Login: Password:
Hlavní stránka » Fórum » Novinky » Server online a nastaven na PVE
stránky: 1
¥
Drahy
  • Posts: 81
  • Reply #1  |  25-02-2017, 04:08:36
Server po dvou letech opět spuštěn!
A je to tu. Po dvou letech čekání a vyhrabání se z dluhů a zajištění se i do budoucna pro server ho nyní opět spouštím. Dnešní den byl trochu padající, a kdo toho využil na přání, tak si mohl přát hodně věcí, jelikož padal jako zblázněný. Většinu pádů se mi snad podařilo opravit – logy hlásily tři opakující se okolo kouzel a to okolo Death Knighta a jiných kouzel a aur. Promazal jsem některá stará data a aury a doporučuji, pokud jste v instanci nebo v nestandardní mapě či fázi udělat více login/logout činností s Vaší postavou nejlépe v nějakým hlavním městě, aby se vám vše správně nastavilo.

Následující dny budou v režimu ladění a budu zde vypisovat opravy, které jednu za druhou budu projíždět a aplikovat dodatečně změny po velkém mergování jádra. Jelikož nemám čas sledovat všechno a nechci se zabývat věcmi okolo, omezil jsem práva GM, které tu mají stále účet a neznám je osobně nebo ne tolik jak bych si přál a nevím, zdali jim mohu 100% důvěřovat a na procházení logů nemám nyní čas. Mám zatím dost okolních pomocníků okolo mě i fyzicky a s tím si zatím vystačím.

Kromě ladění serveru se pokusím spustit zbývající služby samozřejmě a budeme znovu aktualizovat verzi Linuxu, jak jsem již dříve slíbil + vyladění webu pro novou PHP verzi 7.x. Dále plánuji návod na stažení klienta pro zbytek hráčů, kteří nevědí jak na to nejlépe s instalátory, aby to bylo oficiální. Co se týče Live Chatu, nepohodl jsem se s tvůrci na podmínkách a poskytovaných službách a budeme hledat jiné alternativní řešení. Současné řešení je zkrátka nevyhovující a nedá se moc měnit pro naše přímé potřeby nevyplatí se je tedy využívat a platit za ně.

Za dnešní den, kdy byl server online a padal, se tu protočilo téměř 100 postav. Takový zájem jsem během tak krátké doby ani nečekal a jsem rád, že se někteří rádi přijdou na nás alespoň z nostalgických důvodů podívat a zahrát si jedno z nejlepších rozšíření obecně ve světě World of Warcraft.

Po našich diskuzích a na přání i pár jedinců z minulosti i z dneška jsme se společně rozhodli, že server nastavíme na zaměření PVE, tedy styl hraní, kde se hráči nebudou moci zabíjet navzájem kdekoli, ale mohou si vypínat PVP status i mimo města a nemusejí se bát zamindrákovaných jedinců, kteří si chtějí něco dokázat na AFK hráčích. PVP je možné si samozřejmě i zapínat. Zkrátka kdo nechce, nebude obtěžován a naopak. Na čisté PVP jsou tu obecná místa jako otevřené arény FFA (Free For All) nebo Battlegroundy či Arény. Nad tímto nastavením jsme uvažovali už před hibernací a nyní je nasazeno v praxi s okamžitou platností. Prozatím děkuji za pozornost.

Opravy
25.02.2017 - 03:30
1) Opraveny všechny známé pády serveru
2) Snad opraveny dokola opakující se texty u některých NPC s questy
3) Server nastaven na PVE mód
4) Krocani, kteří neplánovaně utekli byli znovu odchyceni
5) Opraveny některé problémové aury na hráčích z minulých let
6) Opravena mailová automatická pošta a pády s ní spojené

25.02.2017 - 13:00
1) Opraven pád serveru při zabití Drakkari Elemental v Gundrak instanci a přebírání statistik o zabití do databáze serveru a Armory

25.02.2017 - 23:30
1) Opraveny zbývající pády serveru při zabíjení bossů ve starších instancích a zápisu jejich statistik do databáze
2) Přidány velké opravy do systému Wintergrasp

[ Zprávu upravil Drahy  25-02-2017 23:32:45 ]

stránky: 1
Forum Navigation: Jump To This Forum