeden den (vaše dárky pod stromečkem na Štědrý den), ale budete se moci těšit i na další dny po Vánocích (od našeho serveru).

Chtěl bych také poděkovat hráčům Junky a Bergos, kteří přispěli na provoz serveru za poslední tři měsíce, a zaplatila se tím alespoň část z výdajů na server, pomůže nám každá koruna. Děkujeme. Pro veškeré další informace jako vždy sledujte náš rozvrh na fóru, kde se budu snažit jako do teď pravidelně informovat o naší aktivitě.

Opravy
11.12.2013 - 10:00 (sobotní + úterní opravy)
1) Vymazán systém EAI a předělán na SAI – převedeno navíc přes 7 100 skriptů (opraveno tím několik desítek až stovek dříve špatně fungujících mobů či questů, které byly zastaralé nebo špatně naskriptované)
2) Opraven pád serveru způsobený bossem Onyxia
3) Přidány opravy do instancí PoS a HoR
4) Opraven mob v lokaci The Scarlet Enclave Torturer LeCraft
5) Přidáni NPC na transporty Green Island a Walker of Waves
6) Opraven quest Gauging the Resonant Frequency
7) Opraveno nekonečné pobíhání, feary a další u mobů, kteří zacyklené používali feary a další CC na hráče, kteří se tím zasekli (souvisí s opravou 1)
8) Opraven quest Shredder Repair
9) Opraven quest Shred the Alliance
10) Opraven quest Leave no one behind
11) Opraven quest Warning: Some Assembly Required
12) Opraven quest Forging the Keystone
13) Opraveny 4 memory leaky především ve Wintergraspu, pokud problémy přetrvávají prosím o report s přesnými popisy událostí
14) Znovu předělány objekty v instanci Deadmines

[ Zprávu upravil Drahy  11-12-2013 09:43:46 ]

stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum