Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » TeamSpeak a nová podpora
stránky: 1
¥
Drahy
  • Posts: 81
  • Reply #1  |  18-02-2017, 22:47:09
TeamSpeak 3 server spuštěn
Po dlouhých diskuzích s americkou podporou TeamSpeak serveru se mi podařilo vyjednat ty nejlepší podmínky pro náš server. K dispozici máme zcela nový licenční kód zajištující nám téměř doživotní použití jako NPL (Non-Profit Licence) a to až na 512 slotů, tedy 512 míst pro vás, naše hráče. Jaké jsou pro nás podmínky?

TeamSpeak server musí neustále běžet na naší adrese a doméně drahy.com. Máme však povoleny výjimky až do několika týdnů offline v případě přesunu serveru (který je zatím naplánovaný na květen). Jak jste byli zvyklí, tak server poběží 24/7/365. Tedy po celý rok, pokud nenastane nějaký výpadek internetu, elektřiny atp. což však neočekávám. TS3 server bude k dispozici přednostně hráčům našeho serveru a hráčům z oficiálních serverů, kteří mohou požádat o založení permanentního kanálu s heslem a základními operátorskými právy. TeamSpeak prošel pár změnami, se kterými se budu seznamovat později, abych věděl o všech novinkách, které proběhly od posledního spuštění TS. Na TeamSpeak serveru nebudou nikdy poskytovány reklamy ani jiná podpora inzerce nebo nabádání k dotacím od hráčů od našeho vedení. Totéž platí i pro samotné hráče. Budeme omezovat kvůli tomu zakladni, veřejné a defaultní kanály. Budeme tím i hráče "vybízet", aby si zakládali permanentní kanály.

Měli jsme tu dotazy, proč volíme TS a ně jiné platformy a zdali uvažujeme o alternativách. Prozatím zůstaneme u TeamSpeaku. Proč? Je to nejpokročilejší nástroj pro komunikaci více lidí a nabízí nejlepší kodeky pro přenos zvuku na současném trhu a proto bude vždy první volbou na našem serveru. Všechny kanály jsou vždy nastaveny na nejvyšší možnou kvalitu přenosu zvuku a to platí i o nových, budoucích. TeamSpeak má jedno z nejjednodušších nastavení pro nováčky, je přehledné a zvládne ho zprovoznit i naprostý začátečník. Pro tato všechna fakta prozatím jiné platformy neplánuji. Pokud bude větší zájem o jinou, můžeme se později domluvit. Nyní jsou však na programu jiné, důležitější věci včetně samotného spuštění serveru.

Rozšíření podpory
Jelikož hráči jsou s novým spuštěním serveru prioritou a chceme, aby se nebáli nás na něco zeptat a byli s námi v kontaktu, zavádíme opět e-mailovou podporu a nyní nově i Live Chat přímo na webu, který bude dostupný postupně na všech stránkách serveru, na fóru atp. Prosím berte na vědomí, že zatím jsme tu cca ve třech a reakce nemusejí být okamžité. Lidé z podpory dostanou školení a budou vědět odpovědi na základní otázky a budou se mnou neustále v kontaktu. Navíc to děláme z lásky ke hře, serveru a ve volném čase. Chtěl bych však zmínit několik faktů. Nikoho se nenutíme vracet, nikoho nenutíme zde hrát nebo využívat jakoukoli naší službu. Chceme se jen bavit a to samé chceme nabídnout i Vám, našim minulým, budoucím a dalším hráčům a to kvalitně a zcela zadarmo. Žádné nákupy za reálné peníze ani za služby. Všechny služby budou postupně přepracovány a zcela zdarma a to i ty v minulosti placené. Budeme je pouze omezovat, aby se nezneužívaly z vaší strany a nezahltili jste nás zbytečnými dotazy o obnovu mnoha postav (které třeba ani nevyužijete), proto budou určitá omezení z těchto důvodů. Server bych měl po mých výpočtech a zkouškách nanečisto utáhnout jen z vlastních zdrojů a hráči budou moci pouze dobrovolně přispívat formou dotací, pokud nám budou chtít prokázat vděčnost za naší práci, žádným jiným způsobem. Tato volba však bude dostupná pouze na hlavním webu a nebudeme se o ní již dále zmiňovat na jiných službách jako třeba na fóru, TeamSpeak serveru atp. Snad je to krok k lepšímu a pro blaho vás, kteří u nás budete působit.

PS: Berte prosím na vědomí, že nyní probíhá spuštění všech služeb a na další akce a aktualizace bude čas později. Vaše dotazy pokud možno si zatím schovejte až jakmile bude server zcela online. Děkuji za pochopení.

[ Zprávu upravil Drahy  18-02-2017 22:55:27 ]

stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum